מאחורי הקלעים של חליטות פוקה


איך מתחיל תהליך הפיתוח של חליטות פוקה?

מומחי הצמחים המובילים שלנו משלבים ידע מרפואות מסורתית כמו האיורוודה והרפואה הסינית יחד עם מחקר מדעי כדי ליצור באהבה כל תערובת חדשה של חליטת פוקה.

אנחנו מתחילים מה'צורך' - מה החליטה צריכה לעשות – אחר כך אנחנו בוחרים את הצמחים הטובים והטעימים ביותר לצורך הנבחר ומעצבים את המתכון. משם המתכון נמסר לצוות הפיתוח כדי להחיות אותו.

כל מרכיב בחליטה נבחר בקפידה, תוך התחשבות במרכיבים הפעילים שלו וכיצד הם יתפקדו במתכון. הכמויות של כל צמח מאוזנות בקפידה כדי ליצור הרמוניה מושלמת וכדי לספק את ה"אורגנולפטי" או שילוב הטעמים, הריחות והצבעים הטובים ביותר.

לדוגמה, תערובת הרילקס שלנו תוכננה להיות מאזנת עבור הוואטה דושה. היא מכילה את שורש המרשמלו (שנמצא בשימוש מאז ימי הביניים בשל טעמו המתוק ויכולות הליחוח שלו) וקמומיל (עשיר בשמן אתרי מרגיע לאיזון והרמוניה). טעמם מועצם על ידי טעמו המחמם העדין של שורש הג'ינג'ר.

איך אנחנו מבטיחים את איכות החליטות שלנו?

האיכות הבלתי מתפשרת של החליטות שלנו נמצאת בלב הפיתוח של כל חליטה חדשה. המסע של צמח מהקטיף לשקיק החליטה יכול להיות ארוך, ובהיותם מוצר טבעי, צמחים משתנים באיכותם. לנו בפוקה יש מומחי תזונה והרבליסטים מומחים העובדים במעבדה שלנו כדי לבדוק את טוהר הצמחים, כמו גם תקנים אורגניים עבור מזהמים סביבתיים וחומרי הדברה.

איכות היא לא השיקול היחיד שלנו כשאנחנו בוחרים את הצמחים שיכנסו לחליטות שלנו. האופן שבו המגדלים והעסקים שאנו עובדים איתם מנהלים את העסק שלהם הוא מרכיב מרכזי נוסף. אנו מחפשים כל הזמן דרכים להגביר את איכות החיים של כל העוסקים במלאכה מהמגדלים ועד האורזים של החליטות.

מה המשמעות של הסמכת Fair For Life?

Fair for Life הוא גוף מפקח המבטיח ששרשרת האספקה ​​תהיה עמידה ואחראית ברמה החברתית והסביבתית. הוא מבטיח תנאי עבודה הוגנים וסחר הוגן לטובת המשפחות המקומיות וחיי הקהילה.

מה המשמעות של אורגנולפטיקה?

תכונות אורגנולפטיות הן הארומה, הטעם הצבע והמרקם של אוכל ומשקאות. הטעם והארומה הם טריגרים רבי עוצמה לזיכרונות ולחוויות בחיים שלנו ולכן תיאור המאפיינים האורגנולפטיים הוא ייחודי לכל אחד מאיתנו.

אנחנו בפוקה עיצבנו את גלגל הטעמים שלנו ואוצר המילים הייחודי שלנו כדי לתאר את הצבע, הארומה והטעם של כל אחת מהתערובות הייחודיות שלנו.

איך אנחנו עושים את טעימת התה שלנו ולמה זה כל כך חשוב לנו?

לאחר שהתערובת מוכנה, אנו טועמים אותם בשקיות תה תפורות ביד, כדי שנוכל לחוות את התערובת בדיוק כפי שהלקוחות שלנו עושים בבית.

כל מרכיבי החליטה שלנו נחלטים במשך 5 דקות. לתה ירוק או שחור יש חליטה קצרה יותר של 3 דקות מכיוון שהם מכילים טאנינים שיכולים להשתלט על טעמים עדינים יותר שאנחנו רוצים לגבש. זמן החליטה הקצר יותר מבטיח שעדיין נוכל לזהות את התווים העליונים העדינים ומורכבות הטעם של החליטה.

העבודה לא מפסיקה גם אחרי שמצאנו את התערובת המושלמת. שונות טבעית בין גידולים של אותו הצמח אפילו יכולה להשפיע על פרופיל הטעמים המאוזן שלנו, ולכן דגימה מכל אצווה נשלחת לצוות האיכות שלנו לטעימה. עבודה מתמשכת היא המפתח לטעם העקבי המצופה מאיתנו.

מה צריך כדי להיות טועם תה?

יש לנו פאנל של טועמים מובילים שמכירים היטב את אוצר המילים וגלגל הטעמים שלנו בפוקה. הם תמיד כוללים חברים מצוותי האיכות והצמחי המרפא שלנו, שיכולים לתרגם את מה שהם טועמים לאוצר המילים של פוקה כדי שכולם יבינו.

לכל טעימה יש לנו לפחות 3 אנשים בפאנל שלנו. כל הטועמים חייבים להיות בריאים, שכן כל צינון למשל ישפיע על חוש הטעם. כלל הזהב הנוסף הוא לא לאכול או לשתות במשך 30 דקות לפני כן, מכיוון שמאכלים בעלי טעם חזק, במיוחד קפה, יכולים להפריע ליכולת שלנו לקלוט מגוון רחב של טעמים.