הגנה יומיומית - עם כוחות הריפוי המופלאים של פטריות המרפא

כשמערכת החיסון חשופה לתזונה לקויה, תרופות מחלישות, אורח חיים תובעני ומתח, היא עלולה לצאת מאיזון ולהגיב יתר על המידה (במצבים אוטואימונים ואלרגיות) או להיחלש ולהגיב בצורה פחותה מידי (מחלות וזיהומים התוקפים בקלות את הגוף). במקרה זה נוצרת בעיה, כיוון שמערכת החיסון מזהה דברים רבים מידי כ"אויבים" ותוקפת אותם או שאינה מספיק חזקה בכדי להגיב בצורה מתאימה ולמגר את מחולל המחלה. פטריות מרפא הן בעלות תכולה גבוהה ומרוכזת של בטא‑גלוקנים, הידועים בהשפעתם החזקה על מערכת החיסון ועל סמני דלקת. 300 מ"ג של בטא‑גלוקנים הם המינון היעיל והמקובל קלינית לתמיכה אופטימלית במערכת החיסון, וזה בדיוק מה שהגנה יומיומית מספקת.

אומנות הפורמליזציה

תערובת ייחודית בעלת אנרגיה גבוהה, המשתפת את כל החושים בטעם, ריח וצבעים שאופיניים לאיזון מערכת החיסון. השילוב של אדפטוגנים ותותי בר מאפשר לקיחה לאורך זמן של התערובת.

על מנת ליצור תערובת סינרגיסטית (בה קיים שיתוף פעולה חיובי בין הצמחים), שתומכת בגוף עלינו להיסמך על טכניקות מסורתיות תוך התחשבות בצרכים מודרניים. פורמולציה מסורתית זו מאפשרת לנו להשאר מאוזנים, להמנע מהוצאת הגוף מאיזון וליצר סיטואציה הומוסטטית של הגנה כללית ומניעת מחלות על-ידי חיזוק מערכת החיסון והורדת הסטרס לאורך זמן.

המיקור של חומרי גלם איכותיים עם התמקדות בצמחים אדפטוגנים איפשר לנו ליישם את החזון ליצירה ותמיכה באורח חיים מונע מחלות, אנרגטי ומשגשג. כל הצמחים והפטריות בתערובת ידועים בחיזוק מערכת החיסון, ביצירת תאים חדשים, חיזוק תגובת הגוף לפלישת וירוסים וההתמודדות עם מחלות בגוף. התערובת מתאימה לכל מי שזקוק לחיזוק המערכת החיסונית, לעזרה במניעת מחלות ותמיכה בטיפול יעיל ומהיר שלהן.

צמחים אדפטוגניים

הפורמולה מבוססת על צמחים אדפטוגניים הידועים כמורידי סטרס ומעלי חוזק וחיסוניות. צמחים מחזקים של הרפואה הסינית, צמחים משמרי נעורים ואנרגיה בסיסית של האיורוודה ופירות ותותי בר. צמחים ופטריות אדפטוגניים ידועים ביכולתם לסייע בשחזור הבריאות ואיזון בין המוח, הגוף והתודעה. אלו צמחים המעניקים לגוף יכולת אדפטיבית לנסיבות החיים על ידי איזון כל מערכות הגוף, כך שהן לא עובדות יותר או פחות מידי. אדפטוגנים עובדים עם מערכת התגובה לסטרס כדי להוריד את עוצמת התגובה ללחץ ולהוריד את הסיכון ללחץ כרוני, חרדה ועוד. אדפטוגנים איכותיים מכילים פוליסכרידים ובטא-גלוקנים שתומכים בחיזוק ושיקום מערכת החיסון. צמחים אדפטוגנים בהגדרתם אינם רעילים או מייצרים תופעות לוואי ולקיחתם לאורך זמן מגבירה את חסינות הגוף ועמידותו לשינויים.

פטריות מרפא

פטריות מספקות לנו בטא גלוקנים ופוליסכרידים (נוגדים דלקת ותומכים בתאי החיסון הלבנים) כמו גם ויטמין די, פרוביוטיקה, אנזימי עיכול, מינרלים, חומצות אמינו וויטמיני בי. בטא גלוקנים הם האימונומודולטרים החזקים בטבע. הם מנרמלים את מערכת החיסון ומשתתפים בהתמודדות מפני חיידקים ווירוסים שונים. במערכת החיסון ההומוראלית (נוזלי הגוף) הם מעודדים הפרשת נוגדנים שנאבקים במחלות. ביולוגים מקטלגים אותם כתומכים אופטימליים במערכת החיסון ולכן צריכתם ממזון היא כל כך חשובה. בטא‑גלוקנים מיטיבים עם מערכת חיסון חלשה, מחזקים את ההגנה כנגד זיהומים אקוטיים חוזרים ונשנים וכנגד מצבים אוטואימונים. הם משפרים את ייצורם של תאים לימפוציטים ונמצאים בהיסטוריה בשימוש נרחב כאדפטוגנים של מערכת החיסון.

לפרטים נוספים ורכישה:


אבקת להגנה יומיומית
₪150