משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

שאלות ותשובות

הקפסולות עשויות צלולוס צמחי מיוצר מעצי אורן ביערות בני קיימא. כל הצמחים בתוכם הם אורגניים לגמרי ואין חומרים מקשרים מה שגורם לספיגה מהירה וזמינות מקסימאלית.

 
לא, כל הפורמולות אינן מכילות גלוטן.

שמן ההמפ טוב לצרבות כי הוא בסיסי, בנוסף אין בעיה עם טרומבוציטופניה.
אחד הצמחים החשובים בטיפול בטסיות דם נמוכות הוא האשווגנדה שמעלה את הספירה שלהם. 
 
 

כן, לא ידוע על אינטרקציה בין הגלולות למניעת הריון לבין הצמחים.

אכן ליקוריץ במינון גבוה גורם להצטברות נוזלים ולעלית לחץ הדם אולם המינון בפורמולה הוא נמוך בהרבה מגורם הסיכון ולכן הפורמולה מאושרת ללקיחה במינון המומלץ.

 

המינון המומלץ מתבסס על 3 גרם ליום של צמחים שזה מינון סביר לחלוטין אז כדאי להסתמך על ההמלצה על מנת להשיג תוצאות טובות. 

המטבוליזם של תרופות מסוג זה שונה מזה של אשווגנדה ולכן -  כן! כולם בטוחות לשימוש. מנגנון התרופות עובד על עיכוב הסרוטונין בסינפסה ואשווגנדה לא מסירה עיכוב זה. לעומתם ברביטורטים שהם תרופות היפנוטיות אשר היו מקובלות לשימוש לפני 20 שנה, המוכר שבהם פנוברביטל מייצרים אינטרקציה עם אשווגנדה ליצירת עודף ולכן יש להימנע בשימוש במקביל.

כן ,בצורה מפורשת ניתן לקחת מספר פורמולות יחד כשהן מטפלות באותו הסימפטום. לסימפטומים שונים רצוי לקחת בהפרשי זמן שונים למשל אחד בבקר שני בצהרים וערב או אחד לפני האוכל והאחר לאחר הארוחה למשל: אספואטידה פלוס ניתן לקחת לפני האוכל על מנת לחזק את העיכול ולווסת את מערכת העצבים ,אשווגנדה וגוטו קולה מומלץ לקחת לאחר הארוחה על מנת להזין את מערכת העצבים וטריפלה לפני השינה כי זה רעיון טוב לנקות את הגוף בצורה יסודית . כמובן בהתאם לעונות השנה אפשר להוסיף גם צ'יוונפראש, אלוורה, נים ופורמולות נוספת.

 
גוקשורה ידוע כצמח שנקשר לאבנים וממיס אותם.לגוקשורה רקורד מסורתי כצמח מספר אחד בסילוק אבנים מהגוף. צמחים נוספים בפורמולה מגינים על ממברנת שלפוחית השתן ומייצרים זרם בשתן שמסלק את האבנים בצורה יעילה ורגועה.

 
לפורמולות באופן כללי אין תופעות לוואי והם בטוחות לשימוש. אולם במידה ונוצרת תחושה מוזרה ולא נעימה הקשורה לרגישות מועדת לצמח מסוים אתם מוזמנים להתקשר אלינו ונטפל בבעיה בצורה מקצועית באמצעות מטפל איורוודי מוסמך.

 
אנחנו ממליצים על הפורמולות שלנו מגיל 16 ומעלה עם מינון של מבוגר במידה ומרפא ממליץ אחרת המינון ירשם על ידו, את ריבת הצ'יוונפראש שמשמשת כמחזקת ומחסנת ניתן לתת לילדים מגיל 5 ומעלה במינון של חצי כפית פעמיים ביום ומינון של כפית פעמיים ביום מגיל 10 ומעלה.

כן אנחנו מגדלים את הצמחים במקום גידולם הטבעי בדרום הודו וסרילנקה שם בנינו קואופרטיב של חקלאים ואנחנו בקשר ישיר איתם מבחינת תנאי העסקה ושכר, כמו כן הקמנו ואנחנו תומכים בבית ספר לקהילה שלהם ,זה חלק מהתפיסה שלנו האקולוגית של לחיות בהרמוניה עם הסביבה וליצר את המוצרים בתנאים אופטימאלים ובמינימום פגיעה בסביבה .

 
אנחנו לא ממליצים להשתמש בפורמולות צמחיות בתקופת ההריון ללא המלצה ספציפית ממטפל מוסמך

 
ההמלצה הכללית היא לקחת את הפורמולה לפי חודש בשנה לפרק הזמן שהסימפטום קיים כלומר אם אתה סובל מסימפטום מסוים במשך 3 שנים עליך לקחת את הפורמולה המתאימה במשך 3 חודשים

 
המינון הבטוח של טורמריק ביחד עם מדללי דם כמו הפרין ווורפרין הוא 15 גרם ליום בפורמולות שלנו המינון המקסימאלי הוא 3 גרם ליום ולכן בטוח לשימוש בלקיחה במקביל.

 
בצ'יוונפראש יש דבש וסוכר קנה זה לא מומלץ לסוכרתיים.

 
לפורמולות באופן כללי אין תופעות לוואי והם בטוחות לשימוש אולם במידה ונוצרת תחושה מוזרה ולא נעימה שקשורה לרגישות מועדת לצמח מסוים אתם מוזמנים להתקשר אלינו ונטפל בבעיה בצורה מקצועית ע"י מטפל איורוודי מוסמך

 
אנחנו ממליצים להפסיק את השימוש בצמחים 7 ימים לפני הניתוח בגלל האפשרות שניתוח יכול ליצור אפקט של גושי דם ולגרום להסתבכות עם אפקט ההצטברות מיד לאחר החזרה הביתה ניתן להמשיך לקחת את הפורמולות

 
בדר"כ אנחנו ממליצים על יעוץ מקצועי בזמן הריון והנקה אולם קיימות מספר פורמולות שיעילות כמחזקי פוריות ותומכות במערכת הרביה כמו שטאוורי,שטאוורי פלוס ואשווגנדה

 
כן, שטאוורי מטפל בחוסרים שמייצרים את התופעות ולכן יכול לעזור בשילוב בהקלה על הסימפטומים.

 
רבע שעה לפני האוכל במים פושרים, אם העיכול איטי וחלש אז מיד לאחר האוכל במים פושרים ואם שכחתם אז בכל זמן שהוא.

כן כולם מתאימות לטבעונים למעט צ'יוונפראש שמכיל דבש וגהיי שמכיל חלב אורגני.

 
הדבר תלוי במספר גורמים כמו כמה זמן הסימפטום קיים העוצמה שלו התזונה שלך ומידת הסטרס, באופן כללי ניתן לאמר שאפשר לראות תוצאה של שיפור הסימפטומים במהלך שבין 2-4 שבועות.

TOP