שאלות ותשובות

האם המוצרים שלכם כשרים?
כל חליטות פוקה כשרות, כל מוצרי נביטס כשרים, החלבון הטבעוני והקולגן של סן ווריאור כשרים, ליין הפטריות של טולסי ספיריט כשר גם הוא. כל הפורמולות שלנו מיוצרות בסביבות ללא מוצרים מן החי ומכוון שאינן משמשות כמזון הן לא צריכות כשרות. 

תה פוקה - כשרות orthodox union
חטיפי לייפוד - רבנות פראג
סן ווריאור - כשרות orthodox union
נביטאס - כשרות earth kosher
טולסי - כשרות רבנות מעלה אדומים / כשרות orthodox union

כמה זמן לוקח למשלוח להגיע?
הזמנה שהגיעה עד השעה 14:30 בימים א-ד תסופק ביום למחרת. הזמנה שהגיעה אחרי השעה 14:30 תצא יום למחרת ותסופק יום אחר כך. הזמנות שנכנסו ביום חמישי לפני השעה 14:30 יסופקו ביום ראשון והזמנות שהגיעו בין יום חמישי אחרי השעה 14:30 ועד יום ראשון ב14:30 יסופקו ביום שני.

יש לכם מועדון לקוחות? מה ההטבות שלו?
כן! ניתן להצטרף למועדון הלקוחות שלנו על ידי יצירת חשבון באתר. ניתן לראות את כל ההטבות של מועדון הלקוחות שלנו כאן

האם כל המוצרים שלכם אורגניים?
כן. כל המוצרים שמכרנו, אנחנו מוכרים ונמכור בעתיד הם 100% אורגניים. אנחנו מאמינים שהדרך היחידה לתמוך בבריאות הגוף היא לאכול מזון אורגני שלם מכוון שרק אלו באמת מזינים את הגוף ונותנים לו את האנרגיה, חיוניות ותמיכה שהוא צריך.
בנוסף לאישורים אורגנים לספקינו בחו״ל אנחנו מפוקחים בארץ על ידי חברת IQC.

כל החליטות שלכם הן ללא קפאין?
לא. כל החליטות שמכילות תה ירוק מכילות קפאין – מאצ׳ה, ירוק מנקה, ירוק תותי בר, מחיה וכורכום זהב. בנוסף החליטות הבאות מכילות תה שחור ולכן גם קפאין – ארל גריי וצ׳אי אורגינלי.

איפה גדלות הספירולינה והכלורלה שלכם?
הספירולינה והכלורלה של פוקה גדלות בהודו (בעוד שרוב הספירולינה והכלורלה בעולם גדלות בסין). הספירולינה הכחולה של טולסי ספיריט גדלה בארצות הברית.

איפה גדלות הפטריות שלכם?
הפטריות של טולסי ספיריט גדלות בארצות הברית בחוות שמתמחה במשך דורות בגידול פטריות מרפא. הפטריות גדלות על מצע אורגני בחדרים עם מסנני אוויר ברמה רפואית. זאת אחת הסיבות שהופכות את ליין הפטריות של טולסי ספיריט לליין באיכות בינלאומית מכוון שרב הפטריות בעולם מגודלות בסין באוויר הפתוח בו הן במיוחד חשופות לזיהומים ומתכות כבדות. 

האם קיימות תופעות לוואי לפורמולות הצמחיות שלכם ?
לפורמולות באופן כללי אין תופעות לוואי והם בטוחות לשימוש אולם במידה ונוצרת תחושה מוזרה ולא נעימה שקשורה לרגישות מועדת לצמח מסוים אתם מוזמנים להתקשר אלינו ונטפל בבעיה בצורה מקצועית ע"י מטפל איורוודי מוסמך

האם זה אפשרי לקחת טיפול של צמחים אם אני עומד לעבור ניתוח?
אנחנו ממליצים להפסיק את השימוש בצמחים 7 ימים לפני הניתוח בגלל האפשרות שניתוח יכול ליצור אפקט של גושי דם ולגרום להסתבכות עם אפקט ההצטברות מיד לאחר החזרה הביתה ניתן להמשיך לקחת את הפורמולות

מה הזמן הטוב ביותר לקחת את הפורמולות?
רבע שעה לפני האוכל במים פושרים, אם העיכול איטי וחלש אז מיד לאחר האוכל במים פושרים ואם שכחתם אז בכל זמן שהוא.

