אודות טולסי

יש כל כך הרבה מוצרים בשוק: סופרפודס, אדפטוגנים וצמחי מרפא וכולם אומרים שהם הטובים ביותר. יש בעולם מאות חברות שמוכרות כמעט את אותו הדבר ולעין לא מקצועית ומאומנת, זה בהחלט יכולה להראות כך, אבל בפועל זה בהחלט לא. למעשה, ישנם הבדלים משמעותיים באיכות, בעוצמה, בטריות, ביושר ובמקור התוצרת. ואם אנחנו לא קשובים ומודעים לשונות הזו, אנחנו יכולים בסופו של דבר למצוא את עצמנו עם מוצר ללא איכות וללא עוצמה .

המקצוע שלנו שנהיה מפוקס עם השנים והתעדכן באיכויות ומקורות התכוונן לחינוך על שנויות אלו בגלל שיתופי פעולה הדוקים ופורים עם חברות מדהימות כמו פוקה, נביטס, סן ווריאור ועוד. אנחנו מחוברים באופן פעיל לאנשים ולחברות שמספקים תשוקה, מודעות, יושר ואהבה בכל מה שהם עושים. חשוב לנו ליצור עבורכם את המוצרים האיכותיים ביותר בעולם, כי אנחנו מוכרים את מה שאנחנו עצמנו לוקחים - ואנחנו מתייחסים לגופנו כמקדש של אהבה שמהדהד לזולת לקהילה ולסביבה.

לכן, כשחשבנו על מותג משלנו, זה היה לנו הכי ברור בעולם שהוא יהיה חדשני, טרנספורמטיבי, מתקן את הסבל ממחלות חשוכות מרפא, מונע מחלות ומשפיע בעוצמה על האדם והדורות הבאים. אנחנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שלנו לגבי איכות ועוצמת הצמחים ויושר, שיטות עבודה אתיות ושרשרת מזון מקיימת. האדפטוגנים שלנו כמו הסופרפוד וצמחי המרפא מועברים אליך בדיוק כמו שהטבע התכוון.

אנו חיים בתקופה שמאתגרת את הציביליזציה שלנו כמו גם מינים אחרים על הפלנטה, מערכות אקולוגיות ודורות עתידיים, אשר מוצאים את עצמם מאוימים ממנה. זה רגע שבו נדרשת הבנה עמוקה יותר ורחבה יותר לשורשים המערכתיים של המשברים השונים המתהווים כמו גם כיצד נוכל להגיב עליהם בצורה יצירתית. ודווקא בגלל זה, בריאות ואינטליגנציה של מערכת אקולוגית שלמה היא המפתח להשבת האיזון לבריאות הפרטית שלנו ויצירת תקווה מחודשת לדורות הבאים. 

גידול פטריות איכותיות בארה״ב

טולסי ספיריט מתמחה בצמחים אדפטוגנים איכותיים. גידול הפטריות שלנו מתרחש בחווה הותיקה ביותר בארה״ב הידועה באיכות בלתי מתפשרת. זוהי חווה לגידול צמחים, עשבים, אצות ופטריות בסביבה טהורה מוקפדת ש30 שנה מיישמת את המורשת שלה.

גידול צמחים מוקפד, תשומת לב בבחירת זרעי ונבגי מורשת ,מצע גידול אורגני מועשרים, איסוף בשלבי שיא שמבטיח עושר של חומרי הזנה ובאותה העת עיבוד וייבוש בטמפרטורה נמוכה. אריזה למניעת לחות וחמצון וגידול אצוות קטנות לפי ביקוש. כל אלה מבטיחים שתקבל את הצמחים הטובים ביותר. 

החווה שלנו היתה אחת הראשונות בארה"ב שהציעה איכות יוצאת דופן, ועד היום אבקות הפטריות שלהם הן הטובות ביותר בעולם. תשומת הלב הקפדנית לטוהר ולעוצמה היא חסרת תקדים בתחום.

האיכות והעוצמה של הפטריות יכולות להשתנות במידה רבה, בהתאם למגוון גורמים. אבקת תפטיר 100% אורגנית של הפטריות ואיכות האדפטוגניים הם תוצר של שנים ארוכות של נסיון ומחקר. הפטריות שלנו מכילות את הכמות הגדולה ביותר של תרכובות פוליסכרידים ובטא גלוקנים. בטבע הפטריות אחראיות על עיכול ומחזור פסולת אורגנית; הן למעשה צורכות את החומר האורגני שעליו הן גדלות. כתוצאה מכך, הן בקלות עלולות לצבור מתכות רעילות ומזהמים אחרים, לכן המצע שעליו הן גדלות הוא בעל חשיבות מיוחדת. הפטריות שלנו גדלות על מצע, אורגני של אורז חום, דוחן או כוסמת. שימוש מזין זה במצע טהור מאפשר להימנע מאלרגנים. הפטריות גם מוגנות מפני זיהומים כי הן גדלות בחדר נקי עם סינון אוויר HEPA.

גופי הפרי של הפטריות יכולים להיות קשים לעיכול ולספיגה בשל קשרים מפותחים בקירות התא שלהם. פטריות תפטיר, לעומתן, בעלות קירות תא רכים, עשירים באנזימים רבי עוצמה, מה שהופך אותם אידיאליים עבור יישומים טיפוליים וקולינריים. התפטיר שלנו מפוקח בקפידה לאורך הצמיחה של הפטריות כדי להבטיח ריכוז גבוה ומיגוון מלא של המרכיבים הפעילים. לאחר הקציר, מנצלים טכניקת ייבוש קר שמגנה על האנזימים שרגישים לחום ושוברת את סיבי דפנות התא כדי להפוך אותם לנגישים לעיכול וספיגה.

אדפטוגנים

צמחים ופטריות אדפטוגניים הם קבוצה שידועה ביכולתה לסייע בשחזור הבריאות ואיזון בין המוח, הגוף והתודעה. אלו צמחים המעניקים לגוף יכולת אדפטיבית לנסיבות החיים על ידי איזון כל מערכות הגוף, כך שהן לא עובדות יותר או פחות מידי. אדפטוגנים עובדים עם מערכת התגובה לסטרס בגוף כדי להוריד את עוצמת התגובה ללחץ ולהוריד את הסיכון ללחץ כרוני, חרדה ועוד. אדפטוגנים איכותיים גם מכילים פוליסכרידים ובטא-גלוקנים שתומכים בחיזוק ושיקום מערכת החיסון. צמחים אדפטוגנים בהגדרתם אינם רעילים או מייצרים תופעות לוואי ולקיחתם לאורך זמן מגבירה את חסינות הגוף ועמידותו לשינויים.