הכירו את אבקת החלב קוקוס של סן ווריור: וכל יתרונותיה המיוחדים

מתרגשים להכיר לכם מוצר חדשני ומיוחד שנחת אצלנו לראשונה בישראל, אבקת חלב קוקוס של סן ווריור;
100% אורגני, טבעוני, וללא חומרים משמרים או חומרי מילוי.
האבקה מגדירה מחדש את הדרך בה אנו נהנים מחלב קוקוס, ומציעה אלטרנטיבה בריאה ונגישה יותר מרוב מה שקיים היום בחנויות. 

הנה 3 מהיתרונות המשמעותיים שאתם חייבים להכיר:

 1. עשיר ב MCTs ונוגדי חמצון-
  אבקת חלב קוקוס אורגנית מכילה באופן טבעי שפע של טריגליצרידים בעלי שרשרת בינונית (MCTs) ונוגדי חמצון. MCTs הם סוג של חומצות שומן שמתעכלות בקלות בגוף ומספקות מקור אנרגיה זמין לגוף ולמוח, בעוד שנוגדי חמצון ממלאים תפקיד מכריע בקידום הבריאות הכללית ובהפחתת הסיכון למחלות כרוניות. תרכובות אלו תורמות לבריאות ולחיוניות הכללית, והופכות את חלב הקוקוס למזון-על ומרכיב רב תכליתי וחיוני למזווה במטבח הבריא.
 2. אלטרנטיבה בריאה למשקאות חלב קוקוס מעובדים-
  חלב קוקוס רגיל, המגיע לרוב בקופסאות שימורים או קרטונים, עשוי לעבור תהליכים שונים הכוללים תוספים, חומרים משמרים ומייצבים על מנת להאריך את חיי המדף ולשמור על מרקם המוצר.
  בשונה מכך, אבקת החלב קוקוס של סן ווריור עשוייה מ-100% חלב קוקוס אורגני, העשוי מרכיבים איכותיים, אשר עוברים תהליך התייבשות עדין ששומר על החומרים המזינים והטעמים של חלב קוקוס טרי ללא צורך בתוספים או חומרים משמרים.
 3. קל ונוח לשימוש
  להכין חלב קוקוס מעולם לא היה פשוט יותר! כל מה שצריך לעשות זה לערבב כף אחת עד שלוש כפות של האבקה האורגנית עם כוס מים כדי ליהנות מחלב קוקוס טרי באופן מיידי. ניתן לשלב אותו במגוון מתכונים, שייקים, משקאות חלבון, מסכות פנים או סבונים. האבקה מתמוססת בקלות בנוזלים חמים וקרים, ומבטיחה מרקם חלק וקרמי המשתנה בהתאם ליחס אבקה ומים. קופסא אחת מייצרת 15 ליטרים של חלב(!) ומספיקה להמון זמן.

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן

אבקת חלב קוקוס אורגנית