תנאי שימוש

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של חברת אלטרנטיב פארמה בע״מ הנכם מתבקשים לקרוא את תנאי השימוש בקפידה שכן השימוש באתר מעיד על הסכמתכם להם.

מידי פעם ייתכן ותנאי השימוש באתר ישתנו על ידינו ללא הודעה מוקדמת. הדבר בדרך כלל ישקף שינויים בשירותים ו/או בתכנים ו/או ברגולציה המשפיעים על השימוש באתר, לכן מומלץ לחזור ולעיין בתנאי השימוש מידי פעם. לא תהיה למשתמש/ת כל תביעה נגד האתר בגין שינויים אלו.

בעלי האתר הינה חברת אלטרנטיב פארמה בע"מ מרחוב סוקולוב 8 ברמת גן, 5257108. ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך כפתור "צור קשר" באתר, דרך כתובת המיילhello@pukka.co.il  או דרך מספר הטלפון 074-7020075 (מענה בימים א׳-ה׳ בין השעות 09:00-17:00).

השימוש באתר הינו למטרות פרטיות ואישיות בלבד. חל איסור להעתיק, לשדר, לשכפל, לפרסם, להציג, לבצע, ליצור או למכור תכנים ו/או פריט מפריטים ו/או שירות המוצעים באתר.

נתוני המוצרים הנמסרים באתר הם כפי שהתקבלו על ידינו מיצרני המוצרים והם באחריותם  הבלעדית. האתר לא יהיה אחראי לתוכנם של נתונים אלו, לדיוקם, לעדכניותם ולשלמותם.

אין לראות במידע המופיע באתר משום הבטחה לתוצאה כלשהי.

צילומי המוצרים נועדו להמחשה בלבד.

במידה שנודע לך על שגיאה במידע אנא הודיע/י לנו על כך ואנו נשתדל לברר את הדברים ואם צריך לתקנם.

אלטרנטיב פארמה בע״מ רשאית לשנות בכל עת את ההיצע ומגוון המוצרים המוצעים באתר ואינה מחויבת בהחזקת מלאי של מוצר כלשהו ו/או לזמינות ו/או מגוון מינימאלי של מוצר כלשהו.

המידע המתפרסם באתר אינו מהווה עצה רפואית. חובה להיוועץ בבעל מקצוע מתאים לפני תחילת שימוש כלשהו בכל מוצר או תכשיר. יש לבדוק תמיד את העלון לצרכן המצורף לכל מוצר לפני השימוש בו.

קישורים /ואו מאמרים ו/או כל מידע המקושר אתרי אינטרנט /ואו דפי אינטנרט המופעלים על ידי גורמים אחרים נועדו לנוחיות בלבד של משתמשי האתר ואין לאלטרנטיב פארמה בע״מ כל שליטה ו/או קשר ו/או אחריות לכל מידע ו/או תוכן המופיעים בהם.

האחריות של בעלי האתר למוצרים מוגבלת לגובה עלות המוצר בלבד. אחריות על טיבו של המוצר, חלה על פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן. האתר לא יהיה אחראי לשום נזק ישיר או עקיף אשר ייגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות על מידע המופיע באתר.

החברה מאפשרת ללקוחותיה לרכוש את מוצריה באופן מקוון באמצעות מערכת סליקה אוטומטית. כל תעבורת המידע הרגיש מוצפנת בפרוטוקול SSL המגן על המידע. החברה מתחייבת לשמור בסודיות את הפרטים האישיים שנמסרים לידה וכן את הרכישות שביצע הלקוח. במידה ולמרות הכל, יעשה שימוש לרעה בפרטי כרטיס האשראי, ע"פ חוק מחויבת החברה המנפיקה את כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העסקה.

במהלך הליך הרכישה באתר תתבקשו לרשום בעמוד מאובטח את פרטי כרטיס האשראי שלכם או למסור אותם טלפונית. פרטים אלו לא נשמרים על ידי אלטרנטיב פארמה בע״מ בשום שלב.

הנהלת האתר מתחייבת שכל הפרטים שמסרת בתהליך רכישת המוצר (למעט פרטים למשלוח שיועברו לחברת השליחויות בלבד) לא יועברו לגורמים חיצוניים כלשהם.

