שפת האהבה של המזל שלך

על פי הסופר גארי צ׳אפמן, ישנן 5 שפות דרכן אנחנו יכולים לתקשר (לתת ולקבל) אהבה. שפות אלו הן זמן איכות, פעולות ישירות, נתינת מתנות, מגע פיזי ומילים. כולנו נוטים לתת אהבה לאחרים בשפה בה אנחנו מעדיפים לקבל אותה, אז להסתכל על השפה בה אנחנו מבטאים אהבה היא דרך מעולה לדעת מהי שפת האהבה שלנו. המאמר הזה יעזור לכם לגלות את שפת האהבה שלך ושל אהוביך על פי המזל.

ידע על דברים כמו שפת האהבה של בני הזוג או החברים והמשפחה שלנו מאפשר לנו להבין אותם בצורה עמוקה יותר, וכך ליצור מערכות יחסים חזקות יותר, שמחות יותר ואוהבות יותר.

מזל טלה - מילות אישות

בני מזל טלה בדרך כלל צריכים לשמוע שמה שהם עושים מתקבל בצורה חיובית על ידיך בזמן בו הם עושים אותו. עם הקשר למארס, כוכב הלכת של פעולה, הם נוטים לפעול ולהגיב בצורה אימפולסיבית ויתכן שהם לא תמיד חושבים כמה צעדים קדימה. לכן, דרך טובה להראות לבני מזל טלה אהבה היא על ידי מילות הערכה ועידוד שהם בדרך הנכונה. 

בני מזל טלה לרוב לא מעריכים עזרה או עצה כשהם לא מבקשים אותן ישירות. הם יכולים להתקשות לקבל אהבה לפעמים אבל הם אוהבים לתת אותה. מילים יכולות להראות לבני מזל הטלה בחייך שהם אהובים, שהם מוערכים או כל דבר אחר שחשוב להם בנקודת הזמן. עצם הידיעה שהם יכולים לסמוך עלייך תוך שמירה על העצמאות שלהם, חשובה ביותר כדי שהם ירגישו נאהבים.

מזל שור - מגע פיזי

בני מזל שור אוהבים מגע וקרבה. וזה לא רק המגע המיני שבני מזל שור חושניים משתוקקים לו, אלא הם גם זקוקים למגעי חיבה לא מיניים, לחיבוק, התכרבלות, נגיעות שובבות והחזקת ידיים. מזל שור אוהב את תשומת הלב שהאינטימיות והקרבה עם יקיריהם מספקות.

יציבים, פרקטיים ועקביים בטבעם, ניתן לסמוך על בני מזל שור להיות נאמנים ואוהבים. חוש המישוש, אחד מחמשת החושים החיוניים של הגוף, מתאים למזל זה מכיוון שהאישיות של בני מזל שור בדרך כלל מסתמכת מאוד על התחושות שהמגע מעניק להם.

מזל תאומים - זמן איכות

לבני מזל תאומים יש מוניטין יחסית שטחי שזה מגיע לקשר זוגי, אבל הם למעשה בדרך כלל לא אוהבים שיחת חולין או רכילות. בני מזל תאומים נוטים להעמיק את השיחות ואת מערכות היחסים שלהם כמה שיותר מהר. הם מאזינים נהדרים ומנתחים מעולים, שנוטים להתחבר לאנשים אינטליגנטיים שמשדרים על אותו אורך הגל שלהם. הם יודעים שהדרך למצוא את זה היא לצלול לעומק ולדבר על הדברים האמיתיים.

הדרך הטובה ביותר להתחבר לבני מזל תאומים, להכיר אותם באמת ולגרום להם להרגיש דברים היא באמצעות שיחה. למרות שהם יכולים לדבר עם כל אחד, זה לא בהכרח אומר שהם רוצים. בני מזל תאומים מבינים שזמן הוא מצרך יקר ובוחרים לשמור את רובו עבור האנשים החשובים להם ביותר. 

