מזון וצמחים עם מטרה – מכתב מאיתנו אליכם

מה שהתחיל כתשוקה לבריאות אלטרנטיבית לפני למעלה מ-15 שנים התפתח עבורנו יותר ממה שיכולנו לדמיין. במהלך השנים, למדנו עד כמה משפיעה המחויבות המתמשכת שלנו להשיג את מזונות העל, הצמחים, הפטריות ועוד האיכותיים ביותר שיש לטבע להציע, לא רק לבריאותכם ובריאותנו, אלא גם לבריאותם הכלכלית והנפשית של חקלאים קטנים וכדרך בת קיימא להגן על כדור הארץ.

החשיבות החיונית של אכילת תזונה איכותית ומזינה רלוונטית היום יותר מתמיד. המגיפה גרמה ליותר מאיתנו להכיר בצורך לעסוק באופן יזום בצעדי בריאות מונעים כדי לחזק את החסינות שלנו, כמו גם לאמץ אורח חיים בריא יותר כדי לקבל את היתרונות העצומים שיש למזון וצמחים איכותיים להציע לבריאות האדם והפלנטה.

איכות התזונה לא קשורה רק למקרו-נוטריינטים ספציפיים שנמצאים בו, אלא גם לשיטות המשמשות לגידול המזון שלנו והדרכים שבהן אנו משמרים את המערכת האקולוגית שהתפתחה כדי להזין ולקיים אותנו.

במשך שנים, אנחנו שואפים להיות כוח לטובה בעולם הזה, וליצור שינוי חיובי באמצעות המוצרים המזינים שלנו. לאור המשבר הבריאותי של האדם והאקלים, הרגשנו שאנחנו נאלצים להפנות את תשומת הלב שלנו פנימה כדי להבטיח שהחזון והמטרות שלנו יהיו מספיק משמעותיים כדי לענות על הצרכים הייחודיים של זמננו. פעלנו כדי להתאים את העשייה היומיומית שלנו עם ערכי החברה הותיקים, ואנחנו נרגשים לחלוק את המשימה המחודשת שלנו ליצור עולם בריא יותר באמצעות חקלאות אורגנית מתחדשת, אורח חיים ממוקד צמחים, לקיחת אחריות אישית ובריאות קורנת.

אנחנו מקווים שגם השנה, כל אחד מאיתנו יכיר את התפקיד החשוב שהוא ממלא בהפיכת העולם למקום טוב יותר. אנו גם מקווים שנוכל להמשיך לתמוך בכם במסע שלכם לבריאות קורנת, לחדש בעולם הבריאות האלטרנטיבית ולהציע לכם את המוצרים והמותגים הטובים בעולם לעוד שנים ארוכות.

קראו עוד על המחויבות שלנו לקחת אחריות חברתית וסביבתית כאן:
החזון האורגני שלנו
מחזירים 1% לכדור הארץ