במידה ותחול טעות בהדפסה, תיאור המוצר, מחירו, תנאי התשלום או בכל חומר אחר המפורסם באתר, רשאי מנהל האתר לבטל את הרכישה.

על כל מבצע פעולה באתר להכניס פרטים מדויקים, מלאים ומעודכנים. פרטים שגויים עלולים למנוע את האפשרות להשתמש בשרותי האתר ואפילו לפגוע ביצירת הקשר איתך. האתר שומר על זכותו לפעול על פי שיקול דעתו במקרה של הפרה שכזו, לרבות בדרך של ביטול חד צדדי של הרכישה.

אם בחרת להצטרף למועדון הלקוחות שלנו, אנו נהיה רשאים לשלוח אליך מידי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותים, תכנים, מבצעים והצעות שייתכן ויעניינו אותך, וכן מידע שיווקי ופרסומי. בכל עת תוכל/י לבטל את בחירתך ולחדול מלקבל את המידע על ידי הסרתך מן המערכת. בכל מקרה, פרטיך לא יימסרו לצדדים שלישיים.

אספקת המוצרים תתבצע לכתובת שניתנה על ידי הלקוח בעת הקנייה, למעט במקרים בהם שרותי ההפצה והשליחים שלנו לא מגיע למקום היישוב בו ביקש הלקוח לקבל את המוצר. במקרה כזה אנו ניצור קשר טלפוני עם הלקוח לתאם משלוח לכתובת אחרת. זמני האספקה המפורטים באתר הינם משוערים בלבד ואין החברה אחראית על כל עיכוב ו/או דחייה במועדים אלו.

זכויות היוצרים באתר זה הכוללות עיצוב, מידע, תמונות וטקסטים שייכים לחברת אלטרנטיב פארמה בע"מ. כל שימוש בהם ללא אישור החברה אסור.

שיפוי: הינך מתחייב לשפות את החברה בגין כל נזק, הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה שתגרם לה ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט עקב הפרת תנאי שימוש אלה.

על תקנון זה יכול הדין הישראלי וסמכות השיפוט בכל דבר מוקנים לבית המשפט וכל דבר מחלוקת, מקום השיפוט יהיה תל אביב.

תקנון פעילות אינסטגרם ופייסבוק פוקה ישראל

תקנון זה מחייב את כל המשתתפים בדרך כלשהי בפעילות, ועצם ההשתתפות בה מהווה הסכמה לאמור בו. אם אינכם מסכימים לאמור למטה – אל תשתתפו בתחרות בבקשה.

תקופת הפעילות: בתקנון זה נעשה שימוש בלשון זכר בשל מגבלות השפה העברית. כמובן שהתקנון מתאים ומחייב את שני המינים. משך הפעילות: 10 ימים. מתאריך 04.01.22 עד תאריך 13.01.22. משך הפעילות יהיה כפוף לשינוי ע”פ שיקול דעתה הבלעדי של מפעילות הפעילות – אלטרנטיב פארמה בע״מ. ככל שמשך הפעילות ישתנה, תינתן על כך הודעה בדף האינסטגרם של פוקה (pukka.il). הודעה על מועד סיום הפעילות תינתן בהודעה בדף האינסטגרם של פוקה (pukka.il).

זכאים להשתתף בפעילות: זכאים להשתתף בפעילות מי שעומדים בתנאים הבאים במצטבר (להלן: ״משתתף״ או ״משתתפים״) גולשים בכל הגילאים. גולשים שעוקבים אחר דף האינסטגרם, שיתפו בסטורי שלהם את פוסט התחרות וגם מעלים תגובה בפוסט ובה מתויגים שלושה חשבונות בדף האינסטגרם של פוקה. גולשים שאינם מייצגים דמות החשודה על ידי מפעילת הפעילות כפיקטיבית. גולשים שנוהגים לפי שיקול דעתה הבלעדי של מפעילת הפעילות, בצורה סבירה בנסיבות ופועלים לקידום מהות הפעילות ומטרותיה. בעלי אזרחות ישראלית שמרכז חייהם בישראל. עובדי חברת אלטרנטיב פארמה בע״מ – ובני משפחותיהם זכאים להשתתף בפעילות.

