משלוח חינם בקניה מעל 150 שקלים באתר

מורן אבן

שיטת אבן לטיפול בתדרים

שיטת אבן היא גישת טיפול ייחודית שנותנת תוצאות מרשימות ביותר במספר טיפולים קצר יחסית. באמצעות השיטה לומדים לזהות את התדר הספציפי שיעניק לגוף שלכם בדיוק את מה שהוא זקוק לו לשם ריפוי.

גם אם קיימים עשרות 'תדרים טובים', מערכת הוויסות הפנימית של כל אחד מכם קובעת כמה דם וחמצן תקבל כל רקמה, כמה אנרגיה תייצרו ואיך תתפקד מערכת החיסון שלכם. לכן כדי לתת לכם לגוף שלכם בדיוק את הדבר הנכון עליכם (או על המטפל שלכם) למצוא בדיוק את התדר הנכון.

מדובר בשיטה פשוטה אך מעמיקה, הנלמדת בשישה מפגשים עשירים בידע ובפרקטיקה, בחיבור בין רפואה מסורתית ובים רפואה מודרנית, ובעיקר בתוצאות מרשימות הן באבחון והן בטיפול.

זה טבעי

הגוף שלכם מספר לכם על האוכל או הצמחים שאתם אוכלים דרך הצבעים, הריח, הטעם ובעצם התדר של הצמח. אנחנו קולטים מוסיקה וצבעים על ידי חושים שמאומנים לקלוט תדרים בצורה מופלאה (אנחנו נזהה למשל את ההבדל בין צליל של כוס זכוכית לכוס קריסטל).

בשיטת אבן, גיליתי שהמערכת האוטונומית של הגוף רגישה לגלים אלקטרו מגנטיים, מערכת זו מבטאת את החוקים האנרגטיים הבסיסיים של הפיזיולוגיה האנושית ודרכה ניתן למצוא כל מצב של חוסר איזון בגוף.

על ידי שידור של גלים אלקטרו-מגנטיים בתדרים שמתאימים לגוף (וכל אדם שונה ולכן זקוק לתדרים שונים), המטפל מחזיר את המקצב הטבעי של בריאות לגוף.

כיום זה פשוט מאוד לטפל בעצמכם או באחרים על ידי גלים אלקטרו-מגנטיים: מלבד המכשירים הגדולים המסורבלים והיקרים – כל טלפון 'חכם' יכול לטפל בכם (כשהוא על מצב טיסה).

המדע שמאחורי המקצב הטבעי

מחקרים רבים מוכיחים שתדרים אלקטרו-מגנטיים מספקים אנרגיה זמינה ומידית לתאים עצמם. הם עושים זאת באמצעות אספקת אלקטרונים (הקיימים בגוף אך אינם מנוצלים כראוי) למעטפת התא. אנרגיה זו מאפשרת תיקון והתחדשות ברמת התא וכך היא:

  • משפרת תהליכי ספיגה באופן יוצא דופן

  • פותרת באופן מדי בעיות כמו כאב או דלקות

  • התדרים עוזרים לשקם כלי דם, רקמות רכות, עצמות את מערכת העצבים ועוד.

מחקרים עדכניים הלכו צעד אחד קדימה והוכיחו יחד שיש חשיבות גדולה מאוד לבחירת את התדר הנכון – זה שמשתלב היטב ובאופן המושלם עם המקצב הטבעי והבריא של הגוף שלכם:

במחקר אחד בדקו את הבטיחות של תדרים שנותנים לאוסטיאופורוזיס בהקשר של סרטן השחלות וראו שיש תדרים שעצרו התפתחות תאים של סרטן לעומת תדרים שהגבירו את ההתפשטות שלהם.

במחקר אחר (ישראלי) נבדקה ההשפעה של תדרים על תאי לב של חולדה וחזיר. המחקר הראה שרק לתדר 15.95 הייתה השפעה משמעותית על שיקום הלב, ואילו לתדרים האחרים לא הייתה כמעט השפעה.

עולם אידיאלי

בעולם אידאלי הקשר בין האדם לעולם, לטבע, לאדמה, לעונות השנה, מזין ומאזן את האדם. בעולם שלנו הרבה מהקשר הזה אבד: אנחנו לא הולכים יחפים על כדור הארץ, אנחנו חיים בתוך חדרים סגורים ונושמים אוויר מזגנים וחיים אורח חיים המנותק מהמקצבים הטבעיים של כדור הארץ.

התנאים האלו מייצרים מצב שבו כמעט ולא נכנסת אנרגיה חדשה למערכת. הניתוק הזה גורם לכאוס חשמלי ברבות ממערכות הגוף ולמחלות כרוניות כמו סוכרת, יתר לחץ דם, כאבים כרוניים סרטן ועוד.

שיטת אבן פותחה ושוכללה על פני למעלה מעשר שנים של טיפול בדיקור ותדרים. אין עוד קורסים דומים בשוק או בבתי הספר. הקורס מתאים למטפלים מכל התחומים – כל מטפל מקבל ליווי אישי להתאמת השיטה לקליניקה הפרטית שלו.

ללמוד את שיטת אבן http://www.pemf.co.il/#!blank/c21x8

לקבל טיפול בשיטת אבן http://moraneven.co.il/

הכותב: מורן אבן, מטפל ברפואה סינית ובביו-רזוננס, מייסד שיטת אבן

  • קורס אבחון לפי דופק יתחיל ב-25.2.16, יום ה', שעה: 10.00-13.00. משך הקורס 10 מפגשים, אחת לשבועיים.

  • קורס משפחות תדרים יתחיל ב-3.3.16, יום ה', שעה: 10.00-13.00, 7 מפגשים אחת לשבועיים.

מפגשי מבוא ללא תשלום:

11.1.16 יום ב' בשעה 10:00

13.1.16 יום ד' בשעה 17:00

8.2.16 יום ב' בשעה 10:00

המפגשים והקורסים יתקיימו במרכז ההדרכה של שלוס: קניון התחנה המרכזית החדשה, קומה 5, רח' לוינסקי 108, תל אביב – להרשמה התקשרו 0528-949407

TOP