משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

טיפול טבעי בבעיות עור שונות

העור הוא איבר חשוב , בעל שטח פנים ענק ,שמהווה אינדיקציה לאיך הגוף שלך מוציא רעלים החוצה.

אם מערכת העיכול, הכבד והכליות לא מצליחות לפנות כמו שצריך את מצבור הרעלים יבחר הגוף את הוצאתם דרך העור בשלל סימפטומים שכוללים כתמים, אקנה,אקזמה, פסוריאזיס , גרד, פריחה, יובש, וכ"ו .מערכת האלימינציה ( הפינוי) הבסיסית פגומה וצריך לחזק אותה במקביל להעלמת הסימפטומים העוריים.

בעיות עור באיורוודה (חכמת החיים) קשורות לדושה פיטה כלומר יציאה מאיזון באלמנט האש והמים. כאשר קיים עודף חום בגוף ועודף רעלים שיוצרים עומס, נפגמת יכולת הגוף לקרר, הגוף זורק את הרעלים לכוון העור שנחשב איבר מפנה בעל שטח פנים גדול שבא במגע מיידי עם האוויר והקור החיצוני. כלומר אם אנחנו מנסים לחקות את הפתרונות שהגוף בוחר ולנטרל את הגורמים להיווצרות הבעייה, נבחר בצמחים מקררים, מנקים, מפנים, מורידי דלקת ומזינים . מספר צמחים שקשורים בעזרה לכבד ,לכליות ,ללימפה ולטיהור דם יעשו את העבודה לעומק , ויעזרו להחזיר לגוף את יכולות הניקוי מרעלים שלו ע"י הבאת האיברים המנקים לתיפקוד אופטימאלי.

צמח האלוורה הוא אחד החשובים שמשמש בהובלת הצמחים לעור כמו גם בניקוי אברי הפינוי. הוא מרפא של מערכת העיכול ומזין ומרגיע את העור. צמח הנים משמש כמנקה כבד, מוריד חום יתר, מוריד דלקת, ומטהר את הדם והוא אחד החשובים בפיתרון בעיות עוריות כמו אקזמה, פסוריאזיס ואקנה.

שיטת ניקוי נוספת חשובה הוא מסאג' לימפתי וייזוע  (ניתן גם בבית לישם טכניקה זו ע"י שימוש בשמן טוב לעיסוי עצמי : כמו שמן קוקוס בקיץ או שמן שומשום בחורף לחכות 10 דקות של ספיגה והזנה ולהתקלח במים פושרים בקיץ וחמים בחורף לפינוי הרעלים )., מה שפותח את נקבוביות העור ומאפשר זרימת רעלים מסיבית דרכו החוצה. עודפי הגודש הלימפתי חוזר ללב ומאפשר לרעלים להיות מפונים שוב ע"י הכבד והכליות.

פורמולות שתומכות בפיתרון בעיות עור כוללות את אמצעי ניקוי הרעלים, הורדת חום יתר וטיהור הדם, שימון והורדת חומצה ארכידונית שאחראית להיווצרות דלקת, תזונה נכונה ותוספים יתנו מענה מוצלח.

פורמולת זוהר - תומכת בטיהור הדם, הורדת דלקת, החלמת העור, ע"י תמיכה במיקרוסירקולציה בעור חם נפוח ומגורה, ובניקוי כבד.

מיץ אלוורה אורגני - העשוי רק מהג'ל הפנימי של צמח האלוורה. אפיניות מקסימאלית כנשא לעור ולאפידרמיס , עם אפקט של הילינג למערכת העיכול, ניקוי עדין לכבד, הורדת חום ודלקת מהגוף .

ירוקים מנקים- תערובת תזונתית של מזונות על ירוקים עם אחוז כלורופיל גבוה לניקוי ואלימינציה של הרעלים מהכבד, עיכול וכליות, בנוסף התעובת מזינה ומאפשרת אנטי אוקסידנטים רבים ואנזימים חשובים.

שמן זרעי המפ אורגני- עם איזון מושלם וביחס הנצרך בגוף של אומגה 3, 6, 9, שידועים כמורידים את ריכוז הפרוסטגלנדינים את הדלקת והאקנה. ובמצבי יובש חשובים בלחלוח העור.

תגיות:

TOP