משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

טולסי ספיריט אדפטוגנים

 

מכל הלב 

יש כל כך הרבה מוצרים בשוק: סופרפוד אדפטוגנים וצמחי מרפא וכולם אומרים שהם הטובים ביותר, איך תדע מי באמת ? יש בעולם מאות חברות שמוכרות כמעט את אותו הדבר. לעין לא מקצועית ומאומנת, זה נראה כך אבל בפועל זה בהחלט לא. למעשה, ישנם הבדלים משמעותיים באיכות, בעוצמה, בטריות,ביושר ובמקור התוצרת. ואם אתה לא קשוב ומודע לשונות הזו, אתה יכול בסופו של דבר למצוא את עצמיך עם מוצר ללא איכות וללא עוצמה .

 

המקצוע שלנו שנהיה מפוקס עם השנים והתעדכן באיכויות ומקורות יכול היה להתכוונן בגלל שיתוף פעולה הדוק ופורה עם חברות מדהימות כמו פוקה ,נביטאס אורגניקס ,סאן ווריור וגרין אנד בלאק . אנחנו מחוברים באופן פעיל לאנשים ולחברות שמספקים תשוקה, מודעות, יושר ואהבה בכל מה שהם עושים. חשוב להם ליצור עבורך את המוצרים האיכותיים ביותר בעולם, כי הם מוכרים את מה שהם עצמם לוקחים - והם מתיחסים לגופם כמקדש של אהבה שמהדהד לזולת לקהילה ולסביבה.

כשחשבנו על מותג משלנו , זה היה לנו הכי ברור בעולם שהוא יהיה חדשני, טרנספורמטיבי, מתקן את הסבל ממחלות חשוכות מרפא, מונע מחלות ומשפיע בעוצמה על האדם והדורות הבאים.

אנחנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שלנו לגבי איכות, עוצמה, יושר, שיטות עבודה אתיות ושרשרת מזון מקיימת. האדפטוגנים שלנו כמו הסופרפוד וצמחי המרפא מועברים אליך בדיוק כמו שהטבע התכוון.

מערכת אקולוגית שלמה

אנו חיים בתקופה שמאתגרת את הציביליזציה שלנו, וגם מינים אחרים על הפלנטה, מערכות אקולוגיות ודורות עתידיים, אשר מוצאים את עצמם מאוימים ממנה. זה רגע שבו נדרשת הבנה עמוקה יותר ורחבה יותר לשורשים המערכתיים של המשברים השונים המתהווים כמו גם כיצד נוכל להגיב עליהם בצורה יצירתית.

תמיד התענינתי במערכת אקולוגית שלמה ,איך ניתן לשמר אותה ולגרום לה לשגשג.

כי בריאות ואינטליגנציה של מערכת אקולוגית שלמה היא המפתח להשבת האיזון לבריאות הפרטית שלנו ויצירת תקווה מחודשת לדורות הבאים.

לימוד אקולוגיה וסביבה מאפשר הבנה בסיסית של יחסי הגומלין הבריאים החברתיים והתקשורתיים שבזכותם כל פרט במערכת משגשג בזכות מיגוון הפרטים והערבות ההדדית.

ויקטור שראוברגר וסוזאן סימרד שגדלו למשפחות של יערנים גילו שהעצים ביער מתקשרים דרך רשת פטריות (מיקוריזה) תת קרקעיות שמעבירה בין עצי היער אינפורמציה על מקורות ואיכות המים, על מזון ומינרלים, על פחמן וחנקן, מה שמאפשר לפרטים ביער להינות מסימביוזה הגונה אינטליגנטית בהעברה של חומרים בין הפרטים כדי שכל המערכת תגדל תתפתח ותשגשג.

לכל מין ופרט במערכת אקולוגית יש תפקיד ומתנה איתה נולד והוא אמון על האדפטציה לשינויים הדינמיים של המערכת הכוללת ע״י הפעלת כישוריו ומהות תפקידו .

 

חניכה עם צמח הטולסי

לאחרונה חוויתי חניכה עם צמח הטולסי (בזיליקום קדוש), פאם מונטגומרי העבירה את החניכה באמצעות תקשורת מיוחדת עם הצמח וחיבור לתדר המרפא שלו בצורה שמורגשת בלב .דבר המאפשר תקשורת מרפאית בכל מקרה שדורש התערבות והילינג של טולסי.

תקשורת עם צמחים ופטריות ששורדים על פני כדור הארץ בליוני שנים ולמדו לעשות אדפטציה ולחיות בשיתופי פעולה היא קריטית בעידן שלנו שנזקק לפתרונות יצירתיים במחלות חשוכות מרפא כמו גם בבניה של גוף חזק וחסון למניעת מחלות .

ניסיון רוקחי רב

שנים של ייבוא צמחי מרפא, סופרפוד ואדפטוגנים, של חינוך שוק לבריאות לימדו אותי מה חשוב בבחירת הצמחים ואופן גידולם, ומי בעולם מיישם את הכללים של איכות בלתי מתפשרת. נוצרה עבורי רשת וקהילה של שוחרי בריאות ואיכות היא אמונה על הקיים והעתיד לבא, עם הרבה אנשים טובים שהבריאות שלך בראש מעיינם.