מהות הפעילות: מטרת הפעילות היא העלאת המודעות ופרסום וקידום אתר מכירות של פוקה. הגולשים מוזמנים לספר איך הם שומרים על מערכת החיסון, לשתף את הפוסט בסטורי ולתייג 3 חברים בפוסט התחרות בדף האינסטגרם של  פוקה. אסורה העלאת תמונה (או כל תוכן אחר) אשר: אינו חוקי, מעודד פעילויות שאינן חוקיות, גזעני, מסית, אלים, מפלה, יוצר תרמית או העלול לגרום נזק, טרדה, הטעייה או פגיעה אחרת בצד שלישי כלשהוא או תוכן המהווה עבירה פלילית או עוולה אזרחית; מהווה או עלול להוות לשון הרע או לפגוע במוניטין של צדדים שלישיים אחרים; עושה שימוש בלוגואים או בתכנים אחרים השייכים לגוף מסחרי אחר כלשהו; עלול להטיל אחריות משפטית כלשהי על מפעילת הפעילות, להפריע בדרך כלשהי לפעילות או לפגוע בחוויית המשתתפים בפעילות בדרך כלשהי; הוא מיני, בעל רמיזות מיניות, פורנוגרפי, מפרסם שירותי מין, בוטה או פוגעני בצורה אחרת; מפר כל זכות קניין רוחני, לרבות אך לא רק דיני זכויות יוצרים, סימני מסחר וכדומה; הוא מסחרי או פרסומי אלא כזה המתייחס למפעילת הפעילות; כולל התחזות לאדם אחר; משתתפים בה מצולמים בני פחות מ-18 שנה; אינו עולה בדרך אחרת בקנה אחד עם תנאי שימוש אלו או עם שיקול דעתה הבלעדי של מפעילת הפעילות; אינו בבעלות מלאה של מעלה התוכן וכל מי שהשתתף בו הסכים להעלאתו לפעילות. בהעלאת התמונה המשתתף מצהיר שהתמונה מקורית ובבעלותו בלבד; מפעילת הפעילות שומרת לעצמה את הזכות (אך לא החובה) ושיקול הדעת הבלעדי להסיר כל תמונה או תוכן מהשתתפות בפעילות מכל סיבה שהיא, לרבות אך לא רק בשל הפרת זכויות יוצרים, או כל סיבה אחרת לפי שיקול דעתה. מפעילת התחרות רשאית בכל עת רלוונטית להודיע על הפסקת הפעילות, עם או בלי בחירת זוכה, ולא תהיה כל טענה באשר להפסקת הפעילות במהלכה.

בחירת הזוכה: לפעילות יהיה זוכה אחד. מפעילת התחרות תמנה ועדת שופטים לפי בחירתה ולפי שיקול דעתה. ועדת השופטים תבחן את התכנים שהוגשו לתחרות ותחליט על הזוכה לפי שיקול דעתה הבלעדי. החלטת ועדת השופטים תהא סופית ולא ניתנת לערעור. על המשתתפים לבדוק את דף האינסטגרם של פוקה לגבי שם הזוכה ולראות האם זכו. מבלי לגרוע מחובת המשתתף לבדוק את תוצאות הפעילות, הרי מפעילת הפעילות תפעל באופן סביר לאיתור המשתתף הזוכה אך ורק לפי פרופיל האינסטגרם שלו עד 21 יום ממועד סיום הפעילות. אם המשתתף אינו יוצר קשר אקטיבי ומחזיר פרטים לגבי זכייתו תוך 21 ימים מרגע ההכרזה על זכייתו בעמוד האינסטגרם של פוקה, רשאית מפעילת הפעילות (אך אינה חייבת) להעביר את זכייתו למשתתף אחר ולמנוע ממנו את קבלת הפרס, לפי שיקול דעתה הבלעדי. מפעילת הפעילות אינה נושאת באחריות ליצירת קשר אם הפרופיל של המשתתף חסום, הוא לא השאיר פרטי כתובת מייל ליצירת קשר או נפלה כל תקלה אחרת בהליך יצירת הקשר. למען הסר ספק מובהר בזאת, כי הפעילות אינה הגרלה והחלטת ועדת השיפוט או כל החלטה אחרת שתקבל מפעילת הפעילות – היא שתכריע בזכייה. פעילות זו אינה ממומנת, מומלצת או מנוהלת בשום דרך ע”י פייסבוק ו/או כל גורם שהוא המקושר אליה. המשתתף מבין שהמידע והיצירות שהוא מספק יועבר לרהב מדיה חברתית ולכל מי מטעמה ולא לפייסבוק. החלטת ועדת השופטים תהייה סופית ולא ניתנת לערעור, אלא אם מפעילת הפעילות תחליט אחרת לפי שיקול דעתה הבלעדי.

