מתכונים מזינים לעור עם מזונות על וצמחי מרפאמסיכת פנים של דבש מאנוקה ואלוורה

מסכת פנים זו משלבת את היתרונות המרגיעים של אלוורה עם התכונות האנטי-מיקרוביאליות והלחות של הדבש להרגעת העור. נוסיף כף 1 של מיץ אלוורה אורגני וכף 1 של דבש מאנוקה רוא לקערה. נערבב עד לקבלת תערובת אחידה. נמרח על פנים נקיות (שטופות בסבון פנים איכותי) או על כל אזור אחר בגוף ונשאיר למשך 20 דקות. נשטוף במים חמימים.

קוביות אלוורה קפואה

למגש קוביות קרח נמזוג מיץ אלוורה אורגני ונקפיא עד לקבלת קוביות קרח. נעביר את קוביות האלוורה על עור הפנים כחלק מרוטינת הערב, עור פגוע מהשמש או כל כבייה להרגעה, הורדת החום ותיקון מהיר של העור. ניתן לשמור במקפיא כחצי שנה.

מסיכת פנים ללחות ושימור נעורים משלושה מרכיבים

נרוקן תכולת שתי כמוסות כורכום הוליסטי אורגני לקערה. נוסיף לקערה 2 כפות יוגורט ו2 כפות אבוקדו מרוסק ונערבב היטב ליצירת משחה סמיכה ופחות או יותר חלקה. נמרח את תערובת מסכת הפנים על פנים נקיות (שטופות בסבון פנים איכותי) וניתן לה לשבת במשך 15 דקות. נשטוף במים חמימים.

טונר קמומיל

נכניס תיון חליטת שלוש קמומיל לספל עם 100 מ״ל מים חמים. נניח להתקררות מלאה של החליטה ואז נסיר את התיון מהמים. לתוך בקבוקון נוסיף כף 1 של חומץ תפוחים אורגני ונמלא את שארית הבקבוקון בחליטה הקרה שלנו. ניתן להוסיף 1 כפית דבש מאנוקה וכמה טיפות של שמן אתרי לבנדר, גרניום, ורדים או כל שמן אתרי אחר שאתם אוהבים. ננער היטב ונמרח כבין 2-3 טיפות על העור עם צמר גפן רב פעמי או בקבוק ספריי. יש לשמור במקרר ולהשתמש תוך שבוע.

קרם גוף עם רימונים ושמן קוקוס

בבן מארי על אש קטנה נחמם שמן קוקוס וירג׳ין אורגני עד להמסה מלאה. נסיר מהאש ונערבב פנימה את אבקת הרימונים האורגנית, נניח לכ-20 דקות. נוסיף שמן הרוזהיפ ונערבב היטב. נאפשר לשמן להתקרר עד שהוא כמעט מוצק, ואז בעזרת מיקסר ידני או מטרפה, נקציף עד שנוצר קרם ורוד אוורירי. נעביר לצנצנת זכוכית. לשימוש, נמרח בקצות האצבעות ונעסה לתוך העור לפי הצורך. ניתן לשמור בכלי זכוכית אטום במקרר ולהשתמש תוך שישה חודשים.