ממלכת הפטריות הדבר הבא

מכל הכיוונים ובמשך תקופה מתמשכת הגיחה לאוויר העולם ממלכת הפטריות כמבשרת את העידן הבא של מזור ובעיקר של חיזוק מערכת החיסון ,כושר ועמידות ובנק אנרגיה.

פטריות המרפא לא נלקחות בעידן היצירתי החדש בצורת כמוסות אלא נכנסות לתחום הקולינרי, משולבות בכל סיטואציה ביצירות התזונה שלנו כמו ,סמודי, תה וקפה , מרקים, מאפים בישולים,קינוחים ושוקולדים.שילובם בתזונה מותאמת לכל צרכני השיטות בעולם מטבעונים וצמחונים דרך פליאו ועד אוכלי כל.

עידן הרשתות ושיתופי הפעולה

ממלכת הפטריות , ממלכת נוירונים תת קרקעית, שמתקשרת בין כל ממלכות החיים צמחים חיידקים בע״ח ואדם ומסוגלת להציל את העולם מתחלואיו המזהמים כמו גם ממחלות חשוכות מרפא היא הדבר הבא , כל מי שנחשף לאבקות פטריות ומשלב אותה בתזונה היומיומית שלו מצליח לפתח עוצמה וחוזק שיגשוג ועמידות כדי להתמודד עם החיים.

מבחינתי זה ייעוד להביא לידיעה ,לחנך וליצור קהילה סביב ממלכת הפטריות כדי להביא הילינג, ותקוה מחודשת ועתיד משגשג לדורות הבאים.

גידול פטריות איכותיות במואב יוטה ארה״ב

טולסי ספיריט מתמחה בצמחים אדפטוגנים איכותיים . גידול הפטריות מתרחש אצל חברת סינרג׳י הידועה באיכות בלתי מתפשרת . זוהי חברת גידול צמחים , עשבים, אצות ופטריות בסביבה טהורה מוקפדת ש30 שנה מיישמת את המורשת.

גידול צמחים מוקפד , תשומת לב בבחירת זרעי מורשת ,מצע גידול אורגני מועשרים בקומפוסט, איסוף בשלבי שיא שמבטיח עושר של חומרי הזנה ובאותה העת עיבוד וייבוש בטמפרטורה נמוכה . אריזה למניעת לחות וחימצון וגידול אצוות קטנות לפי ביקוש. כל אלה מבטיחים שתקבל את הצמחים הטובים ביותר.

חברת סינרג׳י היתה אחת הראשונות בארה"ב שהציעה איכות יוצאית דופן, ועד היום אבקות הפטריות שלהם הן הטובות ביותר. תשומת הלב הקפדנית לטוהר ולעוצמה היא באמת חסרת תקדים.

איכות ועוצמה של פטריות יכולות להשתנות במידה רבה, בהתאם למגוון גורמים.חברת סינרג׳י ממואב , יוטה מגדלת את הפטריות של טולסי ספיריט. אבקת מיציליום 100% אורגנית של הפטריות ואיכות האדפטוגניים הם תוצר של שנים ארוכות של נסיון ומחקר. הפטריות של סינרג׳י מכילוות את   הכמות הגדולה ביותר של תרכובות פוליסכרידים ,

בטבע, הפטריות אחראיות לעיכול ומיחזור פסולת אורגנית; הן למעשה צורכות את החומר האורגני שעליו הן גדלות. כתוצאה מכך, הן בקלות עלולות לצבור מתכות רעילות ומזהמים אחרים. המצע שעליו הן גדלות הוא בעל חשיבות מיוחדת. הפטריות של סינרג׳י גדלות על מצע, אורגני של אורז חום, דוחן או כוסמת . שימוש מזין זה במצע טהור מאפשר להימנע מאלרגנים .הפטריות מוגנות מפני זיהומים כי הן גדלות בחדר נקי עם סינון אוויר HEPA.

 

גופי הפרי של הפטריות יכולים להיות קשים לעכול ולספיגה בשל קשרים מפותחים בקירות התא שלהם. פטריות תפטיר, לעומתן, בעלות קירות תא רכים, עשירים באנזימים רבי עוצמה, מה שהופך אותם אידיאליים עבור יישומים טיפוליים וקולינריים. התפטיר של סינרג׳י מפוקח בקפידה לאורך הצמיחה של הפטריות כדי להבטיח ריכוז גבוה ומיגוון מלא של המרכיבים הפעילים . לאחר הקציר, מנצלים טכניקת ייבוש קר שמגנה על האנזימים שרגישים לחום ושוברת את סיבי דפנות התא כדי להפוך אותם לנגישים לעיכול וספיגה.

דאגה לסביבה של חברת סינרג׳י 

TOP