איך שורש האשווגנדה יכול לשפר את חיי המין ולהעצים את האורגזמה שלך

עם היסטוריה של שימוש שראשיתה לפני כ4,000 שנה, שורש אשווגנדה ניתן לאורך תקופת זמן ארוכה למיליוני אנשים. לשורש הזה שימושים רבים באיורוודה, רפואה הודית עתיקה - שפירושה מדע החיים - למטרות כמו בריאות כללית, הפחתת עייפות, שיפור התפקוד המיני, שיפור איכות השינה, הורדת סטרס ועוד ועוד.

בתור אדפטוגן (צמח המעניק לגוף יכולת אדפטיבית לנסיבות החיים על ידי איזון כל מערכות הגוף, כך שהן לא עובדות יותר או פחות מידי), שורש האשווגנדה עוזר באופן משמעותי לנהל מתח על ידי הפחתת ריכוז הורמוני הלחץ בדם. מתח משפיע לרעה על התפקוד המיני; לפיכך, להורדת הסטרס תרומה ישירה לבריאות חיי המין. בנוסף, שורש האשווגנדה משפר את האנרגיה הכללית, הסיבולת והליבידו. עייפות מצוטטת לעתים קרובות כגורם ישיר להפחתת הפעילות המינית.

שורש אשווגנדה נהנה מאלפי שנים של שימוש לשיפור חיי המין, בין היתר, ומפגין יכולת עמוקה לשפר את הבריאות והרווחה הכלליות. השורש ללא ספק זכה למוניטין שלו כטוניק כללי, והוא אחד מאותם צמחים שאת בעצם "מרגישה" את ההשפעה שלהם כאשר את צורכת אותו. רופא הודי אחד שאיתו דיברנו סיכם את אשווגנדה כך: "זה אחד הצמחים היחידים שאני יכול לתת כמעט בכל המקרים, עם השפעות טובות, וללא כל דאגה לבטיחות. בנוסף, ניתן ליטול אשווגנדה בבטחה עם גלולות למניעת הריון, אשר עבור נשים מסוימות יכול להיות גורם הקשור לרמות נמוכות של חשק מיני.״

ה"ויאגרה הנשית" האמיתית הייתה כאן כל הזמן, ושמה הוא אשווגנדה.

אשווגנדה יכולה גם לעזור לגברים בחדר השינה - למעשה פירוש שמו של השורש בסנסקריט הוא 'כוחו של סוס', מה שנותן לנו רמז לשימוש המסורתי שלו באיורוודה לתמיכה בפוריות גברית ואונות. הנחה זו גם מגובה על ידי מחקר רפואי המראה כי האשווגנדה משפר את תנועתיות הזרע, ספירת זרע ובעיות זקפה.

לשורש האשווגנדה איכויות רבות ומשתנות על פי מקור השורש ואופן גידולו. אנחנו גאים בכך שתוסף האשווגנדה של פוקה עזר למאות ואלפי אנשים מסביב לעולם, הוא אורגני ואנחנו יכולים לעקוב אחר איכותו משנזרע ועד הכנסת הקפסולה לצנצנת. 

לרכישת האשווגנדה של פוקה לחצו כאן