מזל סרטן - פעולות שירות

האינסטינקט של בני מזל סרטן הוא לטפח את האנשים שהם קרובים אליהם. האנרגיה האכפתית טבעית להם, אבל גם מצד שני הם לא תמיד המעשיים ביותר. בני מזל הסרטן בחייכם כנראה זקוקים לעזרה בחיבור דברים, בניית דברים וביצוע משימות ביתיות.

לכן, דרך טובה להראות לבני מזל סרטן שאכפת לנו מהם היא להיות ה״יאנג אל היין שלהם״ ולעזור להם בדברים שהם לא כל כך טובים בהם. מזל הסרטן נשלט על ידי הירח האינטואיטיבי, הם צריכים שהחצי השני שלהם יוכל לשדל אותם לצאת מהקונכייה שלהם ומתוך מצבי הרוח העמוקים שהם יכולים לפעמים למצוא את עצמם בהם.

מזל אריה - מילות אישור

בני מזל אריה בדרך כלל מכירים את עצמם טוב מאוד, מה שיכול להיראות לאנשים אחרים שאינם מכירים אותם היטב כמו אגואיזם או שחצנות. לכן, מה שאריה באמת מעריך זה דברי אישור. מילות הערכה והגדלה מאהוביהם מראות להם שמים אליהם לב ומבינים אותם.

הם יכולים להיות קצת עקשנים ונוטים לעשות את הדברים שהם רוצים לעשות עם או בלי האישור של יקיריהם. מה שחשוב להם לדעת הוא שהאנשים סביבם יכולים לראות את התכונות הגדולות שלהם. אז כדי להראות אהבה לבני מזל אריה בחייכם, אשרו את היצירתיות שלהם, השמחה שלהם, עבודתם והמטרה שלהם.

מזל בתולה - פעולות שירות

בני מזל בתולה עובדים קשה ובלהט כדי להפנות אנרגיה לדברים החשובים להם. הם רואים את הדברים כמו שהם ואת הצעדים השיטתיים בהם נוכל לנקוט כדי להיטיב את הסיטואציה עבור כולם. הם מתוכננים ופרפקציוניסטים ויש להם את מוסר העבודה כדי להיות מסוגלים להוציא לפועל תכניות מחושבות היטב מחזון לתוצאה.

בני מזל בתולה אומנם יעילים ומאורגנים ואך הם אינם אוהבים עומס. הם עושים כל כך הרבה כדי לוודא שהעולם החיצוני שלהם תואם את העולם הפנימי שלהם שלפעמים הם יכולים להיקלע למצב בו הם מרגישים שהם היחידים שדואגים לסביבתם. כדי להראות להם אהבה ניתן למשל לנקות עבורם את הבית, או לאסוף להם דברים בזמן שהם עובדים על פרויקטים אחרים, כך שהם לא יצטרכו להילחץ. בני מזל בתולה לפעמים שוכחים שהם לא יכולים לעשות הכל (יש להם כוח רצון, אבל לא תמיד הזמן והאנרגיה.) הם אולי לפעמים אומרים שהעזרה לא באמת משנה להם אבל כשאנחנו עושה דברים בשבילם, הם באמת מעריכים את המאמץ.

מזל מאזניים - מתן מתנות 

בני מזל מאזניים אוהבים אמנות ודברים אסתטיים, אז זה רק הגיוני שהחלפת מתנות היא שפת האהבה שהכי פונה למזל הזה. הענקת המתנות עבורם יוצרת חיבור רגשי עמוק שהוא הרבה מעבר להיטב החומרי של המתנה עצמה.

בני מזל מאזניים הם מאוד כיפיים לכן המתנה האידיאלית עבורם תהיה משהו שמשתלב עם האווירה והאסתטיקה שלהם ותראה להם שאנחנו מכירים אותם. זה לא בהכרח חייב להיות משהו מפואר ומוגזם - לפעמים ספר טוב או זר פרחים רומנטי הוא משהו מתחשב ומוחשי כדי ליידע אותם שחשבנו עליהם.

