משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

אודותי

שלום, שמי ציפי מוסרי, רוקחת בהכשרתי ,מטפלת לשעבר בהומאופטיה ובצמחי מרפא ומאמינה בבריאות שמקורה בלקיחת אחריות אישית.

במהלך המסע הפרטי שלי למצוא מקורות חדשים ואיכותיים לקידום הבריאות,  והפעלת אינטואיציה וקשב מיוחד במפגש עם האנשים מאחורי המוצרים, נפגשתי עם אנשים מובילי דיעה בעולם בתחום התזונה וצמחי המרפא. אנשים שעשו את השינוי בארצות שלהם וגיבשו קהילה ענקית סביבם וסביב הרעיונות הטרנספורמטיבים שלהם. החיבור יצא לאור עם מספר חברות אחרי מפגש מרגש עם אנשים אידיאליסטים שמצליחים בצורה בלתי מתפשרת ומובלים ע"י האמת הפנימית שלהם לייצר הרמוניה אקולוגית ודרכה מוצרים איכותיים.

אחרי ניהול של שנים בבית מרקחת הומאופטי מצליח בת"א, יישום פרקטי בקליניקה ומספר שנים כעמיתה בסופר פארם,.יצאתי למסע האישי שלי  ב2007 והתוודעתי באותה תקופה למספר ספרים רוחניים , וחיבור מיוחד לאמא אדמה ולקול הפנימי שאומר לי , אפשר לעשות בריאות קורנת, בריאות אחרת, אורגנית, אקולוגית, הרמונית, תזונתית, מסורתית......

הרגשתי בכל רמות הוויתי שהעיסוק בבריאות בארץ חייב לעבור קפיצה אנרגטית, איכותית, מקצועית ותודעתית.

תודעת ההמונים – הילינג חברתי (מאמר שכתבתי ...)

אירגון הבריאות העולמי מגדיר את הבריאות בצורה מאוד רחבה. זה לא עוד מצב של העדר מחלות, אלא מצב אקטיבי - פיסי, רגשי, מנטאלי וחברתי של רווחה (wellness).

בריאות קורנת ומשגשגת, אינה עוד מצב של בריאות פרטית אישית, אלא גם של משפחה, קהילה וסביבה. "מהפך בריאותי" הוא אחד האירועים הכי משמעותיים שבן אדם יכול לאפשר לעצמו. הוא מצליח לשמור על בריאותנו, למנוע מחלות ומעורר תקווה חדשה של ריפוי בחולים.

"האדם הוא חלק מהשלם הנקרא "היקום" חלק מוגבל בזמן ובמרחב. האדם חווה את עצמו, את מחשבותיו ורגשותיו כמשהו נפרד מהשאר- מעין אשליה אופטית של התודעה.

אשליה זו היא סוג של כלא עבורינו, היא מגבילה אותנו לרצונות ותשוקות אישיים ומאפשרת מתן אהבה למספר מצומצם של אנשים שקרובים לנו.

המשימה שלנו, על מנת להשתחרר מהכלא הזה, היא הרחבת מעגל החמלה ונתינת האהבה לכל היצורים החיים ולטבע הסובב אותנו במלוא יופיו" אלברט אנשטיין

במסע הפרטי שלי לבריאות קורנת נחשפתי לידע וחוויות משנות חיים. יצרתי סביבי באמצעות האינטרנט ובקריאת ספרי בריאות אלטרנטיבים, רשת של יועצים, רבים מהם מנהיגים קהילות תוססות של בריאות ומפיצים את הידע המיוחד והפשוט הזה ברחבי העולם.

גם בארץ, אני חלק מקהילה גדולה ומתעצמת של בריאות אחרת, שבט גדול של שגרירי בריאות, שוחרי איכות במזון, חקלאים אורגניים, חנויות טבע מקסימות, סוחטי מיצים, מערבלי שייקים, שפים של מזון טבעוני, איורוודים, מקרוביוטים ומנחי סדנאות צום מיצים וניקוי רעלים. אנשים מדהימים שמפיצים בהתלהבות ובתשוקה את הידע הזה ונותנים השראה לכולם לקחת אחריות על הבריאות.

דרך חדשה זו, היא חזון לעתיד טוב יותר של בריאות קורנת, משגשגת ומעצימה את כל מי שמתחבר ומתנסה, כל מי שחווה את האנרגיה החדשה שפועמת בגוף ואת הבריאות במיטבה. זו שבירה וניפוץ מיתוסים מושרשים של מערכת הבריאות הקונבנציונאלית ושל חברות המזון והתרופות הגדולות.

"מהפך בריאותי" הוא לא עוד דיאטה, זהו אורח חיים, לקיחת אחריות והשרשה של תרבות חדשה של ניקוי והזנה בחיי היוםיום. השינוי המחשבתי והחוויה היישומית יכולים בקלות להפוך להתחייבות לאורח חיים בריא. טרנספורמציה תזונתית בחוברת זו מלווה בהמלצות למטבח הבריא, בהבנה של מהות בריאות, חולי ותהליכים בגוף שלנו. בטיפים מיוחדים המסייעים לגוף לשחרר רעלים, בעצות לסדר יום שמחובר לריתמוס הביולוגי, בהפעלת תת ההכרה לקבלת מסרים חיוביים ובתמיכה צמודה להישאר על המסלול.

התוצאות שניתן לצפות :

אנרגיה חזקה, הורדת קילוגרמים עודפים, חיזוק מערכת החיסון, עור נקי וזורח, שינה רצופה ועמוקה, בהירות מחשבתית, ריכוז ופוקוס, חיוך על השפתיים ופתיחת הלב.

שינוי הרגלים הוא מסלול קשה שדורש תמיכה, ידע והשראה. הוא לוקח זמן והתאמה עם הסביבה שלכם, המסורת והיכולות. תעניקו לעצמכם את המתנה הזאת, אחר כך תוכלו להוריש אותה לסובבים אתכם ולילדים שלכם. כשמפתחים הרגלי אכילה בריאים מגיל צעיר, יש נטיה לאמץ אותם כבוגרים.

תודעת ההמונים מאתגרת את הציבור לקחת אחריות על הבריאות, להכנס למעגל של "מהפך בריאותי", לעשות הילינג חברתי לציבור הרחב, להבריא ולשגשג.

וממני אהבה ואיחולי בריאות קורנת

ציפי מוסרי

TOP