7 יתרונות שכנראה לא ידעתם על הקולגן הטבעוני של סן ווריור

הקולגן הפך להיות אחד מתוספי התזונה המדוברים ביותר בשנים האחרונות, ואותנו זה בכלל לא מפתיע. מדובר בחומר שנוצר בגוף באופן טבעי, בעל יכולת לשקם סחוסים שחוקים ולתמוך בהפחתת דלקות, בנוסף ליתרונות אסתטיים רבים כגון שיפור מראה העור, הציפורניים והשיער.

מה זה קולגן
קולגן הוא חלבון חיוני המהווה חלק משמעותי מהעור, עצמות ורקמות החיבור בגוף שלנו. 
ככל שהזמן עובר ואנו מתבגרים, תהליך הייצור הטבעי של הקולגן בגוף מאט; וגורמי לחץ, מזהמים שונים, וחשיפת יתר לשמש עלולים לרוקן את מאגרי הקולגן המולדים שלנו, ולהשפיע על הבריאות הכללית והחוסן של הגוף. למעשה, לקולגן תפקיד מכריע בשמירה על מבנה גופנו ותמיכה בתפקודים שונים.

הקולגן של סן ווריור הוא ייחודי בכך שהוא טבעוני, ובעצם- לא באמת מכיל קולגן באופן שאנחנו מכירים. אלא, האבקה עשויה מחומצות אמינו ופפטידים על בסיס צמחים אשר תומכים בייצור הטבעי של קולגן בגוף. הפורמולה מאפשרת חיזוק ותמיכה בחומרים מזינים כמו ויטמין C, מינרלים, ירקות עליים, סיליקה וביוטין, ובנוסף מכילה תרכובות לחות כמו חומצה היאלורונית (ממקור טבעי) ותמצית פטריות טרמלה ששומרות על לחות העור.

כשמרבית תוספי הקולגן היום עשויים מעצמות, עור ורקמות חיבור של בעלי חיים, כולל בקר, דגים, סוסים, חזירים או ארנבים, אנחנו דוגלים בגישה הבריאה של בנית חוזק מבפנים החוצה.

הנה 7 יתרונות שלא ידעתם על הקולגן הטבעוני של סן ווריור:

תורם לעור חלק וגמיש:
כ-80% מהרכב העור שלנו עשוי מקולגן. תגבור ותמיכה ביצירת הקולגן בגוף יכולים לסייע באופן משמעותי למנוע קמטים וקמטוטים שנוצרים בעקבות ירידה בכמויות הקולגן; ולשמור על עור גמיש, לח ובעל מראה זוהר ובריא.

שיער בריא:
אבקת הקולגן של סן ווריור מכילה בתוכה פפטידים אורגניים של אורז חום, תמצית פטריית טרמלה אורגנית, קייל וספירולינה אורגניים, ועוד מגוון רכיבים התומכים בחיזוק סיב השיערה, צמיחת שיער בריא וחזק יותר, ושבירה מופחתת. 

צפיפות עצם וחוזק:
מעבר להשפעתו החיצונית ואסטתית, הקולגן הוא שחקן מפתח בבריאות העצמות שלנו. ייצור קולגן טבעי, על ידי פפטידים ממקורות צמחיים, תורם לצפיפות העצם ולחוזק. זה נהיה חשוב במיוחד ככל שאנו מתבגרים, ומפחית את הסיכון לבעיות הקשורות לעצמות ולקדם חוסן שלד לבריאות בטווח הארוך.

גמישות וחוזק מפרקים:
קולגן הוא מרכיב חיוני במפרקים שלנו, המספק תמיכה מבנית ומשפר גמישות. פפטידים בוני קולגן המופקים ממקורות צמחיים תורמים לתחזוקה והתחדשות של רקמות מפרקים. דבר זה תומך בבריאות המפרקים, מפחית את הנוקשות ומקדם גמישות, ובכך מאפשר לטפח אורח חיים פעיל ואנרגטי.

בריאות המעיים ומערכת העיכול:
פפטידים בוני קולגן מסייעים בשמירה על רירית מעיים בריאה ומקדמים את בריאות מערכת העיכול. על ידי תמיכה ברירית מערכת העיכול, קולגן טבעי תורם לספיגה אופטימלית של חומרים מזינים, ולסביבה מיקרוביאלית מאוזנת וחיונית לרווחת העיכול הכללית.

תמיכה וריפוי שרירים:
הקולגן מחזק את מבנה ותפקוד השרירים. פפטידים בוני קולגן על בסיס צמחי תומכים בבריאות השרירים, ומסייעים להתאוששות לאחר פעילות גופנית. תמיכה פנימית זו משפרת את תפקוד השרירים הכוללת, תורמת למערכת שרירים ושלד מאוזן וגמיש.

התחדשות תאים והשפעות אנטי דלקתיות:
פפטידים טבעיים בוני קולגן תומכים בהתחדשות תאית בכל הגוף. תהליך זה משפר השפעות אנטי דלקתיות, המפחיתות את הנזק התאי הנגרם כתוצאה מלחץ חמצוני. על ידי טיפוח בריאות התא, קולגן טבעי מציע הגנה מפני ההשפעות המצטברות של הזדקנות וגורמים סביבתיים.

לרכישת קולגן טבעוני בטעם וניל לחצו כאן.