מזל עקרב - מגע פיזי

מגע אוהב הוא ההיבט מס' 1 עבור בני מזל עקרב שאוהבים להיות סופר קרובים לאנשים שהם אוהבים. הם אולי לפעמים מראים חזית קשוחה כלפי חוץ , אבל בני מזל עקרב הם למעשה סופר חביבים.

חיבוקים, חיות מחמד עדינות והפגנות אחרות של חיבה פיזית הן דרכים טובות לתת לבני מזל עקרב לדעת שאכפת לנו. הם צריכים קרבה פיזית כדי להרגיש אהבה ואינטימיות וכדי לפתח מערכות יחסים עמוקות וארוכות תווך.

מזל קשת - זמן איכות

בני מזל קשת נמצאים כמעט תמיד בדרכים, הם מטיילים, לומדים דברים חדשים, הולכים למקומות חדשים, ואוהבים להיות מוקפים באנשים. רעיון לבילוי טוב עבור מזל קשת כרוך במשהו שבו הם יכולים להיות פעילים ולעשות זאת בקבוצה גדולה של אנשים, תוך שימוש באנרגיה חסרת הגבולות שלהם.

שום דבר לא מרגש אותם יותר מלמצוא את האדם או, יותר סביר, את קבוצת האנשים שיתמכו בהם במסע החיים שלהם ויהיו בשבילם בטוב וברע. יש להם אמון עמוק שלא משנה מה יקרה, הם יכולים לעבור הכל בעזרת החברים שלהם וקבוצת התמיכה שלהם. לזמן איכות עם יקיריהם חשיבות עליונה כדי ליצור חיבור עמוק עם בני מזל קשת.

מזל גדי - מתן מתנות 

למזל גדי יש הרבה אמביציה ולכן הם יעריכו משהו מוחשי שאומר שאנחנו תומכים במטרות שלהם (כמו למשל משהו שחוסך להם זמן). הם יעריכו מתנות מעשיות, דברים שהם יכולים להשתמש בהם כדי לשפר את עצמם או לקדם את מסלול הקריירה שלהם.

לבני מזל גדי אופי רציני ואחראי, אבל זה לא אומר שהם חסרי רגשות, הם פשוט ניגשים לרגשות שלהם ממקום מעשי. זו אחת הסיבות שבגללה מתנה איכותית, משהו שבכל פעם שהם יסתכלו עליה ייזכר בך יכולה להיות דרך נפלאה להראות להם אהבה. מתנה לגדי אומרת משהו שלפעמים מילים לא יכולות וכשהן יראו אותו הן יראו את האדם שנתן אותה להם.

מזל דלי - פעולות שירות

בני מזל דלי רוצים לראות עולם שבו כולנו עושים קצת יותר אחד בשביל השני בחיי היום יום שלנו. ממשהו שנראה קטן לכאורה כמו לקחת קפה לחבר שלך בדרך להיפגש איתו, המעשים האלה אינם מחוות גדולות אבל הם משדרים שכל אחד מאיתנו חשוב באותה מידה.

הם מבלים זמן בהרהורים על הדרכים שבהן הם רואים את העולם כמקום טוב יותר והם עשויים להיות כל כך מרוכזים בראשם, שדברים קטנים נופלים לצדדים. זה המקום שבו יקיריהם יכולים להצטרף אליהם ולעשות דברים - רק את הדברים הקטנים - מבלי להתבקש. הם יהיו אסירי תודה ששמת לב וסביר להניח שיחזירו לך טובה.

מזל דגים - זמן איכות

בני מזל דגים אוהבים את הזמן שלהם לבד וכשהם מוכנים לצאת ממצב החלומות שלהם, אין דבר שהם אוהבים יותר מאשר לבלות עם האנשים שהם אוהבים. עבור מזל דגים, זמן איכות הוא יותר יצירת זיכרונות וחווית הרפתקאות ביחד שהם יזכרו לנצח.

בני מזל דגים מודעים שאנחנו כאן כדי להנות מהמסע שלנו ושזמן הוא המצרך היקר ביותר עבורנו. לכן, הם אוהבים ליצור זיכרונות ורואים בחוויה את הדרך האולטימטיבית לתת ולקבל אהבה.