5 טיפים לשמירה על הבריאות בחופשה

טסים לחו”ל במהלך החגים? או אולי נוסעים לנופש עם המשפחה בארץ ליעד קרוב יותר ולא פחות מהמם? בין אם בארץ או בחו"ל, חופשות הן זמן להירגע, לטעון מצברים, ולהינות מזמן איכות עם אהובים. עם זאת, תמיד מאתגר עבור הגוף שלנו לצאת מהשגרה ולבלות זמן בלי ההרגלים היומיומיים שלנו. הנה 5 טיפים שיעזרו לכם לשמור על איזון ועל הבריאות גם בשינויי השגרה שמגיעות עם חופשה.

  1. הישארו פעילים

נצלו את הסביבה היפה שהגעתם אלייה ותתחילו לזוז! הליכות, שחיות, יוגה, טיולים על החוף, או טיולי אופניים הם רק חלק ממגוון האופציות הקיימות. פעילות גופנית היא לא רק בריאה לגוף ולנפש, אלא גם דרך מצוינת לחקור את יעד החופשה שלכם.

  1. שמירה על הידרציה

בין אם אתם מתפרשים בבטן גב על החוף או מגלים עיר חדשה, הקפידו לשתות הרבה מים. הידרציה היא המפתח לשמירה על רמות אנרגיה גבוהות ומניעת התייבשות. לכן, ודאו לשאת איתכם בקבוק מים ולשתות ממנו לאורך כל היום.

  1. תזונה מאוזנת

כמובן שחלק מהכיף בחושפה זה להתפנק בארוחות טעימות, אך כמו בכל דבר הסוד הוא לשמור על איזון. תהנו מהמטבח המקומי, תטעמו פירות וירקות שלא הכרתם, ותשלבו גם בחירות בריאות ומזינות לגוף במהלך הימים.

  1. הפסקות ומנוחה

כאשר שמגיעים ליעד חדש, כמובן שיש רצון לחקור ולגלות מבלי לפספס דבר. עם זאת, תזכרו לעצור ולטעון מצברים מידי פעם בין ההרפתקאות. ודאו שאתם ישנים מספיק שעות שינה ולוקחים הפסקות בעת הצורך.

  1. פינוקים מהבית

בין אם זה להכניס לתיק צד כמה תיונים לרגעי התרעננות, או לארוז את אבקת הויטלייזר שאיתה אתם פותחים כל בוקר; לקחת איתכם את התוספים שהגוף רגיל אליהם זאת דרך מצויינת לדאוג שאתם מקבלים את הויטמנים ומינרלים שאתם צריכים גם בחופשה.


תוך שמירה על הטיפים האלה בכל דרך ורמה שתצליחו, תוכלו להפיק את המירב מהחופשה שלכם ולחזור הביתה רעננים עם כוחות מחודשים. 

חופשה נעימה!