אודות פוקה

סבסטיאן פול וטים ווסטוול הקימו את חברת פוקה בשנת 2001 כדי לסייע לאנשים לנהל חיים בריאים ומאוזנים, על ידי אספקה של פתרונות אורגניים, טבעיים לחלוטין ויעילים לטיפוח הבריאות.

אנחנו משתדלים להבטיח את המיטב בבריאות, ולכן רצינו להעניק לחברה שם שיעמוד בציפיות שלנו. קראנו לעצמנו "פוקה", מאחר שבשפה ההינדית מילה זו משמעותה "אותנטי", "אמיתי" או בסלנג בריטי – "איכות בלתי מתפשרת" והדבר משקף את חברתנו במדויק.

העקרונות שלנו נוצרו בהשפעת האיורוודה "אמנות הידע כיצד לחיות בחוכמה" - תורה הודית עתיקה המכירה בייחודיות שלנו ומתירה לנו לטפל בבריאותנו בדרך טבעית. צמחי מרפא שימשו לטיפוח הבריאות במשך אלפי שנים ובחברת פוקה אנו יוצרים פתרונות בריאותיים שמטרתם לרתום את היכולות המדהימות של צמחי המרפא לבריאותנו.

בחברת פוקה ניצלנו את המומחיות שלנו בגידול אורגני של צמחי מרפא ואת ההכשרה המקצועית שלנו ברפואה של צמחי מרפא ובאיורוודה כדי ליצור מוצרים צמחיים באיכות הגבוהה ביותר שקיימת. מגוון המוצרים של פוקה כולל סוגים של חליטות צמחים אורגניות שזכו בפרסים, פורמולות אירוודיות, תוספי תזונה אורגניים, תוספי מזון ושמני עיסוי. כל אלה הוכנו על ידי סבסטיאן על פי נוסחה, זאת במטרה לסייע לכם להבטיח את בריאותכם המיטבית.

מן השדה אל המדף

בחברת פוקה אנחנו מסורים לקידום של יחסי שילוב בין בני האדם והסביבה הטבעית שלהם. גישה זו קיבלה במידה רבה את השראתה מהכבוד שאנו רוחשים לטיפול רפואי בר קיימא. קיימות זו משמעותה טיפוח היחסים בין הסביבה, האנושות והמסורות, שאנו פועלים להבטיח את אריכותן. הגישה שלנו מושפעת מן האיורוודה – מסורת שנאבקת ליצור את הבריאות המיטבית ליחיד, לקהילה ולסביבה.

חלק משמעותי במערכת יחסים זאת הוא מיקור הרכיבים - צמחי המרפא האורגניים שלנו מגיעים ישירות מחוות שיתופיות ברחבי העולם. אחדות מהן הוקמו בסיוע שלנו בהודו ובסרי-לנקה. גישה הוליסטית זאת מבטיחה את יכולתנו לאתר את מקורותיו של כל צמח עד לשדה שבו גדל.

כחלק ממערכת היחסים של הקיימות, אנו מציעים תמיכה והכשרה מקצועית למשקים השיתופיים. מדובר בתהליך של יומיים, הכולל חינוך לעקרונות של תרגול חקלאי נכון וליקוט כדי להבטיח קציר של צמחי המרפא בעיתוי המיטבי, כאשר תמציות השמנים והטעמים שלהם בשיאם, והם מיובשים ומעובדים כך שיתאימו לאמות המידה הנהוגות באירופה מבחינת ההיגיינה. כך אנו מבטיחים את אפשרות המעקב אחר התהליך שעוברים צמחי המרפא ואת שלמות המעגל "מן השדה אל המדף״.

יעילותם של מוצרי פוקה

הרכיבים של צמחי המרפא האורגניים המשמשים אותנו בהכנת המוצרים שלנו הם בעלי רקע מוכח של שימוש קליני מוצלח, והם מהווים חלק מרכזי בטיפולים האיורוודיים זה אלפיים שנה לפחות. הפורמולות שלנו קיבלו השראתן מחוכמה מסורתית זו, אך מיוצרות בהתאמה לאורח החיים העדכני.

מעניין לציין כי השימוש המסורתי ברכיבים אלה זוכה להכרה מוכחת על ידי המדע. מבחינת היעילות, עצם העובדה שחומרים אלה משמשים במשך יותר מאלפיים שנה מהווה הוכחה ניצחת ליעילותם. חלק מההוכחות המובאות על ידי המחקרים המודרניים מוצגות בפרק הדן בדרכי טיפול. אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים, ברשותנו מאגר נתונים של מידע שמקורו בכתבי עת מדעיים רפואיים מעודכנים.

אבטחת איכות

אנו מתחילים את אבטחת האיכות של צמחי המרפא שלנו כבר במקום גידולם, אך בנוסף לכך, כל קבוצה של צמחים עוברת 25 בדיקות (לרבות תכולת חיידקים, מתכות כבדות ורכיבים פעילים), כדי להבטיח התאמה להתוויות הרפואיות הדרושות באירופה כדי להכלילם בפרמקופיאה (מדריך המכיל את כל שמות התרופות). רק לאחר שהקבוצה של צמחי המרפא שנבדקה עומדת באמות המידה הנוקשות שלנו לבדיקת האיכות, אנו מאשרים את השימוש בצמחים אלה.