משלוח חינם בקניה מעל 150 שקלים באתר

רינה גולן

לאתר של רינה גולן

 

למה יש בי תשוקה גדולה ל- Wellness/ איכות חיים-

 

בשנת 2000, עבדתי כמפיקה בחדשות ערוץ 2 וחייתי תחת לחץ תמידי וחיי חברה סוערים. אחרי 4 שנים התמודדתי עם משבר בריאותי: בלוטת התריס התחילה לעבוד מהר מידיי ואי אפשר היה להאט אותה. יצאתי למסע החלמה, בהודו, למדתי יוגה, איורוודה, התנסתי ברפואה סינית, טיבטית, הומאופטית ואלופטית (מערבית) והבלוטה התאזנה.

מספר שנים אח"כ אובחנתי עם סכרת סוג 1. עוד מסע מאתגר ומעניין. הפעם בחרתי לחיות ביער בדרום אנגלייה ובמשך שלוש שנים תירגלתי יוגה, גידלתי את הירקות שלי, אכלתי רק רואו פוד, ניסיתי צומות מיצים וסופר פודס. היתנסתי בליבר פלאשס 'ניקוי כבד', ניקויי כליות, פאנצ'ה קארמה, מצאתי לא רק את הבריאות האופטימלית לגופי אלא סוג של בהירות וחיות שלא דימיינתי שהיא אפשרית לבן אנוש, בודאי לא למי שחולה במחלה כרונית.

החלטתי להעמיק את ההבנה בין תזונה לנפש ולכן נסעתי לחודש ימים לאריזונה לפגוש את ד"ר גבריאל קאזנס, דרכו למדתי לעומק את משמעות המשפט "אתה מה שאתה אוכל" ואיך רוא פוד יכול לרפא מחלות כמו סכרת וסרטן. אך החזרה ליער האנגלי מהמדבר באריזונה היתה תיזכורת כמה איורוודה רלוונטית ושהתזונה צריכה להישתנות בהתאם לאקלים, לסוג גוף ולאורך חיינו, התחלתי לשלב רוא פוד עם אוכל מבושל ולהקשיב לגוף במקביל לדיאלוג הפילוסופי.כיום אני עוסקת בהנחיית תכניות לניקוי רעלים (דיטוקס) שמתקיימות באנגליה ובארץ. התכנית מתמקדת בהעצמה והעשרה של כל אחד מהמשתתפים ללמידה כיצד לההקשיב לגוף במקום לנהל אותו. התכנית מתקיימת באמצעות דיטוקס. זהו תהליך בו יותר רעלים יוצאים מהגוף מרעלים הניכנסים לגוף. התהליך יכול להיות עדין וחלק מחיינו בלי מאמץ. השיטות אותם אנחנו לומדים בניקוי הן: סחיטת ירקות ופירות, רוא פוד ומבושל טיבעוני, צמחי מרפא, שהייה בטבע, יוגה, תרגילי הרפייה ונשימה ושיטות שונות להוצאת הרעלים מהמעי הדק.

לאלו המעוניינים בעבודה יותר עמוקה תוכנית ארבעים הימים לאיכות חיים מציעה מערכת תמיכה המאפשרת הטמעת אורך חיים בריא ואם ניקויי רעלים מתבקש הוא מותאם לאיניבידואל. אחרי עשור באנגלייה חזרתי לישראל ואני מאוד מתרגשת לחלוק את שחוויתי .

אני אשמח לעזור לך לפתח מערכת יחסים בריאה עם אוכל על ידי תיכנון, מה לקנות, להכין רוא פוד ולבשל אוכל מזין וטעים

 

"רינה היא הסופר נאני של אורח חיים בריא..." שרה אלמן, לונדון.

"בסדנאת ניקויי הרעלים רינה יצרה חלל קסום ומעשיר לגוף ולנפש, ושיעורי היוגה והמדיטציה שלה לקחו אותי מעבר להתנסויות הקודמות שלי למקום רגוע, חמים ויפה בתוכי, תוך שאני יוצרת צורות חדשות עם גופי... ולמדתי המון על אכילה ועל המזונות שגופי משתוקק להם כדי לתפקד באופן מיטבי. הסביבה הייתה שמיימית והפגישות הקבוצתיות תומכות ומאירות. אני אסירת תודה על כך שהכרתי את רינה, זו בודאי החוויה החיובית ביותר שהענקתי לעצמי מזה זמן רב מאד." לארה וויאט, עיתונאית, לונדון.

 

"את רינה הכרתי באנגליה באחד הביקורים השנתיים שלי בחברת פוקה, זאת היה חוויה מרגשת ומיוחדת במינה, לרינה יש אנרגיה "מוארת" והידע שלה בתחום הנטרופתיה והתזונה הוא לא פחות ממושלם, אז מיד התחברנו. את המשך החוויה ניתן לקרוא בבלוג שכתבתי להרגיש המלכה של אנגליה". ציפי מוסרי מחברת פוקה.

 

 

תרגישו חופשי להתחבר

053-5234133

 

www.rinagolan-rothwell.com בקרוב יגיע אתר בעיברית

info@rinagolan-rothwell.com

 

 

TOP