משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

טיפול טבעי בפרקינסון עם מוקונה , פירות יער, שמן קנביס, כורכום ,ברהמי ופקטין הדרים מעובד.

פרקינסון היא מחלה הרסנית שפוגעת באנשים באופן כללי, כאשר הם הגיעו לשנות הזהב שלהם, רק כדי להיווכח ששדדו מהם את היכולת להינות מהם.

עיסוק ברפואה מסורתית עם אלפי שנים של הצלחה בטיפול במחלות עשויה לפתוח את הדלת לתרופה טבעית ולהקל על סימפטומים של המחלה הערמומית הזאת. אחד הצמחים הפופולריים ביותר ברפואה האיורוודית המשמש למגוון רחב של תנאים, לרבות מחלת הפרקינסון, הוא מוקונה .

הפרקינסון היא מחלה אכזרית שגוזלת מהקורבנות שלה את היכולת לשלוט בגופם. המחלה מוגדרת כהפרעה ניווניות הקשורה לגיל, שמתאפיינת בניוון המתקדם של דופמין באזורים מסוימים במוח. דופמין הוא מוליך עצבי חיוני לתפקוד תקין של המוח. הוא מעורב בעיקר בויסות מצב רוח, בחשק מיני, ובתנועה. במחלת הפרקינסון,רמות הדופמין הנמוכות קשורות לדיכאון וליכולת לשלוט בתנועה שנמצאת בסיכון. חוסר דופאמין גורם לשרירים להיות קשיחים ומתוחים ולרעוד.

מחלת פרקינסון היא מחלה נוירולוגית חשוכת מרפא, ניוונית שמאופיינת בתסמינים כגון רעד, נוקשות והאטה דרמטית של דיבור ותנועה. המחלה נגרמת על ידי הרס של תאי עצב במוח, במיוחד באזור "החומר השחור "של אמצע המוח. אחד מתפקידיו של אזור זה הוא ייצור של דופאמין, אשר ממלא תפקיד חשוב בתקשורת בין תאים. כשהמחלה כבר מזוהה יותר מ50% מהתאים העצביים במוח כבר מנוונים.
אחוז קטן של מקרי פרקינסון מקורו בתורשה, אולם רובם המכריע של המקרים קשור בגורמים סביבתיים.
דופמין כחומר לא יכול לחצות את המחסום שבין הדם למוח ולכן לא ניתן להשתמש בו ישירות לטיפול. גישת הרפואה המערבית האופיינית לפרקינסון היא להשתמש בתחליף דופמין סינטטי של אלדופה, שהופך בגוף לדופמין .אלדופה או לבודופה יכולים לקבל גישה למוח, שם הוא מומרים לדופמין. עם זאת, התחליף הסינטטי לאלדופה מזוהה עם חלק מתופעות הלוואי הרגילות של נטילת תרופות (בחילות, כאבי ראש),והכי בעייתית היא התופעה של איבוד האפקטיביות בטווח הארוך.

הרפואה האיורוודית, היא שיטה מאורגנת ויעילה בת 5,000 שנה של רפואה, המדגישה גישה מקיפה לתזונה ,צמחי מרפא ומניעת מחלות. בגישה זו נכללים פעילות גופנית, עיסוי, מדיטציה, תזונה, ועשבי מרפא. צמח מסוים אחד, מוקונה שימש במשך דורות רבים באיורוודה לטיפול במחלת הפרקינסון. הצמח ידוע גם בהעלאת רמות הטסטוסטרון, טיפול בדיכאון, כממריץ את ייצור הורמון גדילה, משפר את הערנות נפשית, ומגביר את החשק המיני אצל גברים ונשים כאחד. מוקונה המכונה גם שעועית קטיפה, הוא צמח מטפס יליד הודו, אפריקה, איי האוקיינוס השקט, איי הודו המערבי, ובאזורים אחרים של האזור הטרופי.

