היתרונות היחודיים של נבטי ברוקולי

נבטים שומרים בתוכם אנרגיה זמינה שנחוצה להפיכתם לצמחים בוגרים. האנרגיה האצורה מכילה שפע של ויטמינים, מינרלים, חומצות אמיניות, חלבונים, אנזימים ופיטונוטריינטים. במהלך נביטתם חומרי תשמורת אלו הופכים לחומרים זמינים בתוספת של אנזימים חיים איכותיים שעוזרים בספיגה, בעיכול ובהטמעתם בגוף.

נבטי ברוקולי אורגניים של טולסי

הבעיה

קושי בניקוי רעלים ושומנים מכל הגוף ובמיוחד מהכבד. רדיקלים חופשיים הפוגעים בשלמות התאים, תפקודם התקין ופעילות מיטבית של המוח הכוללת חוסר ריכוז, זיכרון ומחלות כמו אלצהיימר ודמנציה. דומיננטיות של הורמוני אסטרוגן הגורמת לקושי בירידה במשקל, מטבוליזם איטי, אקנה, חוסר איזון הורמונלי, תסמונת קדם וסתית ועוד המשפיעים על נשים וגברים כאחד.

הפתרון

ניקוי רעלים ושומנים מהכבד בשלבים האחרונים של דטוקסיפיקציה על ידי הפיכתם למסיסים במים וסילוקם מהגוף. נבטי הברוקולי מכילים תרכובות ייחודיות התומכות בניקוי רעלים, ניקוי ופירוק שומנים וייעול המטבוליזם. הם גם מכילים נוגדי חמצון חזקים שנלחמים ברדיקלים חופשיים ומגינים על שלמות התא, מתקנים תאים פגומים ומונעים התפשטות חריגה. נבטי הברוקולי שומרים על בריאות המוח וחוסנו במקרים של שבץ ואוטיזם. בנוסף, הם תומכים באיזון הורמונלי בגברים ונשים המתבטא בחיסוניות תקינה, עור נקי וזוהר, הקלה בתסמינים של גיל המעבר ותסמונת קדם וסתית, אנרגיה, ריח גוף תקין ועוד.

כיצד הם עובדים?

סולפוראפן הוא תרכובת צמחית טבעית הנמצאת בנבטי הברוקולי המפעילה את האנזימים האחראיים לניקוי רעלים בכבד. תרכובת זו הכרחית על מנת להפוך את המטבוליטים השומניים למסיסים במים, מה שמאפשר את פינויים מהגוף בקלות יותר. הסולפוראפנים גם מגינים על המוח מפני מחלות ותסמונות רבות כמו שבץ, אלצהיימר, פרקינסון ותסמינים מסוימים של אוטיזם. DIM היא תערובת ייחודית נוספת הנמצאת בנבטי ברוקולי הידועה בתמיכתה באיזון הורמון האסטרוגן. היא מעודדת את הגוף ליצר הורמוני אסטרוגן בריאים יותר ובכך יש לה תכונות אנטי-סרטניות (בייחוד פרוסטטה ושד), היא משחררת תקיעות בירידה במשקל על ידי פירוק שומן בתאים, נלחמת באקנה הורמונלי ולא הורמונלי, תומכת בשיפור תסמונת קדם וסתית ותסמיני גיל המעבר ומתקנת חוסר איזון הורמונלי. התרכובת מגנה גם על גברים בתהליך בו הורמוני טסטוסטרון הופכים לאסטרוגן ועוברים חילוף חומרים בכבד.

שילובים מומלצים:

לאיזון הורמונלי – שטאוורי, אבקת ביוטי, וומנקיינד 50+ ומאקה
לניקוי רעלים – ירוקים מנקים, מיץ אלוורה וכלורלה נקייה
לבריאות קוגניטיבית – פטריית רעמת האריה, אבקת בריליינט, שמן זרעי המפ
לבריאות העור – ברי סי, ויטלייזר, ביוטי ומיץ עשב חיטה


נבטי ברוקולי אורגניים מחכים לכם באתר, לחצו כאן.