הפרס: הכרזה אודות הזוכה בפרס תתבצע עד 7 ימים מרגע סיום הפעילות בעמוד האינסטגרם ובכפוף לשינויים – בהתאם להחלטתה הבלעדית של מפעילת הפעילות. הפרס לזוכה לפי החלטת מפעילת הפעילות: ערכה לחיזוק מערכת החיסון.

הערכה מכילה:
1 ויטמין סי טבעי - תערובת ייחודית של פירות יער אורגניים המכילים ויטמין סי טבעי בספיגה וזמינות גבוהים. מכיל בנוסף חומרים פעילים ונוגדי חמצון המסייעים לספיגת הויטמין.
1 סירופ טעים על בסיס דבש מנוקה, סמבוק, ג'ינג'ר וקורנית למערכת הנשימה- צסירופ לעזרה בשיעול, שפעת, כאב גרון ונזלת. מתאים גם לילדים.
1 חליטת סמבוק ואכינציאה - לחיזוק מערכת נשימה עליונה ולמניעת מחלות חום, שיעול, נזלת וסינוסים.

ככל שתיפול טעות בפרטים אלו או תיווצר בעיה אחרת שתקשה על הענקת הפרס, לא תהיה אחריות מפעילת הפעילות לספק את הפרס לזוכה. הפרס יינתן לזוכה באמצעות חברת פוקה, אשר תיצור קשר עם הזוכים על פי הפרטים שהעבירו למפעילת הפעילות תהיה רשאית לשנות את תנאי הפעילות ואת בחירת הזוכים לפי שיקול דעתה, אף אם התפרסמה הודעה על כך, בכפוף לכך שתתפרסם הודעה בדף האינסטגרם של פוקה המבהירה את עצם קרות השינוי.

