משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

טיפול טבעי בדרכי השתן

דלקות בדרכי השתן משפיעות על עד מחצית מהנשים במהלך חייהן . נשים נוטות יותר לדלקות בדרכי השתן מאשר גברים, בין השאר בשל מערכת השתן הקצרה יותר שלהן. לגברים מבוגרים יש גורם נוסף שמפריע לזרימת שתן תקינה ,בלוטות הערמונית שלהם.

 יותר מ -90 אחוזים מכלל זיהומים בדרכי השתן נגרמים על ידי (Escherichia coli= E. coli), חיידק אשר נמצא בדרך כלל במעי שלך. בעיות מתעוררות רק כאשר חיידק רגיל זה קיים במספרים גבוהים במקומות שבהם זה לא צריך להיות כמו מערכת השתן שלך. כלומר מגוון מוטציות, או על ידי שימוש יתר באנטיביוטיקה במדינה שלנו.

החיידק הוא בדרך כלל חלק נורמלי של פלורת המעיים שלך, ובדרך כלל מועבר בטעות לשלפוחית ​​השתן דרך דליפות בהיגיינה אופטימלית. כאשר החיידק נכנס בצורה נורמלית לדרכי השתן שלך ומכפיל את עצמו את חווה תסמינים של דלקת בדרכי שתן - צריבה במתן שתן, תכיפות במתן שתן,  כאבי בטן תחתון או כאב גב תחתון, ריח חריף, אצירת שתן, דם בשתן שלך (ולפעמים, אך לא תמיד),  שתן מעונן.

אנטיביוטיקה צריכה להיות הבחירה האחרונה שלך,  למה למנוע את השימוש באנטיביוטיקה לדלקת בדרכי שתן בכל ההזדמנות אפשרית?  ישנן מספר סיבות טובות מאוד:    

שימוש יתר באנטיביוטיקה בבני אדם וחיות מחמד, כמו גם בבעלי החיים, ושימוש יתר לא זהיר, יוצרים "סופר חיידקים" עמידים לאנטיביוטיקה .

אנטיביוטיקה הורגת את החיידקים טובים, יחד עם הרעים, כפי שתואר קודם לכן, מביאה את מערכת העיכול שלך להיות רגישה לזיהומים פטרייתיים, שלשולים ובעיות עיכול אחרים.

לתכשירי אנטיביוטיק רבים יש תופעות לוואי נוראיות ויכולת לגרום לתגובות אלרגיות מסוכנות.

טיפול אנטיביוטי לא הורג בהצלחה את כל החיידקים המשתתפים בזיהום ועשוי, למעשה, לעודד את החיידקים העמידים להתחזק.

שימוש באנטיביוטיקה מיותרת עם ילדים מונעת מהם לפתח את ההגנות הטבעיות שלהם ומונעת ממערכת החיסון שלהם להבשיל.

לעתים קרובות רופאים רושמים אנטיביוטיקה חדשות יותר ויקרות מאוד לזיהומים בדרכי שתן, במקום "סטנדרטים זהב ישנים", שהיא עומס על הארנק שלך.   

רוב הדלקות בדרכי השתן ניתן לרפא כאשר התסמינים רק מתעוררים, או למנוע לגמרי על ידי תרגול באמצעים הטבעיים שפוקה ממליצה.    

מדי פעם, למרות אמצעי מניעה, יכול להתפתח זיהום בכליות. אם אתה חושד שיש לך זיהום בכליות ובמיוחד אם יש לך חום, נחוץ לראות רופא ולקחת אנטיביוטיקה כדי שהזיהום לא יתפשט לכליות שלך ויגרום לבעיות חמורות מאוד.

אז איך כיצד מזהים זיהום בכליות ? דלקות כרוניות בדרכי השתן החיצוניות, בשלפוחית, ובשופכה יטופלו ע"י צמחים ותוספים פונקציונאלים, זיהום עמוק יותר יגרום לעליה של חום, קדחת, כאבים במפשעה, כאבי בטן עזים, כאבי צד במותניים...   זיהומים בכליות יכולים לגרום לנזק קבוע ואי ספיקת כליות, אם לא יטופלו מיידית הם יכולים להתפשט לזרם הדם שלך. אם את עושה שימוש באנטיביוטיקה, חשוב לקחת באיכות גבוהה, בשילוב עם פרוביוטיקה בעוצמה גבוהה, מומלץ לקחת רחוק ממינון האנטיביוטיקה ככל האפשר.

בנוסף, תזונה בריאה היא מפתח בתמיכה בדרכי השתן שלך.

צמחים שמקדמים את בריאות מערכת השתן שלך :

גוקשורה ושטאוורי פורמולה - תערובת של צמחים איורוודים , משתנים עם אפקט חזק של הורדת הלחות והגודש מחוץ לגוף, מקררים את מערכת השתן החמה החמוצה שיוצרת קרקע מתאימה להתרבות החיידקים, צמחים שמנפצים אבנים לחול ומוציאים אותם החוצה, שמחחזקים את איזור השלפוחית ויותרת הכליה.

מיץ אלוורה אורגני- מוריד חום ודלקת ומפחית את רגישות הגוף לדלקות

ירוקים מנקים - תערובת של צמחים מזינה ומנקה שתומכת בהוצאת הרעלים דרך הכליה עם עזרה נוספת מצמחים כמו סירפד ופטרוזיליה, מוציאה רעלים ומורידה דלקת

תה מנקה - תה שבנוי על סירפד, שן ארי , אלוורה וכוסברה לניקוי שלפוחית השתן      

תגיות:

TOP