צמח המוקונה מכיל ריכוזים גבוהים של אלדופה טבעי וכן כמויות זעירות של סרוטונין וניקוטין. הוא זוכה לתשומת לב לטיפול במחלת הפרקינסון במעגלים קונבנציונליים, בעיקר בגלל שיש פחות תופעות לוואי הקשורות לנטילתו מאשר עמיתו הסינטטי .שימוש רפואי בצמח מוכיח את יכולתו בהאטת התקדמות הסימפטומים של מחלת הפרקינסון, כמו רעד, נוקשות, ובעיות של שיווי משקל.

מחקרים קליניים הראו כי שימוש במוקונה כמקור טבעי של אלדופה גורם לתחושה מהירה יותר של הקלה בתסמינים בהשוואה לחלופה הסינטטית. אחת הביקורות של הגרסה הסינטטית של אלדופה הוא שזה מאבד את האפקטיביות שלה בטווח הארוך. יש לציין כי אין מחקרים המוכיחים יעילות לטווח ארוך בשימוש הטבעי של אל דופה ממוקונה .

זהירות: מוקונה לא צריך להיות בשימוש בזמן הריון או בזמן ההנקה. התייעץ עם נטורופת לפני השימוש במוצר זה. מוקונה עלול ליצור אינטראקציה עם תרופות מרשם, תרופות נוגדות דיכאון, מעכבי מאו או תרופות ספציפיות של פרקינסון.

מקורות:

http://www.mucuna.org/

http://chinesemedicinenews.com/?p=408

http://en.wikipedia.org/wiki/Mucuna_pruriens

http://herbal-powers.com/macunapruriens1.html

http://jnnp.bmj.com/content/75/12/1672.abstract

http://www.parkinsons.org/parkinsons-alternative-medicine.html

על המחבר
ויליאם רודולף הוא חובב בריאות טבעי שנהנה לחקור וללמוד על גישות בריאות טבעיות ואסטרטגיות, טכניקות אריכות ימים, ודרכים טבעיות להשגת ביצועי שיא

http://www.naturalnews.com/028938_Mucuna_Parkinsons.html

אבקת מוקונה ניתן להשיג מחברת פוקה שמגדלת את הצמחים בשיטות אורגניות ואקולוגיות ולכן יוצרת ערך איכותי משובח

פירות יער -סיכון נמוך יותר של מחלת פרקינסון

נטורל ניוז חושף מחקר עצום שנפרש על פני כמה עשרות שנים ומראה כי אנשים שאוכלים פירות יער באופן קבוע נמצאים בסיכון נמוך בהרבה להתפתחות מחלת פרקינסון מאשר אחרים .המחקר מוסיף באופן משמעותי לגוף הולך וגדל של ראיות המוכיחות כי פלבנואידים, סוג של נוגדי חמצון פוליפנולים שכבר ידועים בהשפעות אנטי דלקתיות ואנטי סרטניות, יכולים לסייע להדוף מחלות נוירולוגיות, גם כן.

שיאנג גאו,ד"ר ופרופ' ועמיתיו מבית הספר לבריאות ציבור של אוניברסיטת הרווארד ניתחו את ההשפעות של אכילת פירות יער בקבוצה של כמעט 130,000 גברים ונשים. הצוות העריך את הקשר בין צריכת פבלנואידים ומקרים של מחלת פרקינסון במשך יותר מ 20 שנים ומצא כי למעלה מ 20 אחוזים מהגברים שצרכו הכי הרבה פלבנואידים היו 40 אחוזים פחות בסיכון לפתח פרקינסון מאשר אחרים.
"זהו המחקר הראשון בבני אדם אשר בוחן את הקשר בין פלבנואידים וסיכון לפתח מחלת פרקינסון", אמר גאו. "הממצאים שלנו מראים כי לפלבנואידים, במיוחד קבוצה שנקראת אנתוציאנינים, עשויות להיות השפעות בהגנה עצבית. אם יאושר, פלבנואידים עשויים להיות דרך טבעית ובריאה שמפחיתה משמעותית את הסיכון להתפתחות מחלת פרקינסון ."

ברי סי - פורמולה של פירות יער -הוא תוסף תזונה שמכיל כמות גדולה ואיכותית של פירות יער שמספקים אנתוציאנינים ופבלנואידים וויטמין סי בצורת מזון שלם, בלתי מעובד ויעיל.

