עייפים? 8 דרכים שיגרמו לך להגדיל את רמות האנרגיה תוך חודש 1

8 דרכים שיגרמו לכם להגדיל את רמות האנרגיה תוך חודש אחד

נמאס לכם להרגיש עייפים? אז אתה כנראה הגיע הזמן ללמוד איך לנהל ולהגדיל את רמות האנרגיה שלך בצורה בטוחה ובריאה.
ריכזנו עבורכם כמה טיפים וכלים לאיך לשפר את רמות האנרגיה שלכם ולשפר הרגלים כבר בחודש אחד.

טיפ 1: צרו לוח זמנים קבוע לשינה
להתחיל לגבש לוח זמנים קבוע לשינה.
ליצור עקביות בלוז השינה משפר את איכות השינה
ועל ידי הגדלת איכות השינה מרגישים הרבה יותר אנרגיה והרבה יותר קל להתעורר בבוקר.

טיפ 2: שמרו על לחות
לחות היא אחת הסיבות הנפוצות ביותר שפתאום מרגישים חוסר אנרגיה אבל למרבה המזל זה הכי קל לתקן. נסו להשיג בקבוק נוח לעקוב בו אחרי צריכת המים שלכם ובמידה ואתם מתקשים לשתות מים הוסיפו למהלך היום חליטות מרעננות וכיפיות.

טיפ 3: שמרו על צריכת הקפאין שלכם בשליטה
אם יש לנו בגוף יותר מדי קפאין, זה לא יגביר את האנרגיה שלכם , אתם  רק תגרמו לעצמכם לעליית שתגרום לכם להתרסק חזק יותר בצד השני.
אם אתם שותים מספר משקאות אנרגיה כל יום, אתם פוגעים  בסך הכל ברמות האנרגיה שלך. אז נסו להפחית ולנטר את רמות הקפאין שלכם לאורך היום.
במקום כוס קפה נסו לשלב מאצ'ה וקקאו מאקה לאטה בוקר ומשקאות אנרגיה טבעיים כדי שתוכלו לקבל יותר אנרגיה בריאה וטבעית.

טיפ 4: בצעו פעילות גופנית סדירה ועקבית

שמירה על לוח זמנים בריא ועקבי של פעילות גופנית היא עוד דרך מצוינת להתחיל לקבל יותר אנרגיה תוך חודש אחד בלבד. אם תתחילו להתאמן 4 פעמים בשבוע במשך חודש שלם, תתחילו לחוות את כל היתרונות הבריאותיים כולל עלייה ברמות האנרגיה שלכם.בנוסף יש הרבה יתרונות מדהימים אחרים להתאמן באופן קבוע, כך שזה win-win!

טיפ 5: עקבו אחר רמות הוויטמינים שלכם
זה יכול להיות צעד מורכב יותר מחלק מהאחרים, במיוחד אם אתם  חדשים בנטילת ויטמינים, אבל זה  יכול לעזור לכם להגביר את רמות האנרגיה שלכם בצורה בריאה.
אֵיך? כי מחסור בויטמינים מסוימים עלול לגרום לירידה ברמות האנרגיה. הדבר העיקרי שבסופו של דבר אנשים סובלים ממחסור בו הוא ויטמין D - במיוחד בחודשי החורף כי לא מקבלים כל כך הרבה ויטמין D מהשמש.

טיפ 6: אכלו תזונה מאוזנת בריאה
תזונה בריאה היא דבר נוסף שיכול לעזור בכל כך הרבה היבטים של החיים שךכם אבל אחד התחומים העיקריים האלה הוא רמות האנרגיה שלך.
אם אתם אוכלים הרבה מזון מהיר, ממתקים וג'אנק פוד, הגוף שלכם צריך בעצם להילחם נגד המזונות הללו ולהיאבק כדי לקבל את החומרים המזינים שהוא צריך כדי לתפקד ולספק לכם אנרגיה. נסו לשלב יותר ירקות ופירות ומזונות על לתזונה כדי לתמוך בגוף.

טיפ 7: למתוח ו/או לעשות יוגה מדי יום
מתיחות ויוגה מעירות את הגוף שלך מה שעוזר לך לייצר יותר אנרגיה טבעית. נסה לעשות זאת במשך 15-20 דקות בכל יום במשך חודש וראה את רמות האנרגיה שלך מתחילות לעלות בהתמדה!

טיפ 8: צרו שגרת בוקר יעילה
אם לא תתעוררו כמו שצריך ולא תסדרו את עצמכם ליום מוצלח תוכלו להרגיש שמעולם לא התעוררת כמו שצריך. התחושה הזו יכולה לגרום לתחושת עייפות ופחות אנרגטית כל היום.
חשוב לשלב בבוקר ריטואל שתומך בכם. לשתות חליטה, להכין את עצמכם  ליום שבא.