משלוח חינם בקניה מעל 150 שקלים באתר

ד"ר אייזיק אליעז

אודות דר' אייזיק אליעז, MD, MS, LAc

ד”ר אייזיק אליעז הוא רופא אינטגרטיבי, אקופונקטוריסט מוסמך, מפתח תוספי מזון ייחודיים, מחנך, ומודט מנוסה. מזה למעלה משלושים שנים שד”ר אליעז עוסק בלימוד הפילוסופיה הבודהיסטית הטיבטית ובתרגול הכרוך בכך. את נסיונו הרחב במדיטציה, יוגה והבטים נוספים של גוף-נפש, הוא משלב עם הכשרתו המתקדמת במערכות רפואיות רבות הכוללות רפואה סינית מסורתית, רפואה מערבית, רפואה נטורופטית ואחרות. השילוב הייחודי של החכמה הקדומה, ביחד עם השגים מדעיים מחקריים מובילים בנושאי בריאות וברפואה, איפשרו לד”ר אליעז ליצור פרקטיקה הוליסטית ייחודית שאין דומה לה, המקדמת בריאות בכל הרמות: פיזית, נפשית ופסיכו-רוחנית. ד”ר אליעז מיישם גישה אינטגרטיבית זו כאסטרטגיה טיפולית ומשיג תוצאות יוצאות מן הכלל במטופלים הנמצאים במצבים שונים של סיכון חיים וכן במצבים של חולי כרוני.

ד”ר אליעז הינו חלוץ בשדה הרפואה האינטגרטיבית המתמחה בטיפול בסרטן ובמחלות כרוניות. מזה למעלה מעשרים וחמש שנים הוא מטפל בחולים באמצעות פרוטוקולים אינטגרטיביים, מותאמים אישית ברמה גבוהה. בקליניקה הפרטית שלו, Amitabha Medical Clinic, בסנטה רוזה, קליפורניה, הוא וצוות המטפלים האינטגרטיבים שלצידו תומכים בבריאות הפיסית, הרגשית, הנפשית והרוחנית של האדם ובו-זמנית הם נלחמים במחלות המטופלים מזוויות רבות. גישה רב ממדית זו התגלתה כאפקטיבית ביותר וכמאפשרת את הסיכויים הגדולים ביותר לתוצאה אופטימלית.

לצד מניעה וטיפול בסרטן ומחלות כרוניות, מציעה הקליניקה תמיכה חיסונית וכן טיפולים מתקדמים של ניקוי רעלים, איזון הורמונלי, תזונה מיטבית וחיזוק של אנרגיות חיים חיוניות. הקליניקה גם מציעה שיעורי מדיטציה ללא תשלום, ומארחת באופן קבוע הרצאות אורח בנושאים הקשורים בבריאות.

בהיותו מומחה מוכר בשדה רפואת נפש-גוף אינטגרטיבית, ד”ר אליעז מוזמן לעתים קרובות כמרצה אורח בנושאי בריאות אינטגרטיבית, ניקוי רעלים, מניעה וטיפול בסרטן כמו גם בנושאי מדיטציה וריפוי גוף-נפש. הוא גם לימד סטודנטים לרפואה, ואקופונקטוריסטים רפואה סינית מסורתית. בהיותו מתרגל מדיטציה מנוסה, ד”ר אליעז מנחה מעת לעת ריטריטים של מדיטציה והילינג וסדנאות למטפלים, חולים ולציבור הרחב.

במטרה לבסס באופן מדעי גישות תזונתיות לרפואה, ד”ר אליעז משתתף במחקרים קליניים ופרה-קליניים ועבודותיו התפרסמו בכתבי עת מקצועיים יוקרתיים, ביניהם: the International Journal of Oncology, International Journal of Molecular Medicine, Complementary and Alternative Therapies ואחרים.

ד”ר אליעז לומד, משלב ומיישם בהתמדה את המיטב שמציעה הרפואה המערבית לצד גישות משלימות ואינטגרטיביות גם יחד, במטרה לעזור למטופלים להשיג באופן טבעי איכות חיים ובריאות אופטימלית.

 

TOP