תוכנית התחדשות אביבית - עונים על השאלות שלכם

מתחברים לכוחות הריפוי של הגוף

בתוכנית זו אנו מצטיידים בגישות חדשניות בתחום הרפואה והתזונה, במצרכים איכותיים למטבח הבריא, בסדר יום מאורגן שמחובר לריתמוס הביולוגי, במתכונים מדהימים ותוספים חיוניים. הגישה שלנו מעודדת כל אדם לפעול באינטימיות עם גופו ולפגוש את התוכנית מהמקום שהכי נוח לו כרגע. גם אם תיישמו רק חלק מההמלצות, זה מצוין! שינוי אורח חיים הוא תהליך עדין ואישי וההמלצה שלנו היא להתחיל לאט, להפנים ורק אז להמשיך לקראת הצעד הבא. תהליך מוצלח מעניק לנו עור מתוח, אור בעיניים, הרגשה צלולה ונינוחה, עיכול קל וסדיר, שינה ערבה, רעננות, אנרגיה וחיוניות, הורדת משקל עודף ואיזון מערכתי.

מהם הרעלים ולמה חשוב להוציאם מהגוף?

כל יום אנו נחשפים לכמות רעלים פיסיים, רגשיים ומנטליים שמועברים אלינו באמצעות האוכל, הקרינה, האוויר, המים, התרופות ועוד. כמו כן גם רעלים שנוצרים בתוך הגוף – תאים מתים, פסולת מטבולית, רדיקלים חופשיים, כעסים, פחדים, סטרס, מחשבות שליליות, רעלים של פתגונים שיוצרים דלקת ורעלים של מיקרואורגניזמים פנימיים שמנסים לנטרל ריקבון או פרזיטים.

הצטברות רעלים מכבידה על מערכות הגוף, על חילוף החומרים, על האנרגיה שלנו ומוציאה אותנו מאיזון. לגוף יש נטייה טבעית מובנית לשוב לאיזון (הומאוסטזיס), וזהו הכוח האמיתי, ההישרדותי מאחורי ריפוי ספונטאני של כל מחלה.

מהי מטרת התוכנית?

להגביר את פעילות ערוצי הניקוי והניקוז של הגוף כדי לאפשר פעילות תקינה של המערכות בגוף:

  • שיפור בתפקוד מערכת העיכול: נפיחות, גזים, כבדות, תסמונת המעי הרגיז, עצירות, שלשולים, בחילות וחומציות יתר, קשיים בספיגה שיכולים לגרום לאנמיה או לחוסרים של ויטמינים ומינרלים חיוניים.
  • חיזוק מערכת החיסון: חיסוניות ירודה, אלרגיות, רגישות למזון, דלקות, מחלות ניווניות והאטת תהליכי הזדקנות.
  • איזון מערכת הורמונאלית: הפרשות לא מאוזנות של הורמונים אינסולין, אדרנלין, הורמוני בלוטת התריס, תסמונת קדם וסתית, תסמונת שחלות פוליציסטיות, צ'יסטות במערכת הרבייה, עמידות לאינסולין.
  • תמיכה במערכת העצבים: סטרס, מוח מעורפל, שינויים במצבי רוח, זיכרון חלש, עצבנות, חוסר פוקוס ובהירות, חוסר שינה, חוסר רצון, חוסר יכולת.
  • שיפור מראה העור: אקנה, פריחות, כתמים בעור, פסוריאזיס, פצעים כרוניים, נשירת שיער, ציפורניים חלשות.
  • הפחתת כאבים ודלקות במערכת השלד והשרירים.
  • שיפור ביצועים ספורטיביים והתאוששות מהירה לאחר אימונים. שיפור במצב הרוח ואיזון נפשי ורגשי.

למה חשוב לנקות בעדינות ובהדרגה?

תוכניות ניקוי רבות מבטיחות פתרון מהיר תוך התעלמות מהחשיבות שבתוכנית הדרגתית להסרת הרעלים. לרעלים ופסולת לוקח שנים להצטבר במפרקים, באיברים וברקמות ולכן אנחנו לא יכולים לצפות להיות נקיים ומצוחצחים ללא יישום חלקים מהניקוי לחיי היום-יום שלנו. המטרה היא לשלב דיאטת ניקוי, תוספי תזונה טבעיים וממוקדי מטרה, פעילות גופנית וגישה נכונה כדי להסיר רעלים בצורה עדינה ובו זמנית לקדם בריאות כללית. בתנופה הדרגתית כזו, הגוף יכול לקחת שליטה ולהניע אותך לרמה גבוהה יותר של בריאות וחיוניות.

מהו הזמן המומלץ ביותר לניקוי?

מנהג ניקוי הרעלים קיים זה אלפי שנים ברפואה הסינית, האיורוודית והשמאנית. שיטות ריפוי עתיקות אלו מבינות בצורה עמוקה את יחסינו לעונות השנה ומעצבות את הפרוטוקולים של ניקוי הרעלים כך שהבריאות תסונכרן עם המקצבים של הטבע. על פי מסורות אלו, אביב וסתיו הם בדרך כלל זמן טוב לניקוי. התקיעות של החורף הופכת אותנו לפגיעים וחשופים בפני מחוללי מחלות, הצטברות רעלים ועלייה במשקל. ברפואה סינית מסורתית, עונת האביב קשורה לבריאות הכבד וכיס המרה ומתייחסת בעיקר לבנייה והתחדשות. ניקוי אביבי עדין הוא הזדמנות נהדרת לרתום את האנרגיה הזו, לתמוך באיברים, ולהצעיר את המערכות שלנו, לקבלת בריאות מיטבית לאורך השנה. בצד השני של לוח השנה, הסתיו מציע הזדמנות נוספת לניקוי רעלים. ברפואה סינית מסורתית, עונת הסתיו קשורה למעי הגס והריאות. תהליך ניקוי בזמן זה של השנה, מתייחס לסילוק עמוק של רעלים על מנת לתמוך ביכולת החיסון ובאנרגיה במהלך החורף. 

מהו תהליך הניקוי?

ניקוי רעלים הוא תהליך בעל שני חלקים: רעלים משתחררים מאיברים, רקמות ותאים, עוברים עיבוד על ידי הגוף ומסולקים דרך אברי הפינוי אל מחוץ לגוף. שני התהליכים צריכים להתבצע באיכות על מנת ליצר ניקוי מושלם.

בתכנית שלנו אנו עוברים בהדרגה לדיאטת ניקוי ומשלבים תוספי תזונה שמסייעים לנו לבצע את שני חלקי הניקוי במקביל. בדרך זו אנחנו יכולים להימנע מתגובות ותסמינים לא נוחים ולשפר את הבריאות שלנו לטווח ארוך בצורה הטובה ביותר.

למי לא מומלץ תהליך הניקוי?

אישה בהריון או מניקה. אנשים החווים עייפות וחולשה קיצונית, סרטן בשלבים מתקדמים, סוכרתיים שמזריקים אינסולין, אנשים שצורכים תרופות מרשם שמחייבים דיגום וניטור.

תוכנית התחדשות אביבית של פוקה ישראל 2024 יוצאת לדרך!
מספר המקומות מוגבל, שריינו את מקומכם היום>> למידע נוסף והרשמה לחצו כאן.