היתרונות המדהימים של פרח הקמומיל

מה זה קמומיל?

פרח הקמומיל, נערץ בזכות תכונותיו המרגיעות על ידי המצרים, היוונים והרומאים הקדמונים, הוא כנראה תה הצמחים הנפוץ ביותר להורדת מתח והרגעה כללית. פרח הקמומיל, בעל ריח מתוק, לוקח את שמו מהמילים היווניות 'קמאי' ו'מלון' שמשמעותן 'תפוח אדמה' בשל ניחוחו העדין דמוי התפוח. תערובות כמו חליטת שלוש קמומיל של פוקה עוזרות להחזיר את הרוגע כאשר העצבים מתעוררים. עם זאת, הוא מציע גם יתרונות רבים אחרים לגוף, במיוחד במערכת העיכול ובמערכת הנשימה.

למה תה קמומיל כל כך מיוחד?

ההשפעות המרגיעות של קמומיל נובעות בעיקר מהשמנים האתריים המעולים שלו, שיש להם את היכולת להרגיע את מערכת העצבים ולהפיג מתחים פיזיים ופסיכולוגיים כאחד. הוא יכול גם להרגיע התכווצויות שרירים ומתחים, במיוחד במערכת העיכול. זוהי אחת התרופות היעילות ביותר להרגעת מערכת העצבים באופן כללי והיא עדינה מספיק על מנת לשמש באופן מסורתי כחליטה לילדים. תכונות אלו הופכות את הקמומיל לאחד מצמחי המרפא המרגיעים ביותר, במיוחד למעיים, לפה ולדרכי הנשימה.

למה שתיית תה קמומיל טובה לך?

היתרונות הבריאותיים המרגיעים והמרגיעים של הקמומיל נחקרו בהרחבה וכוללים:

  • קמומיל משמש באופן מסורתי להפחתת מתח, לחץ וחרדה. הוא עוזר להרפות את כל הגוף ויוצר תחושת רוגע, מה שהופך אותו לכוס חליטה המושלמת להירגע בערב.
  • התכונות המרגיעות של הקמומיל שימושיות במיוחד לתמיכה בשינה שלך, במיוחד כאשר בעיות במערכת העיכול תורמות לבעיות שינה.
  • קמומיל תומך בבעיות עיכול רבות, במיוחד אלו הקשורות ללחץ ומתח. הוא עוזר להרפות את שרירי העיכול, בעוד שהתרכובות המרירות שלו תומכות בייצור יעיל של מיצי העיכול.

יתרונות נוספים של קמומיל:

  • שאיפת קמומיל באמצעות שאיפת אדים יכולה לעזור להרגיע ולהרטיב את הממברנות הריריות הדלקתיות במקרים של זיהומים בדרכי הנשימה, תוך ניקוי הגודש.
  • מריחת קמומיל על העור כקרם או בשמן עיסוי יכולה להרגיע אזורים מגורים ולתמוך בריפוי.
  • מי פה עם קמומיל יכולים להקל על כאבי חניכיים ולתמוך בהיגיינת הפה.

איך אנחנו מגדלים את הקמומיל האיכותי שלנו?

מקורם של פרחי הקמומיל של פוקה, המשמשים בחליטות שלנו, בשלוש מדינות שונות מצרים, הונגריה וקרואטיה. לכל אחת ממדינות אלו יש אקלים ותנאי מזג אוויר שונים, מה שאומר שהפרחים העדינים מקבלים טעמים ומאפיינים שונים. הקמומיל נקטף מוקדם מאוד בבוקר כדי להבטיח שהשמנים האתריים לא יאבדו. אנו משתמשים בכ- 5,000 פרחים טריים כדי ליצר קילו של קמומיל מיובש המוכן לשימוש בחליטות השונות! הקמומיל שלנו הוא גם מוסמךFair For Life , כלומר פרמיות משולמות לטובת קהילות חקלאיות אלו.

ניתן למצוא את הקמומיל האיכותי שלנו בחליטות כגון שלוש קמומיל החדש שלנו, קמומיל וניל ודבש מנוקה, נייט טיים, וומנקיינד וחליטה מרגיעה. בכל אחד מהם הקמומיל משמש כמרגיע ותומך בצורך מסוים.