אודות

רפי מוסרי נעים מאוד, אני הבעלים והמייסד של אלטרנטיב פארמה, בדרך כלל מכירים אותנו כפוקה.

לפני כ 15 שנים, בזמן שהייתי מתרוצץ בעולם בנסיעות עסקים מתישות (הייתי אז מהנדס בהייטק) נחשפתי לעולם הבריאות האלטרנטיבי. הייתי מביא איתי במזוודה חזרה לארץ מוצרים שאהבתי עבורי ועבור משפחתי וילדיי אליתה, עומר וזוהר. בשנת 2007 (כשהייתי כבן 40, זקן מופלג במונחי ההייטק הישראלי) פגשתי את טים וסבסטיאן, המייסדים של פוקה באנגליה והחלטתי שהגיע הזמן להביא את הבשורה לארץ. באותה תקופה קו המוצרים שלנו התמקד בחליטות צמחים אורגניות וצמחים איורוודים שבקושי יכולנו לבטא את שמם (מי שהיה לקוח שלנו בימי הצ׳יוואנפרש שיגיד אני!) אבל איכותם הייתה ונשארה הטובה ביותר בנמצא וזה מה שנתן לי את האנרגיה והדרייב ללמוד אותם לעומק ולהעביר אליכם את הידע הזה.

במשך השנים גדלנו וחברנו לחברות נוספות כמו נביטס, סן ווריאור, קייל צ׳יפס (שהקדים את זמנו אם אתם שואלים אותנו), גרין אנד בלאק, טולסי ועוד. רובן עוד איתנו היום וחלקן כבר לא, אבל ערכי הליבה שלנו נשארו תמיד אותו הדבר:

  • למצוא ולהביא לארץ מוצרי בריאות אורגניים בלבד הדוגלים בצריכה של מזון שלם, תומכים באורח חיים בריא ומתמקדים באיכות ושקיפות המקור.
  • לחבור למותגים שחולקים את ערכי הליבה שלנו תוך חשיבה מתמדת על בריאות המשתמש, המגדל והסביבה כי גם הקארמה חשובה לנו.
  • ליצור קהילה של שוחרי בריאות שמתמקדת באיכות תוך חיבור בין חברי הקהילה שלנו ואל הערכים המשותפים שלנו ושל המותגים שלנו.

כל המוצרים שאתם רואים באתר שלנו הם מוצרים שמיוצרים מצמחים, פירות, ירקות, אצות ופטריות שמגודלים לפי הזמנה בשיטות אורגניות ואקולוגיות שמבטיחות את איכות המוצר הסופי. הם מגודלים בסחר הוגן והתחשבות בסביבה. תמיד נכיר את המגדלים והחוות בהן אופטימלי לגדל את הצמחים מבחינת סוג הקרקע, האקלים ומסורות הגידול באיזור. כך יש לנו אפשרות מעקב מזריעת הצמח ועד לצנצנת. אפילו צמחי הבר שנמצאים בחלק מהמוצרים שלנו נקטפים תוך התחשבות לא להפר את האיזון בשטחים אלו (לא הכל אפשר לגדל בחווה). לא פחות חשוב הוא אופן הטיפול בצמחים לאחר הקטיף וזוהי מומחיות של כל החברות איתן אנחנו בשיתוף פעולה. אף פעם לא נקנה חומרי גלם בשוק החופשי – כי אז אי אפשר לדעת היכן גדלו, מהי מידת הטריות שלהם, מתי נקטפו ואיך טופלו מהקטיף. איכות היא ערך עליון מבחינתנו וכל המוצרים שלנו עומדים בתקני האיכות הכי מחמירים בעולם (Fair Wild, Fair For Life, Soil Association, B Corp, non-GMO, Organic).

לדעתי הדרך לחיים בריאים ומאושרים, חיי חיוניות ללא גיל, מתחילה בלקיחת אחריות על הבריאות. זה הכרחי להקשיב לגוף שלנו וללמוד מה הוא צריך בכל שלב, מה עושה לו טוב ומה פחות ואז לתת לו את האיכות הגבוהה ביותר של מה שהוא צריך. ובנימה אישית, לעשות כל ספורט שאוהבים! אני מת על רכיבת אופניים, נחשפתי לרכיבת שטח בקליפורניה שם הייתי מבקר הרבה. עד לפני כ 6 שנים הייתי רוכב שטח נלהב ואז הגיעה פציעה (רצועות ברך שמאל החליטו להיקרע) המעבר לאופני כביש היה האפשרות היחידה להמשיך לדווש! היום אני מכור לאנדרופינים שהספורט האינטסיבי הזה נותן וגם לשייקים שלפני ואחרי, כייף ממש ואחלה חברותא שזה נדבך חשוב לא פחות בחיים בריאים ומאושרים.

אם אתם רוצים להתחבר אלינו ולא יודעים איפה להתחיל, אתם מוזמנים להתייעץ איתנו כאן ולקבל המלצה אישית ליציאה לדרך.