אודות סאן ווריאור

סאן ווריור מייצרת את אבקות החלבון הכי איכותיות וטעימות שקיימות בעולם. חלבון שלם עם פרופיל חומצות אמינו משובח, שמתאים לכל אורח חיים וגם לצמחונים וטבעונים. אידיאלי עבור מי שרוצה לבנות שריר, להוריד במשקל, ולהגביר את הביצועים הספורטיבים שלו.

סאן ווריור היא חברה של מזון בריא מיוטה ארה״ב. החברה מחויבת ליצירת מזון מבוסס צמחים שמיטיב עם האדם ועם כדור הארץ: ״החזון שלנו הוא להאיר ולשגשג את האדם ולהגן על כדור הארץ״. בכל מה שאנחנו עושים טמונים אידיאלים אלו, מגידול צמחים מיוחדים בעלי איכות ועושר נוטריינים ועד השימוש בטכנולוגיות העולם הישן והחדש על מנת לשמר את איכות המוצרים. 

אנחנו מאמינים שצמחים הם המזון הכי נקי ועוצמתי ביקום. עשירים בנוגדי חמצון, ויטמינים, מינרלים ופיטונוטריינטים. גופינו משתוקק למזון איכותי, אמיתי, במיוחד בעידן בו חברות מעבדות כל דבר שאנו אוכלים. מוחקות ומעלימות את כל הנוטריינטים שאנחנו זקוקים להם לפני שבכלל יש לגופינו הזדמנות להשתמש בהם. זה הזמן לסובב את הגלגל אחורה, לחזור לטבע שאנחנו מתגעגעים אליו, לקסם של הצמחים שתופסים את אנרגית השמש ומגישים לנו אותה בצורה חופשית. אנחנו קוראים לחיילי השמש להצטרף אלינו למשימה לחדש ולהפוך את העולם ולשנות את התפיסה הרווחת בתפיסה חדשה שמגינה על האנושות ועל העולם. 

חברת סאן ווריור משתמשת בטכנולוגיה של העולם הישן, בטמפרטורה נמוכה, בתהליך אנזימתי פשוט של הנבטה והתססה, היא מאפשרת לכידת חלבון איכותי בדגנים בתערובת, אבקת החלבון חלקה, קלה לערבוב וטעימה מאוד. תערובת סופרפוד של אורז חום, אפונה, קינואה, צ׳יה ואמרנט אורגנית, מונבטת ומותססת לעיכול קל וספיגה מקסימלית. החלבונים הטבעוניים של חברת סאן ווריור מבוססים צמחים, רוא, אורגני.

אבקות החלבון הן 100% מבוססות צמחים, מכילות חלבון שלם מאוזן של חומצות אמינו איכותיות, חיוניות ומסועפות. הן גם ללא גלוטן, לא מהונדסות גנטית, ללא סויה, ללא חלב, חופשיות מכימיקליים, חומצות וממסים. הן מייצרות סביבה בסיסית ומורידות דלקת, עשירות בויטמינים, מינרלים ונוטריינטים וניתנות לעיכול בקלות על ידי ילדים, נערים ובוגרים. החלבון של סן ווריאור משפר את הספיגה של ויטמינים ומינרלים בגוף. הוא מיובש בהקפאה ליצירת אבקה חלקה, מתערבבת היטב וטעימה שניתן להשתמש ישירות בערבוב עם מים, חלב שקדים או שייק או באפיית לחמי איכות וקרקרים בטמפרטורה נמוכה שלא פוגעת באנזימים.