משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

קיץ מלא השראה

מחבר:

תמיד בקיץ , אולי בגלל החום, הגמישות המחשבתית, היציאה לחופש, הקלילות ... קורים לי דברים ממש מיוחדים. מרב שהם פועמים ומעלים את התדר, מרחיבי תודעה, משני תפיסה ... ממש בא לי לשתף אתכם ! הכל התחיל ברעיון שאני והחברות שלי (בכל העולם) ממש מדברות באותה השפה, אוהבות ומתרגשות מאותם דברים שקשורים בבריאות, ברווחה (Wellness) ובלייף סטייל אקולוגי ופשוט, אוהבות ועושות יוגה ומדיטציה, ניקויי רעלים, מטיילות בכל מיני מקומות מיוחדים , משתמשות בצמחי מרפא, בסופרפוד, ונמשכות חזק לרוחניות ... נולדה ביננו רשת של שיתופים, ובעצם כל אחת מייצרת השראה לשניה להתנסות ולישם את החוויות שלנו כשבט. כולן מתמודדות (בשפות שונות ) בהתפתחות רוחנית , כל אחת עם השינויים והזרמים שהחיים מזמנים. 

אז החלטנו לעשות בלוג שירכז את החוויות האישיות של כל אחת מאיתנו שקשור לעולם הWELLNESS LIFESTYLE  וזאת על מנת ליצור שבט ולשתף אחת את השניה בצורה מקצועית ובסטייל ולתמוך זו בזו להוציא לפועל את המאוויים הפרטיים שלה.  המחשבה המעוררת לגעת בצורה מקצועית בבלוג כזה יצרה עבורי קרקע מהממת וחדשה, של עיצוב, וצילום, של שפה תקשורתית ושיווק, שלא הכרתי מעולם, לגעת ברשתות חברתיות ולהבין את תפוצתן הגלובלית, להדהד את האמת שלי ושלנו בגלי התעוררות רוחנית, בריאותית, חובקת כל.

ההשתקפות של הדמיון והפוקוס הפרטי של החוויה האישית בלייף סטייל נשי , זאת הזדמנות אדירה לממש את החזון והשאיפות בבלוג קצר ומתומצת רווי תמונות ופן אישי. שיעורר השראה להרבה נשים בדמותינו. 

הפלטפורמה של הבלוג (האתר בלוג)תצא בקרוב , הניוזלטר הזה הוא ממש אישי ומתחיל להידמות למה שהולך להיות בבלוג.

מצורף הסרטון היצירתי של נעמי קבסה למיו מיו - SEED 

SEED - Miu Miu Women's Tales #11

TOP