משלוח חינם בקניה מעל 150 שקלים באתר

שלמה דהרמה

נולד בירושלים בשנת 1964, התחיל את המסע הרוחני בשנת 1990 בפונה אשר בהודו, שם למד 4 שנים רפואת דופק טיבטית ואירידולוגיה (קריאה באיריס של העין) רגשית ומנטאלית, ולימודי רייקי עד לדרגה של רייקי מאסטר, במרכז הבינלאומי של אושו.
רכש השכלה בנושא תזונה ואירידולוגיה תזונתית דרך קורסים של ברנרד ג'נסן –
מומחה עולמי לטיהור הגוף דרך צומות, מזון בריא והידרותרפיה.

1995- 2002 - שלמה פתח וייסד קליניקה לטיהור הגוף מרעלים בנווה צדק, תל אביב, אשר שילבה את כל הטכניקות שלמד והיוותה את הבסיס לפיתוח טכניקת ה-MDT– טכניקת ריפוי רב מימדית.

2003 - 2006 - המשיך את עבודתו בקבוצות גדולות בכפר האקולוגי "פאצ'ה מאמא" בקוסטה ריקה בתחום ניקוי הרעלים מהגוף בטכניקת ה-MDT.
משנת 2007 ועד היום יצר ופיתח את סדנאות ה-Bodyflow המבוססות על

טכניקת ה-MDT והנחה סדנאות אלו במקסיקו, קנדה, ברזיל ואירופה לעשרות קבוצות.
דרך העבודה בסדנאות הרבות שכלל שלמה את שיטת ניקוי הגוף מרעלים לנוסחא מדוייקת הנעזרת בתוספים, עשבי מרפא, שייקים ותערובות מיצים בעלי עוצמה רבה, המטהרים ומאזנים את הגוף בצורה קלה, ללא צורך בחוקנים.


בתחילת 2011 שב שלמה לגור בישראל והביא איתו את הניסיון הרב שצבר במהלך השנים.

כיום הסדנאות מועברות ברחבי העולם וכמובן בישראל: בצפון בוילה גדולה בבית מרווח עם סטודיו וטבע מסביב , וגם בבתי הארחה בטבע בכל הארץ.

העבודה נעשית בקבוצות קטנות על מנת שאפשר יהיה לקבל יחס אישי ומענה לכל השאלות.

היעוד והשליחות בעבודתו של שלמה נובעות מהרצון והצורך להגביר את המודעות לגוף בעולם בכל הרמות ולהעביר את ההבנה שבעזרת טיהור העבר, אכילה נכונה ותפעול נכון של הגוף אפשר לחיות בשלום, בחברה יצירתית ואוהבת, נקייה ממחלות.

לאורך השנים אלפי אנשים חוו טיהור, פתיחה והתחדשות בעזרתו של שלמה.

TOP