5 מאכלים שתומכים בניקוי

5 מאכלים שתומכים בניקוי
אורח החיים המודרני יכול להיות מאתגר מאוד עבור הגוף שלנו: רובנו סובלים ממתח וסטרס תמידי, חיים בסביבה מזוהמת ואוכלים תזונה מעובדת.
כדי לתמוך בבריאות במצבים אלה, עלינו להיפטר מרעלנים - תוצרי הלוואי של אורח חיים זה.
כשאנחנו משלבים מזונות מנקים אנחנו יכולים לעזור לנקות כל מיותר ולהתאים את מערכת העיכול, לשפר את מצב העור, השיער והציפורניים ולשמור על משקל גוף תקין יותר.

 1. סלרי
  סלרי עוזר להחזיר את איזון ה-pH לגוף ולנטרל את החומציות הגבוהה, שבין היתר משפיעה לטובה על הפוריות. מיץ סלרי משחזר את רמות האלקטרוליטים בדם, הוא מוריד את רמות הכולסטרול בדם ואת לחץ הדם. הוא גם מרגיע את מערכת העצבים ויש לו השפעה טובה על תפקוד הכליות.
  אחת התכונות החשובות של הסלרי היא שהוא מפחית את הצורך והתשוקה של הגוף לאוכל כבד ומתוק וגם בכך תומך בניקוי ואיזון של הגוף.

 2.  כרוב
  הכרוב מכיל כל כך הרבה נוגדי חמצון, ויטמינים ומינרלים שהוא יכול להאיץ באופן איכותי את חילוף החומרים, להגן על הגוף מפני מחלות ולטהר אותו מרעלים וסיגים.
  בנוסף, הכרוב "מנקה" בצורה מושלמת את הכליות, וכך תומך בבריאותו של אחד האיברים העיקריים המעורבים בניקוי

 3. לימון
  את הבוקר תבחרו להתחיל לא עם מיץ תפוזים, קפה או תה, אלא עם מים ולימון פשוטים - זה יאפשר לגוף להתחיל ולשפר את העיכול, לנקות את הכבד ולנטרל חומציות של חלק מהמאכלים שאתם מכניסים. מי לימון משפיעים בצורה מטיבה על רמת ה-pH.

 4. כלורופיל
  ירוקים עשירים בכלורופיל תומכים בתהליך הניקוי.
  כמו בפורמולת ירוקים מנקים שכוללת סרפד, מיץ עשב חיטה, מיץ עשב שעורה, פטרוזיליה, אצות ים, נבטי קייל ועוד.
  הפורמולה מכילה מינרלים רבים ומזינים ונוגדי חמצון. מתאימה לשימוש יומיומי, עשירה בכלורופיל, ויטמינים, מינרלים, יסודות קורט, סיבים, נוטריינטים צמחיים ואנזימים המסייעים להנעה והזנת הגוף כולו. וכמו כן מסייעת לשיפור נשיאת החמצן לתאי הגוף וכך משפרת את רמות האנרגיה ואת תפקוד מערכות הגוף. הפורמולה המושלמת לניקוי רעלים איכותי הנוגע בכל חלקי הגוף ונושא תוצאות אמיתיות לאורך זמן
5. כורכום
כורכום הוא אחד ממזונות העל הנגישים ביותר. יש לו השפעה אנטי דלקתית חזקה, בהיותו אנטיביוטיקה טבעית. רק בניגוד לאנטיביוטיקה בבתי מרקחת, הכורכום משפר את העיכול ומסייע בשיקום מיקרופלורת המעיים. כורכומין בכורכום מנקה היטב את הכבד והדם, מפחית כולסטרול ומפחית את התשוקה למתוק ושומן. כורכומין הוא נוגד חמצון רב עוצמה ובעל תכונות אנטי סרטניות.