אודות נביטס אורגניקס

נביטאס אורגניקס - מזון עתיר אנרגיה

נביטס נוסדה בשנת 2003, בצפון קליפורניה והמשימה שנטלה על עצמה היא לספק מזונות עתירי אנרגיה כדי להפיח רוח חיים בסגנון התזונה "המערבית" המודרנית. המזונות האורגניים שלנו מגיעים מתרבויות עתיקות בעולם שבהן הם משמשים באופן מסורתי למטרות תזונתיות ורפואיות כאחד. אנשים מודעים ושוחרי בריאות בוחרים את המזונות עתירי הנוטריינטים שלנו, כי הם מקור של מזון שלם ועשיר בנוגדי חמצון, חלבונים, שומנים חיוניים, ויטמינים, מינרלים וחומרים מזינים חשובים אחרים.

המשימה שלנו היא לספק מזון פרמיום פונקציונלי באיכות הגבוהה ביותר שמגביר את האנרגיה ותורם לבריאות. אנחנו עושים את זה זמין וקל עבורכם.

עצם העניין הוא איכות גבוהה ללא פשרות והכל מתחיל בחקלאות ובאופן הגידול. לשם כך החברה נמצאת במסעות אינסופיים ברחבי העולם, לאיתור האיזורים המתאימים ביותר לגידולים, חבירה לחקלאים מקומיים עם התמחות והתמקצעות רבת שנים ובעיקר אותנטיות בגידולים הספציפיים האופיינים לאיזורם. אנו משקיעים ביחסינו עם המגדלים, כיוון שהם חיוניים לתהליך. ברצוננו להשיג רמת איכות גבוהה של המוצרים ולשמור על איכות הסביבה בו-זמנית. השיקולים כוללים עקרונות של גידול בשיטה אורגנית, הגנת הסביבה וסחר הוגן.

טהור ופשוט

כל המוצרים שלנו מאושרים בתקן אורגני, ושיטות ההכנה המשמשות את חברת נביטס בתהליך הכנתם הן ייבוש בהקפאה ולעיתים עיבוד בחום נמוך או בשמש (תלוי במוצר ובשיטת העיבוד הטובה ביותר עבורו), זאת כדי להבטיח את טעמם המיטבי ואת התכולה המירבית של חומרי הזנה. מזונות שלמים, עשירים בחומרים מזינים ונמצאים במיטבם כאשר הם מיוצרים על ידי חקלאות אורגנית ועיבוד מינימאלי. זו הסיבה שכל המוצרים שלנו אורגניים.

קו המוצרים של החברה מורכב ממזונות שלמים, עשירים בחומרים מזינים, לא מעובדים (רוא). המוצרים כוללים פירות אקזוטיים, אצות, עשבים, אגוזים ושורשים. המוצרים שלנו עברו בדיקה ואישור של התכנית שמטרתה להבטיח כי אינם מהונדסים גנטית. במילים אחרות, הם עונים לאמות המידה הקשוחות של Non-GMO Project – גוף עצמאי הבודק ומבטיח שייצור המוצרים נעשה ללא הנדסה גנטית.

בטיחות המזון הוא נושא בעל חשיבות רבה לחברת נביטס, והדבר ניכר בבדיקות הקפדניות של מזונות העל שלנו, הנערכות על ידי מעבדות צד שלישי. המתקנים ושיטות העיבוד שלנו קיבלו אישור על היותם אורגניים, וקיבלו גם אישור תחת תכניות בעלות משמעות להבטחת בטיחות ואיכות המזון. כל המוצרים הינם כשרים כשרות Earth kosher מאורגון ארה"ב שהיא כשרות שמשתפת פעולה עם חברות אקולוגיות הקשובות לסביבה.