האם המוצרים מתאימים לטבעונים?
כל הפורמולות של פוקה (מלבד הסירופ שמכיל דבש מנוקה והגהיי שמכיל חלב אורגני) וכל הפורמולות של טולסי ספיריט הן טבעוניות. כל החליטות של פוקה (מלבד שתי חליטות שמכילות דבש מנוקה) הן טבעוניות. כל מוצרי נביטס וסן ווריאור הם טבעוניים.

כמה זמן לוקח לפורמולה להגיע ליעילות אפקטיבית מבחינת הסימפטום?
הדבר תלוי במספר גורמים כמו כמה זמן הסימפטום קיים העוצמה שלו התזונה שלך ומידת הסטרס, באופן כללי ניתן לאמר שאפשר לראות תוצאה של שיפור הסימפטומים במהלך שבין 2-4 שבועות.

ממה הקפסולות שלכם עשויות?
הקפסולות עשויות צלולוס צמחי מיוצר מעצי אורן ביערות בני קיימא. כל הצמחים בתוכם הם אורגניים לגמרי ואין חומרים מקשרים מה שגורם לספיגה מהירה וזמינות מקסימאלית.

האם המוצרים מכילים גלוטן ?
לא, כל המוצרים שלנו הם ללא גלוטן. 

האם ניתן לקחת את הפורמולות שלכם כשלוקחים תרופות מרשם?
אם אתם נוטלים תרופות מרשם אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם רופא/מטפל לפני שאתם מתחילים לקחת פורמולות צמחים. החליטות, חלבון ומזונות העל הם מזון לכל דבר.

האם אפשר לקחת מספר פורמולות צמחיות ביחד?
כן ,בצורה מפורשת ניתן לקחת מספר פורמולות יחד כשהן מטפלות באותו הסימפטום. לסימפטומים שונים רצוי לקחת בהפרשי זמן שונים למשל אחד בבקר שני בצהרים וערב או אחד לפני האוכל והאחר לאחר. 

האם בטוח לתת את הפורמולות לילדים? ואם כן, באיזה מינון?
אנחנו ממליצים על הפורמולות שלנו מגיל 16 ומעלה עם מינון של מבוגר במידה ומרפא ממליץ אחרת המינון ירשם על ידו. את סירופ הסמבוק ומנוקה ניתן לתת לילדים על פי המינון הבא:

מבוגרים וילדים מעל לגיל 12: 1 כפית (5 מ"ל) עד 3 פעמים ביום, הרחק מאוכל
ילדים בגילאים 6 עד 12: 1/2 כפית (2.5 מ"ל) עד 3 פעמים ביום, הרחק מאוכל
ילדים בגילאים 2 עד 5: 1/4 כפית (1.25 מ"ל) עד 3 פעמים ביום, הרחק מאוכל

האם המוצרים מיוצרים בתנאי סחר הוגן?
כן, אנחנו מגדלים את הצמחים במקום גידולם הטבעי בקואופרטיבים של חקלאים. המותגים שלנו נמצאים בקשר ישיר איתם מבחינת תנאי העסקה ושכר, כמו כן הוקמו בית ספר לקהילות שלהם. נושא זה הוא חלק מהתפיסה האקולוגית של לחיות בהרמוניה עם הסביבה וליצר את המוצרים בתנאים אופטימליים ובמינימום פגיעה בסביבה .

האם ניתן להשתמש בפורמולות שלכם בתקופת ההריון והנקה?
אם אתן בהריון או מניקות אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם רופא/מטפל לפני שאתן מתחילות לקחת פורמולות צמחים.

למשך כמה זמן עלי לקחת את הפורמולה לטיפול בסימפטום?
ההמלצה הכללית היא לקחת את הפורמולה לפי חודש בשנה לפרק הזמן שהסימפטום קיים כלומר אם אתה סובל מסימפטום מסוים במשך 3 שנים עליך לקחת את הפורמולה המתאימה במשך 3 חודשים.