סוף סוף זה כאן: האריזות החדשות עם הטכנולוגיה שנחתה לראשונה בישראל


מתרגשים לשתף איתכם פרוייקט חדש ומיוחד שסוף סוף יוצא לאור!
הכירו את האריזות החדשות שלנו העשויות מטכנולוגייה חדשנית שהגיעה לראשונה לישראל: ׳ Violet Glass
׳לאחר חודשים של עבודה מאחורי הקלעים; עם המון השקעה, מחשבה ומחקר מעמיק מצאנו את האריזה הטובה ביותר שתשמור על איכות המוצרים בצורה המושלמת.

ראשית חשוב לנו לומר, שהפקנו לקחים מהביקורות ופידבקים שלכם- ואנחנו מודים שטעינו; המחשבה מאחורי האריזות הקודמות הייתה העיקרון הסביבתי- כל חלק במארזים הישנים היו ידידותיים לסביבה, מחומרים מתמחזרים ומתכלאים אך לצערנו לא שמרו על האבקות ומוצרים בצורה המיטבית כפי שקיווינו. 
לכן השקענו המון זמן כדי לדייק את האריזות החדשות, אשר זמינים לרכישה כבר עכשיו במגוון מוצרים אהובים. 

קצת היסטוריה על הזכוכית הסגולה:

כבר במצרים העתיקה ידעו להעריך את היכולות המיוחדים של הזכוכית הסגולה. תמציות יקרות ערך (שמנים) ומוצרי ריפוי טבעיים נשמרו בכלי זכוכית סגולים. ידוע אפילו שמלכת הנילוס האגדית, קליאופטרה, הייתה מורחת אלוורה על עורה מדי יום, השמורה בצנצנות זכוכית סגולות.

במסורת המזרחית, הצבע הסגול מייצג את ההרמוניה של היקום. 
השילוב של כחול ואדום הוא יין ויאנג.
Yin: האנרגיה האצורה המשמרת את החומר.
Yang: אנרגיה סולארית, דינאמית, חופשייה ומשוחררת.


הזכוכית הסגולה מאריכה זמן חיי המדף ואת האיכות הטבעית של המוצר. במחקר מעבדה שנערך, בהשוואה לאריזות אחרות מזכוכית, פלסטיק או אלומיניום, לזכוכית הסגולה התגלתה איכות אחסון משמעותית טובה יותר ללא שימוש בחומרים משמרים.
זכוכית היא גם בחירה מקיימת בזכות אפשרותה להתמחזר ולעבור שימוש חוזר.

זכוכית זו מכילה מינרלים מיוחדים המחזקים באופן טבעי את הרכיבים התזונתיים והחיוניות של המוצר. בפועל, זה אומר שהם לא מאבדים את העוצמה, הניחוחות, הצבע והמרקם שלהם.

זכוכית ביופוטונית
ישנן עדויות מתפתחות המוכיחות כי קליטת ביופוטונים מגבירה את החיוניות, מונעת מחלות ואף מאטה את תהליך ההזדקנות. במילים אחרות, ככל שנספוג יותר ביופוטונים, כך זה טוב יותר לבריאותנו ולרווחה הכללית שלנו.