משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

ארוחת צהרים של סחר הוגן

 פוקה גאה לאמץ מדיניות סחר הוגן - תוכנית הפועלת לצמצום העוני למעוטי יכולת כלכלית הנגרמת כתוצאה ממערכת המסחר המקובלת ברחבי העולם.

סחר הוגן יוצר הזדמנויות עבור חקלאים ועובדים פשוטים, להתקיים ולקבל מחירים הוגנים יותר עבור תוצרתם ובעצם להתמודד עם עוני באמצעות שיפור תנאי הסחר למעוטי יכולת.

כדי לחגוג תוכנית זו - התבשלה ארוחת צהרים חגיגית לכל צוות פוקה העולמית בשימוש במרכיבים שנסחרו בתנאי סחר הוגן בלבד. כך גם תמכנו בסחר ההוגן וגם נהנינו מאוד! פוקה זכתה באישורי סחר הוגן  על חליטת הבוקר, חליטת צ'אי, צ'אי ירוק, וצ'אי וניל, ומתכוונים להשיג אישור זה על מוצרים רבים ככל האפשר. מדוע? לפניכם הציטוט של סבסטיאן פול, המייסד וההרבליסט של פוקה, מתוך ספרו ‘A Pukka Life: Finding Your Path to Perfect Health‘:

"אנחנו צריכים לדעת את מקומנו במערכות האקולוגיות שאנו חלק מהן, וזה אומר לחיות "באופן מודע": להיות מודע לטבע ולסביבה ולהשפעה שלהם עלינו וכיצד אנו משפיעים, בחזרה, על הטבע. חשוב לשאול את עצמנו מה אנחנו דורשים מהעולם הסובב אותנו, על מנת שנצמח ונפרח - ובמקביל לתת מה שניתן בחזרה. כולנו קשורים אחד לשני ... "        

בתמונה, סבסטיאן פול פוגש את מפיקי הקנמון של פוקה, בסרילנקה .

 בקיצור, אצלנו בפוקה מאמינים בעבודה הרמונית עם הסביבה המקיפה אותנו, הן האדם והן הטבע בכל רחבי העולם. תוכניות כמו סחר הוגן, מאפשרת לנו לנקוט צעדים לקראת מטרה חשובה זו, ולהפוך את הקיום כאן, מאושר יותר ומשגשג יותר עבור כולם. למה שלא תעשו אותו הדבר? קיימו ארוחת צהריים סחר הוגן,  בכל מקום עבודה זה אפשרי, כדי להעלות את המודעות לנושא והאכפתיות.

להלן קישורים למתכונים מהאתר Fairtrade, חלק מהמתכונים נכתבו על ידי שמות מוכרים.. שיהפכו את ארוחת הצהריים בעבודה ליותר טעימה, וליותר הוגנת...    

TOP