משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

חוויות טריות מהשתתפותי בצום המיצים של אומינה

מחבר:

אודות אומינה קדמי

 

הגעתי בציפיה למרכז סנסה בחוף פולג לחוות צום מיצים לקראת השנה החדשה . כבר השתתפתי במספר צומות מיצים ושיטות ניקוי גוף אחרות, בארץ ובחול וזה די נהפך להיות ה"קאפ אוף טי" שלי בעונות המעבר . מן סוג של התרגשות לנקות את הגוף מבפנים ומי יודע איך אצא מזה הפעם :מה יתחדש , מה יפתיע ,מה יהיה קל יותר, בהיר יותר אנרגתי יותר .

התרגשתי לגלות את אומינה והצוות המהמם שאירגנה , בשיא העוצמה הנשית, ההקשבה, הנתינה והמקצועיות.

היו אלה שלושה ימים של מיצים, יוגה, לימוד, הקשבה ושיתוף ועזרה תומכת ואוהבת בהוצאת הרעלים החוצה.

כמובן שלקבוצה שהגיע לצום היה חלק בלתי נפרד מהצמר גפן הזה שהעניק קן חם ותומך לעבור את זה בשלום, ולמזער את תחושות הגמילה, הרעב, החולשה והניקוי.

 

העונג היה מהול בקורט מדויק של יוגה (שיעורים משובחים עם אומינה) ותנועה, בהסברים בהירים ומלמדים על אורח חיים בריא, על המטבח החדש והמוצרים המועדפים , על מזונות העל, על קוסמטיקה טבעית, ועל החזרה לשיגרה.

אין ספק שהעברת הצום אמונה על אומינה שכבר שנים רבות מעבירה צומות דומים במרכז פאצ'ה ממה בקוסטה ריקה.

המיצים, הטעמים הצבעים והחומרים שנכנסו למיצים הם מהמשובחים שיש , הכל טרי טרי !!

ג'מה שאחראית על הכנת המיצים  והגשתם, הפגינה מקצועיות רבת שנים בהפעלת מטבח מהסוג המקצועי הזה, ומזגה עבורינו מיץ נוגד חימצון, מיץ שורשים, תה ניקוי, משקה חריף, מיץ ירוק ומיץ סיבים.  היו שם במיצים עשב חיטה סחוט טרי , כלורלה וספירולינה קייל ואלוורה, כוסברה , פטרוזיליה, תרד, סלרי, תפוחים, רימונים, סלק, צנונית, גוג'י בריס, ג'ינג'ר, מלפפון ועוד ועוד....

שיחררנו את הרעלים גם בשיחות נפש, בריקודים, בהתמקדות ובטבילות בים.

ואז... חזרתי בביתה.. קצת מנקה עדיין אבל קורנת, מה קרה לעור שלך ? נשאלתי .. כאילו נמחקו לך כל הכתמים ...

אז זהו הצום היה כבר לפני שבוע ואני עדיין ממשיכה אותו, בוחרת בחירות בריאות במטבח וקשובה לכל דבר שנכנס לגוף איך ומה הוא מייצר בו... נגמלתי מסוכרים, קפה, וגלוטן ....

זה היה צום מאוד עמוק עבורי מבחינה מנטאלית, קשה לי לחזור לדברים שלא עושים לי טוב ....

ממליצה לכולם לקחת פסק זמן מהחיים ולהצטרף לצום מיצים מקצועי, ולחוות את עוצמת הריפוי תוך כדי ואחרי הצום, עם התחלה חדשה לשנה טובה ונקיה יותר.

 

ניקוי רעלים של אומינה קדמי ובית הטבע נרולי

TOP