משלוח חינם בקניה מעל 150 שקלים באתר

בת חן נקטלוב

יועצת מוסמכת לאורח חיים בריא וריפוי הגוף

 

את פוטנציאל ההבראה גיליתי עוד כשהייתי נערה. סבלתי מבעיות בריאות רבות כמו אקנה, שחלות פוליציסטיות, בעיות עיכול ודיכאון. חיפשתי את הדרך לבריאות מיטבית והרגשה טובה, שלמה ומאושרת. נחשפתי אט אט לקשר המופלא וההדוק בין התזונה ואורח החיים שלי לבין מצבי הבריאותי הפיזי והנפשי והתחלתי לבצע בהם שינויים. התוצאות היו מדהימות! בכל אחת ואחת מהבעיות שחוויתי – היה שיפור ניכר והדרגתי עד להבראה אופטימלית.

במהלך השנים ובלימודים עצמם הבנתי עד כמה עמוק הקשר בין הדברים, עד כמה אנשים רבים חיים את חייהם בחולי ומכאובים, מבלי לדעת שבריאות מיטבית נמצאת בהישג יד והיא עוברת דרך תחושה נהדרת של שפע ורווחה. הבנתי עד כמה אנשים רבים אינם מודעים לכח שיש להם בידיים, הכח שבעזרתו הגוף יכול להירפא ולמנוע כמעט כל בעיה בריאותית.

במפגש הטיפולי, אני מסייעת לאדם שמולי לחוות בריאות מיטבית בעזרת הכלים החשובים ביותר – תזונה ואורח חיים. לשני הדברים האלו יש את הכח והיכולת לרפא את המחלות הקשות ביותר, הנחשבות "חשוכות מרפא" ואת בעיות הבריאות הקלות ביותר שמפריעות ביומיום.

חשוב לי להעניק לכל אחד את הכלי החשוב ביותר – יש לך את הכח, הפוטנציאל והיכולת לשנות את איכות החיים שלך, רק תבחר!

אם יש בך את הרצון להרגיש טוב יותר מאי פעם מבחינה פיזית, נפשית ומנטלית ואת הרצון לגלות איכות חיים חדשה, הגיע הזמן שתגלה – זה אפשרי!

אני מבצעת פגישות טיפוליות הכוללות, תשאול מקיף, ניתוח מעמיק, התאמה אישית והמלצות לתזונה והרגלי חיים על פי עקרונות הרפואה והתזונה הטבעית.

הפגישות הטיפוליות מתבצעות דרך הסקייפ או דרך הטלפון בכדי לאפשר לכל אחד ובכל מקום לחוות בריאות מיטבית.

 

לקריאת מאמרים : סילוק רעלים מחיי היומיום, בריאות המוח והנפש, טיפול בדיכאון ומצב רוח ירוד, משקל גוף מאוזן ובריא

 

פרטי התקשרות:

בת חן נקטלוב

מספר טלפון נייד: 0526587525

כתובת מייל: bat.chen@walla.co.il

TOP