המחקר המקורי :

http://www.sciencedaily.com/releases/2011/02/110213162726.htm

 

חומרי הדברה עלולים לגרום באופן ישיר למחלת פרקינסון

נטורל ניוז, טוען שחשיפה לחומרי הדברה עלולה לא רק להגדיל את הסיכון למחלת פרקינסון, אבל אולי בעצם להתחיל שרשרת אירועים שגורמים ישירות למחלה, כך עולים ממחקר שנערך על ידי חוקרים מאוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג'לס (יו.סי.אל.איי, ברקלי ואוניברסיטת דרום קליפורניה, ושפורסם בכנס של האקדמיה הלאומית למדעים.

במחקר החדש, החוקרים ביקש לקבוע אם אולי יש קשר בין פרקינסון ובנומייל, חומרי הדברה שנאסרו לשימוש בארצות הברית בשנת 2001 לאחר 30 שנים של שימוש, לאחר שמצאו קשר לסרטן, מומים במוח, גידולים בכבד ונזקי רבייה.

החוקרים אישרו במחקר מעבדה שנוירונים של דופאמין ניזוקו או נהרסו בחשיפה לבנומייל

"אנחנו מכירים כי במודלים של בעלי חיים ותרביות תאים, חומרי הדברה חקלאיים מחוללים את תהליך הניוון העצבי שגורם לפרקינסון", אמר בכיר החוקרים ג'ף ברונשטיין.

"העבודה שלנו מחזקת את ההשערה כי חומרי הדברה עלולים להיות אחראים באופן חלקי, להתפרצות המחלה והגילוי של דרך חדשה זו עשויה להיות דרך חדשה לפיתוח תרופות טיפוליות".
 

פקטין הדרים מעובד -  לוכד מתכות כבדות הוא אחד התוספים האולטימטיביים לטיפול בהרעלה של חומרי ריסוס או מתכות כבדות שמתרכזים בתאי הגוף והמוח וגורמות לנזקים עצביים , הטיפול במוצר זה במחלת הפרקינסון חשוב ומביא לתוצאות טובות.

 

כורכום נמצא יעיל במניעת מחלות ניווניות במוח, כולל פרקינסון ואלצהיימר

נטורל ניוז מפרסם שהכורכום שימש במשך מאות שנים ברפואה עממית לטיפול בפצעים, זיהומים, ובעיות בריאותיות אחרות. חוקרים היום משתמשים בכוחו של המדע המתפתח של אפיגנטיקה לחשוף כיצד הכורכום חיוני במאבק נגד צורות רבות של סרטן, שכן הוא גורם לתאים גרורתיים לעבור מות תאים מתוכנת, או אפופטוזיס.

חוקרים מאוניברסיטת מישיגן, פרסמו תוצאה של מחקר בכתב העת לכימיה ביולוגית ומצאו כי התרכובת הטבעית המדהימה הזאת מסוגלת למנוע את ההיווצרות ההרסנית של חלבוני סינקליין אלפא במוח.חלבונים אלו מציגים סימן היכר ברבים מהמחלות הניווניות כגון פרקינסון ו מחלת אלצהיימר. כורכום שייך לקבוצה נבחרת מאוד של מבנים שמסוגלים לחצות את המחסום שבין דם למוח ולהשפיע בפעילויות ביוכימיות וחשמליות במוח. נגזרת הכורכום הוכיחה יכולת ייחודית שמונעת הצטברויות אגירה וסטגנציה שאופייניות להתפתחות מחלה ניוונית.

מקורות למאמר זה כוללים:
http://news.msu.edu
http://www.medicalnewstoday.com/releases/243166.php
http://medicalxpress.com/news/2012-03-curcumin-parkinson-disease.html
http://www.nutraingredients.com

יתרונות הכורכום של פוקה

100% מרכיבים אורגניים מאושרים -חשוב בעיקר בכורכום כשורש שסופח חומרי הדברה מהצמח, השורש נמצא מספיק שנים מתחת לאדמה כדי לרכז את החומר הפעיל כורכומין,  ייצור שמן מרוכז שמכיל את הפיגמנט הצהוב וחומרים פעילים אחרים שעוזרים בפעילותו הרפואית.

