משלוח חינם בקניה מעל 150 שקלים באתר

ד''ר עדי גולדנברג

לאתר של עדי גולדנברג

 

אני מאמינה:

  • בזכות של כל אדם לחיים אנרגטיים, בריאים וחיוניים, בכל גיל ובכל שלב בחיים
  • בלקיחת אחריות על הבריאות. בריפוי בו המטופל מודע ולוקח חלק פעיל בתהליך ההבראה.
  • שבריאות, אהבה, חיבוק וחיוך אחד הם.
  • שעלינו למצות את כוחות הריפוי הטמונים בנו, ועל ידי הדרכה נכונה ותמיכה, הדרך לבריאות נסללת.
  • בלהקשיב לאיתותי הגוף, לפתח מודעות לאיתותים אילו, ועל ידי עזרה והכוונה ניתן לשפעל את מנגנוני הריפוי הטבעיים המצויים בו.

 

רקע:

ד"ר עדי גולדנברג, נטורופתית Ph.D, N.D , חברה באגודה הישראלית לנטורופתיה ולתזונה טבעית (מספר חבר 10316) מרצה בנושאי הרפואה הטבעית ההוליסטית, מעבירה סדנאות בנושא הריפוי הטבעי ומתמחה במגוון רחב של שיטות אבחון ובטיפולים לריפוי ולמניעה של מחלות שונות. הטיפולים משלבים טכניקות של גוף נפש ומלווים במעקב צמוד אחר תגובות הגוף והנפש לטיפולים השונים.

את ההכשרה בתחום הנטורופתיה עברה במשך 4 שנים במכללת תלתן שבתל אביב ואת ה- Ph.D בפילוסופיה של הנטורופתיה קיבלה מטעם אוניברסיטת קליפורניה.

עדי הינה בעלת תואר ראשון בניהול וכלכלה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. היא הגיעה לתחום הנטורופתיה לאחר התנסות אישית מאכזבת עם הרפואה הקונבנציונלית ומצאה ברפואה הטבעית מזור לתחלואיה ולבעיותיה. לאחר גילוי עולם הרפואה הטבעית החליטה להפנות את כל זמנה ומשאביה ללימודי הרפואה ההוליסטית על מנת לעזור לאנשים אחרים כפי שרפואה זו עזרה ועדיין עוזרת לה.

עדי רואה בעיסוקה ברפואה הטבעית ההוליסטית שליחות והיתה רוצה להעביר את הידע הנרחב שרכשה לציבור הכללי על מנת לשפר את אורח חייהם ולדאוג לבריאות מיטבית.

הכלים המרכזיים בהם עדי מטפלת הינם: תזונה טבעית, צמחי מרפא, תוספי מזון, פרחי באך, הומואטוקסיקולוגיה רפלקסולוגיה וסו ג'וק-דיקור קוריאני.

 

 

 

ד"ר עדי גולדנברג -ריפוי טבעי

נטורופתית N.D

054-4560035

TOP