החזון האורגני שלנו

אנחנו עובדים עם חקלאים ומגדלים בכל רחבי העולם כדי למצוא את מיטב צמחי המרפא האורגניים ליצירות הפורמולות שלנו. אנו שואפים ליצור שיתופי פעולה ארוכי טווח עם חקלאים שמגדלים צמחים בצורה אורגנית בת קיימא - המגנים על הסביבה, האנשים וחיות הבר סביבם.

חוות אורגניות תומכות ב 50% יותר חיות בר מאשר חוות לא אורגניות - זו הסיבה שכל המרכיבים ביצירות הצמחים הייחודיות שלנו מהחליטות ועד הפורמולות, מאושרים בתקן אורגני מחמיר. העקרונות האורגניים הם בבסיס שכל מה שאנחנו עושים, מהשדות שבהם גדלים הצמחים שלנו ועד לחוט הכותנה האורגני בשקיקי החליטות שלנו.

שיטות עבודה מומלצות לחקלאות אורגנית

שיטות העבודה הטובות ביותר בחקלאות אורגנית בת קיימא, מתבססות על היסודות של חקלאות אורגנית, אך משתמשות גם בטכניקות חקלאות טובות אף יותר אשר מקטינות פליטת פחמן, מגדילות את בריאות הקרקע ומטפחות את המגוון הביולוגי. באמצעות התוכניתBest Practice Organic שלנו, אנו מספקים תמיכה כספית לחקלאים כדי שיוכלו להשתמש בשיטות מומלצות אלו. התוכנית שלנו מתמקדת בתחומים הקריטיים ביותר לחוסן ואריכות ימים של האדמה, הסביבה והעסקים של החקלאים שלנו: אבטחת מים, מיתון והסתגלות לשינויי אקלים, שמירה על המגוון הביולוגי ובריאות קרקע, פרנסת חקלאים, שיתוף ידע והעצמת הדור הבא.

החזון שלנו הוא לשמור על שרשרת האספקה שלנו אורגנית ובת קיימא באמת. משמעות הדבר עבורנו היא לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם החקלאים והמגדלים שלנו כדי למצוא דרכים יעילות, טבעיות ודלות פחמן, לייצר תפוקות בנות קיימא ובאיכות בלתי מתפשרת באקלים משתנה. זה גם אומר לשלם מחירים הוגנים והגונים ולייצר פרנסה שתומכת בקהילות מסורתיות אלו.

בדרך זו אנו מקווים לשפר את חייהם של אנשים ולבנות חוסן בשרשרת האספקה ​​שלנו כדי לענות על הביקוש הגובר לצמחי מרפא איכותיים שגדלים בדרכים שמטיבות עם אנשים, צמחים וכדור הארץ.

שורה שלמה של אתגרים מאיימים על פרנסתם של חקלאים ומגדלים כיום. שינויי האקלים משפיעים על היבול, עם אסונות טבע כמו בצורת, שריפות ושיטפונות שמתגברים. חקלאים מזדקנים והדור הצעיר אינו ממשיך את המסורת אלא מחפש הכנסה בטוחה יותר במקומות אחרים.

על ידי יצירת שותפויות הדוקות וארוכות טווח עם החקלאים והמגדלים האורגניים שלנו, הנתמכים על ידי אישורי צד שלישי, אנו שואפים לשמור על שרשרת אספקה ​​שלא רק מועילה לכדור הארץ שלנו, אלא גם מספקת פרנסה בת קיימא עבור חקלאים ברחבי העולם.

שיטות עבודה מומלצות לחקלאות אורגנית בפועל

במשך השנים זיהינו דרכים להפחית את חתימת הפחמן שלנו ולשפר את עמידות האקלים שלנו. אנו מספקים תמיכה לחקלאים כדי ליישם טכניקות ושיטות עבודה מומלצות ובאמצעות הפרמיות ההוגנות שאנו משלמים, הקהילה שלנו עובדת עם שיטות הגידול האורגניות הטובות ביותר. הנה כיצד חלקן מיושמות בשטח על ידי החקלאים והמגדלים שלנו:

חקלאות יעילה במים בהודו
מגדלי מנטה אורגנית עם אישור Fair For Life ליד גאדג שבצפון קרנטקה, הודו. האדמה באיזור זה צחיחה מאוד, מה שמקשה על הגידול בה. בגלל מחסור גובר במים, הם יכולים בדרך כלל לגדל עלי מנטה רק בדונם אחד מהחווה, ששטחה ארבעה דונם. המגדלים השתמשו בחלק מפרמיית הFair For Life  כדי להתקין מערכת השקיה חדשה. שיטת הטפטוף במערכת ההשקיה יעילה מאוד שכן היא קבורה באדמה כדי למזער את אידוי המים. מערכת זו הביאה לחיסכון של 40% מהמים בהשוואה לממטרות בהן השתמשו בעבר. זה אומר שהם מצליחים לגדל 50% יותר מנטה אורגנית עם אותה כמות מים.

חקלאות בזמן שינויי אקלים
גשמי קיץ כבדים באופן חריג בטורקיה במהלך 2019 גרמו לעשבים שוטים לגדול בחוות שמהן אנו קונים חלק מזרעי השומר המתוק שלנו, מה שהוביל לאובדן יבול הרסני. בתגובה, הקמנו פרויקט פיילוט בן שלוש שנים, בשיתוף פעולה הדוק עם החקלאים בטורקיה, כדי לגדל עלי תלתן מתחת לצמחי השומר המתוק שלהם. עלי התלתן מונעים באופן טבעי מהעשבים לנבוט בקיץ רטוב יותר ומשפרים את בריאות האדמה.

נטיעת עצים בהודו
מגדלי הכורכום האורגני וה Fair For Life שלנו בקרנטקה, הודו. המודלים שלנו גילו שאזור זה נמצא בסיכון מוגבר לשחיקת קרקע ועד 2040, הוא יהיה בסיכון גבוה של מחסור במים. בשנת 2019, הפרמיות של Fair For Life שימשו לשתילת 19,800 מיני צמחים ספציפיים - כגון ג'קפרי, עצי קינמון, וניל ושושנים בחוות ברחבי קרנטקה. צמחים אלה מפחיתים את שחיקת הקרקע, משפרים את יכולת הקרקע להחזיק מים, מגבירים את מחזור החומרים המזינים באדמה ומספקים הכנסה נוספת לחקלאים באיזור.

הפקת קומפוסט
קבוצה של חקלאים בהודו השתמשה בתשלומי הפרמיום שלנו כדי לבנות פחי קומפוסט. הקומפוסט המיוצר בחווה הוא דרך מצוינת להגדיל את תכולת החומר האורגני באדמה. מה שמשפר את יכולת החזקת המים של הקרקע, את כמות ואיכות חומרי ההזנה בה ואת מבנה הקרקע - כל התכונות החיוניות לשמירה על אדמה אורגנית ובריאה וליצירה של צמחים באיכות גבוהה ביותר.

סקרנים ללמוד עוד על חקלאות אורגנית, סחר הוגן וחשיבותם לבריאות שלנו ושל הפלנטה שלנו? הצטרפו אלינו בחודש יוני בחשבון האינסטגרם שלנו ללמוד על האחריות הסביבתית והחברתית שלנו ב @pukka.il וב @greenmarks.il