  • מגיע בצורת תוסף תזונה - אין לסמוך על איכות נמוכה בדרך כלל של חנות המכולת או ספק תבלינים מקומי. בנוסף במהלך הבישול תכונות מועילות רבות יאבדו.

  • כדאי להמנע מחומרי מילוי, תוספים תומכים - אין צורך ב"מרכיבים אחרים" בנוסחה

  • כמוסות צמחיות - הימנע מקפסולות מבוססי ג'לטין בכל הזדמנות אפשרית

 

קנבינואידים לטיפול במחלת הפרקינסון

נצפה לאחרונה כי מספר קנבינואידים פועלים כנוגדי חמצון חזקים שיכולים להגן על תאי עצב ממוות גם ללא הפעלה של קולטני הקנבינואידים. נראה כי קנבינואידים יכולים לעכב או אפילו לעצור התנוונות מתמשכת של מערכות דופאמין במוח, .
נוירולוג המטפל באוניברסיטת קארל בפראג בצ'כיה, אמר, "למיטב ידיעתנו, זהו המחקר הראשון שמעריך את ההשפעה של קנביס על מחלת פרקינסון, והממצאים שלנו מציעים הקלה בחלק מהסימפטומים", קובע ד"ר אווין רולקה.
שלושים ותשע חולים (46%) דיווחו כי התסמינים של מחלת פרקינסון הוקלו בצורה משמעותית והם נשמו לרווחה אחרי שהם התחילו להשתמש בקנביס.
המשיבים דיווחו כי השיפור בתסמינים התרחש בממוצע 1.7 חודשים לאחר שהתחילו להשתמש בקנביס. חולים שהשתמשו בו לשלושה חודשים לפחות היו בעלי סיכוי גבוה יותר לחוות הקלה בסימפטומים מאלה עם ניסיון קצר יותר,
"
מתברר שהקולטנים לקנבינואידים נמצאים בכל רחבי המוח, אבל הם לא תמיד מופעלים על ידי אנדוקנבינואידים באופן טבעי", אמר מלנקה. הטיפול בשימוש בעכברים כרוך בשיפור פעילותם של הכימיקלים שבו הם מתרחשים באופן טבעי במוח. "זה הבדל חשוב באמת, וזה למה שאנחנו חושבים שהמניפולציה של הכימיקלים שלנו היא באמת שונה מעישון מריחואנה".

למידע נוסף: http://www.naturalnews.com/034719_Parkinsons_marijuana_magnesium.html # ixzz2Z1vz4lM7

שמן קנביס מזרעי המפ של פוקה -  מכיל קנבינואידים שמשפיעים בצורה עדינה על המחלה

ברהמי פלוס -  תערובת צמחים מחזקת למוח, תומכת בבהירות מחשבתית , בפעילות מנטאלית ובתפקוד המוח
מוח: יעיל למי שמבקשים לשפר מעט את היכולת המחשבתית של המוח –. פורמולה זו היא שיקוי מצוין למוח.
עיכול: הקשר האינטימי בין המוח לבין מערכת העיכול פועל בסינרגיה בהשפעת הפורמולה הזאת. על ידי הרגעת המוח וסיוע בהתלכדות של פעולות המוח, גם הטמעת העיכול יוצאת נשכרת.

ברהמי, גוטו קולה וברינגראג' – כל אלה מזינים את המוח, משפרים את תפקודו ומשחררים את המוח מחום המעיק עליו.
גודוצ'י ואשווגנדה משתלבים כצמחי מרפא מצעירים, המסדירים קודם את הכבד, מסייעים לבהירות המוח, ואחר כך מחזקים את רקמת העצבים.
הֶל וקלמוס משתלבים בשחרור חסימות של רעלנים לחים וטחובים המערפלים את בהירות המחשבה

תגיות:

TOP