אחריות: ההשתתפות בפעילות על כל שלביה, לרבות הקלדת הפרטים האישיים של המשתתף באינסטגרם, תהא על אחריותו הבלעדית של המשתתף בפעילות. בעצם השתתפותו נוטל המשתמש על עצמו הן את כל אותה אחריות והן את הסכמתו המחייבת לתקנון זה. באישור השתתפותו בפעילות, המשתתף מצהיר כי הינו בן 18 שנים לפחות. מפעילת הפעילות וכל מי מטעמה אינו אחראי לכל מעשה או מחדל של צדדים שלישיים, לרבות כאלו הקשורים או הנוגעים לעמוד האינסטגרם של פוקה, ולא יהיה אחראי לכל נזק ו\או אובדן ו\או הפסד ו\או הוצאה שייגרמו למשתתף ו\או לצד שלישי כלשהו כתוצאה מהאמור. האחריות המלאה לכל נזק תוטל על המשתתף הרלוונטי ו/או על כל גורם רלוונטי אחר. מובהר במפורש כי  מפעילת הפעילות ו/או מי מטעמה לא יישאו בכל אחריות במקרה של היעדר גישה, מכל סיבה שהיא, של משתתף, או משתתף פוטנציאלי, לאינסטגרם וכן בכל מקרה אחר של חוסר גישה, אובדן נתונים ויצירות, כשלים טכנולוגיים ואחרים ברשת האינטרנט, בקווי הטלפון או באפליקציית אינסטגרם וכל נזק אחר. התכנים המועלים לעמוד הפעילות אינם מגובים ומפעילת הפעילות אינה נוטלת אחריות כלשהי לגבותם. המשתתף מתחייב בזאת לפצות ולשפות את מפעילת הפעילות וכל אחד מיחידיה ו/או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אובדן או הוצאה, מכל מין וסוג שהוא (ישירה או עקיפה), לרבות הוצאות משפטיות, אשר נגרמו ו\או ייגרמו להם ואשר קשורים, במישרין או בעקיפין, לכל פעילות במסגרת הפעילות ולכל תוכן ששלח המשתתף לפעילות, וזאת מיידית עם דרישתה הראשונה של מפעילת הפעילות. המשתתף מוותר בזאת באופן מוחלט, סופי ובלתי חוזר על כל טענה ו\או דרישה כלפי מפעילת הפעילות וכל מי מטעמה, לרבות צוות השופטים, בכל הקשור במישרין או בעקיפין לפעילות ולתוצאותיה וכל שימוש אחר בתכנים או במוצרי מפעילת הפעילות. מפעילת הפעילות וכל מי מטעמה לא יהיו אחראים לכל שימוש שיעשה על ידי מי מהגולשים בעמוד האינסטגרם ברעיונות שהועלו במסגרת הפעילות והמשתתף משחרר בזאת את  מפעילת הפעילות מכל אחריות לכך. מפעילת הפעילות מקפידה על זכויות צדדים שלישיים, ולכן ככל שמי מכם סבור כי זכות מזכויותיו נפגעה בדרך כלשהי או בשל תוכן כלשהו המצוי במסגרת הפעילות, הנכם מתבקשים לפנות אלינו בצורה מסודרת דרך כתובת הדוא”ל, לכתוב בשורת הנושא את הכותרת המתאימה (דוגמא – “פגיעה בזכויות יוצרים ודרישת הסרה”) ולפרט בהודעתכם את הפרטים הבאים: פרטיכם המלאים, לרבות פרטי קשר מדויקים ופעילים; הצהרה על כי אתם בעל הזכות שפנייתכם נועדה להגן עליה וכי תלונתכם מתייחסת לנזק או פגיעה שנגרמו לכם באופן אישי; הצהרה על אופי זכותכם שנפגעה וכיצד נגרמה הפגיעה; ככל שהדבר רלוונטי, הפניה למקום אחר בו נמצאים התכנים ואשר יכול להוכיח את טענתכם; הצהרה כי כל האמור בפנייתכם אמת הוא, וכי לא מוטלת על מפעילת הפעילות הגבלה כלשהי להעביר את תלונתכם לידיעת מעלה התוכן אשר ביחס אליו התלוננתם. מפעילת הפעילות תהיה רשאית, אך לא חייבת, להעביר את תלונתכם ואת פרטי הקשר שלכם למעלה התוכן ביחס אליו התלוננתם, ותפעל בצורה סבירה לטיפול הטוב ביותר בתלונתכם. האחריות על מימוש הפרס מוטלת על חברת פוקה ולא יופנו טענות כלשהן באשר לפגמים ו/או אי התאמות אשר נפלו ביחס אליו כלפי מפעילת הפעילות. המשתתף מתחייב שלא לשלוח/להעלות לעמוד פוקה באינסטגרם תכנים/תמונות הכוללות: תוכן למבוגרים בלבד או תוכן פורנוגרפי או לא מקובל בצורה אחרת, קידום שירות למבוגרים בלבד, שפה גסה, תוכן גזעני, אתני, פוליטי, הפליה, הסתה לשנאה או מעורר התנגדות אחרת, תוכן המשמיץ ו/או המהווה איום כלשהו, הפרת זכויות קנייניות לרבות זכויות יוצרים, סמים, הימורים ו/או כל תוכן אשר עשוי לפגוע ברגשות הזולת, הפרת זכות הפרטיות של צד שלישי, לשון הרע וכדומה כל הפרת חוק או זכות אחרת וכן להימנע מהפצת וירוסים, ובאופן כללי עצות ו/או תכנים המנוגדים לחוק.

שמירה על הפרטיות: מפעילי עמוד האינסטגרם של פוקה ישמרו על פרטיות המשתתפים ולא ימסרו פרטים מזהים אודות המשתתפים למי שאינו מורשה לכך ע״פ דין, למעט פרטים ומידע פומבי שפורסמו ע”י המשתתפים בעצמם. פרטים הנמצאים בידי מפעילת הפעילות עלולים להימסר במקרה מהמקרים הבאים: לפניית המשטרה, רשות מוסמכת או על פי צו בית משפט; במקרים בהם מפעילת הפעילות סבורה כי יש במסירת הפרטים כדי למנוע הפרת כל חוק, זכות צד שלישי או נזק לאדם או גוף כלשהו, ככל שמתנהל הליך משפטי בין המשתתף לבין מפעילת התחרות וכן בכל מקרה בו קיימת סיבה מוצדקת אחרת לפי שיקול דעתה הבלעדי.