4 דרכים לשלב מזונות-על בזמן חופשה

להלן ארבע דרכים לשלב מזונות-על ששומרים על הבריאות במסלול הטיול שלך, להבטחת טיול אופטימלי באמת.

כולנו מכירים את זה שרק כמה ימים בדרכים ואנחנו פתאום מוצאים את עצמנו זוללים חטיפים מעובדים, אוכל מקומי מפנק ומאכלים מנחמים. והאמת שחלק מהחופשה הוא להנות מהרגע ולזרום עם מה שבא, אבל ככל שהתזונה שלנו הופכת לפחות מאופטימלית, כך גם האנרגיה שלנו מתחילה לרדת, מה שגורם לחוויית הטיול להיות אולי פחות ממושלמת.

למזלנו ישנם מספר מזונות על שניתן לשלב במסלול של כל חופשה על מנת להבטיח הנאה מוחלטת תוך שמירה על בריאות הגוף והנפש:

  1. ירוקים - ירקות ירוקים צריכים להיות חלק מהתזונה היומיומית שלנו לאנרגיה וחיוניות שנמשכת כל היום. עם זאת, בעוד שאכילת סלטים או הוספת ירוקים לשייקים בבית אינה עניין גדול, לפעמים השגת ירוקים איכותיים בזמן חופשה יכולה להוות אתגר משמעותי. כדי להבטיח שתקבלו כמות מספקת של ירקות בכל יום, הביאו אתכם מספר מנות מדוד מראש של אבקת ירוקים מנקים המשלבת ירקות, עלים ירוקים ואצות מיובשים וטחונים עתירי ערכים תזונתיים שניתן לערבב בקלות במים או מיץ בכל שעה ביום. בדרך זו, ללא קשר למזלכם במציאת ירקות טריים, את המנה שגופכם צריך כבר קיבלתם.
  2. ויטמין סי - אל תתנו לחופשה להחליש את מערכת החיסון שלכם. אנשים רבים נוסעים עם כדורי ויטמין סי כדי להרחיק מחלות, אבל הצורה המבודדת/סינטטית של הוויטמין עלולה להיות קשה לעיכול הגוף. במקום זאת, נסו את הויטמין סי הטבעי של פוקה או אבקת הסופרפוד+ פירות יער של נביטס. פורמולות אלו מכילות מספר של פירות ומקורות אחרים מהטובים ביותר של ויטמין סי בטבע, בצורת מזון שלם שהגוף מכיר, יודע לעכל ומסוגל לספוג בצורה אופטימלית. ניתן להוסיף אותם למיץ הירוקים למשקה אחד עם בוסט בריאות מושלם.
  3. תותי גוג׳י - גוג'י ברי הם אחד המזונות השלמים ביותר על פני כדור הארץ, המכילים את כל המקרו-נוטריינטים העיקריים (פחמימות, חלבון ושומן), סיבים, ויותר מ-20 ויטמינים ומינרלים. הם גם מכילים המון נוגדי חמצון וידועים כתומכים במערכת החיסון, חיזוק מצב הרוח והגברת האנרגיה. אנחנו תמיד נוסעים עם שקית גוג'י ברי אורגני ואיכותי במזוודה - הם הפינוק המושלם בכל פעם שאנחנו צריכים בוסט אנרגיה.
  4. חטיפי בריאות – אצלנו חטיף או שניים של חטיפי סופרפוד או חלבון הם חובה בחופשה, במיוחד כשלא מוצאים משהו טוב לאכול. והם אחד הדברים הראשונים שנכנסים לתיק ביחד עם הדרכון. הם יהיה מצוינים למקרים של רעב בדרכים ויאפשרו לך לא להתפשר על האוכל שלך. במיוחד במקרים של טיסות או נסיעות ארוכות ללא מקום לקנות אוכל איכותי, חטיפי בריאות איכותיים סוגרים את הפינה בצורה הטובה ביותר.

והכי חשוב, להיות בריאים ולהנות מהחופשה!