משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

דטוקס וניקוי רעלים וחשיבותם לאתלטים

מחבר:

 

"הגוף אומר את מה שמילים לא יכולות לבטא" – מרתה גרהם.

 

הבריאות היא כוח בסיסי, מהותי של היקום, כוח החיים.

הגוף שלנו בנוי מאוסף של תאים, שמרכיבים רקמות ואיברים, כולם עובדים בתיאום מופלא על מנת לספק לנו שלמות מערכתית, רב מימדית. האיזון העדין – ההומאוסטאזיס, מייצר יציבות פנימית.

רופאים ומטפלים רבים בעולם הבינו שכדי לעודד את כוחות הריפוי הטבעי בגוף, למנוע מחלות, למצוא את האיזון ולאפשר לגוף לחזור למצבו הבריא ביותר, יש לעשות ניקוי גוף לפחות פעמיים בשנה, באופן קבוע, על מנת להגביר את פעילות ערוצי הניקוי והניקוז של הגוף ולאפשר למערכות גופינו לפעול בצורה מיטבית.

 

מהם הרעלים ולמה חשוב להוציאם מהגוף?

רעל הוא כל דבר בגופך, שאינו צריך להיות שם. הצורה שבה אנחנו מגיבים לעיכול של מזון, התנסות בחיים, או סטרס, הופכת כל דבר לחיוני או מזיק לבריאותנו.

רעל הוא כל פסולת שאינה נעכלת, שחוסמת, שקשה לשחרר אותה. בגוף נכללים גם רעלים מנטליים וגם פיסיים. צבירת הרעלים פוגעת ביכולת הגוף לחזור לאיזון העדין שמגן על הגוף מפני מחלות.

הטיפול היחיד במשבר הרעילות, הוא לחזק את כוחות הריפוי הטבעיים בגוף, על ידי ניקוי רעלים, הזנה טובה ושמירה יום יומית על האיזון העדין הזה הקיים בגוף.

בסתיו ובאביב מומלץ לעשות ניקוי רעלים : צום מיצים וסדנאות ניקוי אצל המומחים לדבר ולהצית את הגוף באנרגיה חדשה ובפוקוס להתמודד עם אתגרי החיים.

אמנות הניקוי בשילוב עם הצורך בניקוי הנובע מאורח החיים המערבי, הפכה את חברת פוקה למומחית בניקוי רעלים והתחדשות. חברת פוקה האנגלית היא המובילה במערב בתחום האיורוודה ,מנצלת את הידע העתיק ומתאימה אותו לאורח החיים המודרני והתובעני שלנו במערב .
שיטת ניקוי רעלים, מעודדת אותנו לקחת אחריות על בריאותינו, לחזק ולתמוך במערכות המסלקות פסולת ובמקביל להמשיך באורח החיים הרגיל ללא צורך בהתנתקות ממעגל החיים.

 

חמשת המוצרים המומלצים לניקוי רעלים :

1. זוהר – פורמולת צמחים לניקוי רעלים בכל ערוצי הגוף. הצמחים פועלים לשחרור פסולת מהכבד, הדם, הלימפה, הכליות והעור ובכך מקלים על תפקודי הגוף ומאפשרים לממש מלוא הפוטנציאל הגופני בעת פעילות גופנית.

2. ירוקים מנקים – מזונות ירוקים עוצמתיים, עשירים בכלורופיל שפועלים לניקוי כולל של הגוף ובנוסף פועלים להפחתת חומציות ודלקות ובכך משפרים את ההתאוששות לאחר הפעילות הגופנית ומסייעים למניעת פציעות ושברים. משפרים את נשיאת החמצן לרקמות, ומשיבים לגוף את המינרלים החיוניים בהם הגוף משתמש בפעילות ספורטיבית.

3. מיץ עשב חיטה – מכיל שפע של נוגדי חמצון להפחתת הסטרס והרדיקלים החופשיים הנוצרים בפעילות הגופנית, מונע דלקות וכאבים, מסייע במקרים של חולשה, עייפות ותשישות המשפיעה על הביצועים הספורטיביים. מזרז התאוששות והחלמה ומחזק את הגוף.

4. כלורלה – עשירה בכלורופיל ומסייעת לניקוי רעלים עמוק מרקות הגוף. הכלורלה מכילה באופן טבעי פקטור גדילה המסייע לשמירה וגידול מסת השריר, לשיפור פעילות השרירים ולהקטנת מסת השומן, מגביר את קליטת הגלוקוז בשרירים ומשפר את תפוקת הלב. כמו כן הכלורלה עשירה בברזל, בחומצה פולית, בויטמין D, ויטמין A, אבץ וחלבון לתחזוקת הגוף וליעילות היכולת הספורטיבית.

5. אלוורה – מנקה רעלים עדין לניקוי הכבד, מערכת העיכול, הכליות והעור. האלוורה מחייה את הגוף והנפש, מזינה בזכות עשרות חומרי ההזנה שהיא מכילה, היא משמרת את הנעורים ופועלת לריפוי עמוק – פנימי וחיצוני. מפחיתה כאבים ודלקות הקשורים במאמץ גופני ומשמשת כמשקה ספורט נפלא בזכות עושרה התזונתי.

TOP