בריאות המוח עם טוניק פוקוס

תשישות ואיטיות מנטלית, ירידה ביכולת הקוגנטיבית, זיכרון ירוד, בעיות קשב וריכוז, חוסר בהירות מחשבתית, לחץ לפני בחינות, דמנציה, אלצהיימר, חרדה ודיכאון. החיים המודרניים נעשים תובעניים יותר נפשית ומנטלית, מה שגורם לתשישות מנטלית להיות תופעה נפוצה. בהתחשב בעובדה שהאוכלוסיה מזדקנת, האתגר החשוב ביותר - לשמור על תפקוד קוגנטיבי מירבי, הפך לענין מרכזי בנושא הבריאות והרווחה. אפילו באנשים בריאים, חשוב לתמוך בתפקוד המוח ולהגן עליו מפני תהליכים ניווניים ותשישות על מנת לחוות את פלאי החיים במלואם.

על ידי שיפור זרימת הדם במוח ובמערכת העצבים, שיפור התפקוד המנטלי, חיזוק והזנה של המוח, אספקה של אנרגיה חיונית והגנה מפני רדיקלים חופשיים אנחנו יכולים לשמור על הבריאות הקוגניטיבית שלנו. בעזרת המרצה של זרימת הדם המוחית ושיפור יעילות וייצור האנרגיה בגוף ניתן להשיג תפקוד מוחי ומנטלי מיטביים. הגנה על המוח מפני חשיפה לרדיקלים חופשיים תסייע למניעת ההתנוונות הנוצרת בעקבות מחלה והזדקנות. חיזוק הנפש אל מול לחצים, חרדות ודכאונות ובניית קשרים חדשים במוח.

אומנת הפורמליזציה

תערובת ייחודית בעלת אנרגיה גבוהה, המשתפת את כל החושים בטעם, ריח וצבעים שאופיניים לשיפור ושימור הבריאות הקוגניטיבית. השילוב של אדפטוגנים ותותי בר מאפשר לקיחה לאורך זמן של התערובת.

על מנת ליצור תערובת סינרגיסטית (בה קיים שיתוף פעולה חיובי בין הצמחים), שתומכת בגוף עלינו להיסמך על טכניקות מסורתיות תוך התחשבות בצרכים מודרניים. פורמולציה מסורתית זו מאפשרת לנו להשאר מאוזנים, להמנע מהוצאת הגוף מאיזון וליצר סיטואציה הומוסטטית של הגנה כללית ומניעת מחלות על-ידי הגנה על המוח ומערכת עצבים והורדת הסטרס לאורך זמן.

אבקת פוקוס מכילה צמחים ופטריות אדפטוגניים המעניקים לגוף יכולת אדפטיבית לנסיבות החיים על ידי איזון כל מערכות הגוף. פטריית רעמת האריה תומכת בשיפור הזיכרון, מגבירה ריכוז ובהירות ומאזנת מצבי רוח. צמח ברהמי מעודד לימוד, זיכרון וריכוז, מטפל באלצהיימר ובפרקינסון ומאזן רגשי במיוחד של חרדה, דיכאון וכעס. גוטו קולה ידוע כמחזק מנטאלי, מפקס ומעודד זיכרון כמו גם ביכולתו להרגיע מחשבות טורדניות. שורש אשווגנדה מטפל ומשפר חרדה ודיכאון, עוזר להפחית התנוונות במוח ומשפר את הלמידה, הזיכרון וזמן התגובה. מוקונה מאיץ את מצב הרוח ותחושות ההנאה, מטפל בפרקינסון עם ל-דופה ותומך ביציבה, הליכה ומיומנויות מוטוריות. אוכמניות בר מלאות בנוגדי חמצון, ויטמינים ומינ
לים שתומכים בחיזוק המוח ומתחברים לצ׳אקרות העין השלישית והכתר. מנטה והל עוזרים לספיגה מושלמת של הפורמולה בכל ערוצי הזרימה של הגוף.

שילובים מומלצים:
לחיוניות המוח והנפש – טולסי, ויטלייזר ושמן המפ.
להגנה על המוח מפני רדיקלים חופשיים – הארה, פטריית רעמת האריה וויטלייזר.
למניעת תהליכים ניווניים – פטריות זהב, אשווגנדה, אבקת מיץ עשב חיטה וכורכום הוליסטי.

התוויות נגד: מומלץ להיוועץ עם מומחה במקרים של הריון והנקה.
רכיבים: פטריית רעמת האריה, צמח ברהמי, עלי גוטו קולה, שורש אשווגנדה, מוקונה, אוכמניות בר, מנטה והל.

לרכישת טוניק פוקוס לחצו כאן