משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

שיטת גרסון- 90 שנים של הצלחה מדהימה בטיפול בסרטן - ד"ר מרקולה מתורגם

אבא של גארט נתן לו ספר שנכתב על ידי ד"ר מקס גרסון . הספר מוצא קשר ישיר בין תזונה לבין תרופה לסרטן. בסרט התיעודי (בסוף הכתבה), יוצא גארט  בטיול מחוף לחוף  לחקור את טיפול גרסון, ולומד איך הפוליטיקה הרפואית כלכלית תעשה הכל כדי למנוע מחולי סרטן לקבל את הטיפול המדהים והפשוט של ד"ר גרסון  כשמאחור נובע האינטרס של התעשייה הרפואית המגלגלת מיליארדי דולרים .
אם אתה קורא קבוע באתר של ד"ר מרקולה, אתה כנראה מודע היטב לקשר בין מזונות שאתם אוכלים והסיכון לחלות בסרטן. אבל עבור אלה מכם אשר רק הצטרפו, די לומר כי כמעט כל דבר שאתה מכניס לגוף שלך יכול לעזור או לעכב את מנגנוני הריפוי הטבעיים שלך, ובכך להשפיע על הסיכון לסרטן.

     זו אינה דעה "אלטרנטיבית" בכלל. במקום זאת, אפילו האגודה למלחמה בסרטן האמריקאית ,קובעת כי שליש ממקרי המוות מסרטן קשורים לתזונה לקויה, חוסר פעילות גופנית, עודף משקל וביצוע.

     ברגע שאתה מבין את זה, זה לא קשה לאמץ את תורתו של ד"ר גרסון, אשר סייעה לאלפי אנשים להתאושש ממחלות חשוכות מרפא, כולל סרטן.

מהו טיפול גרסון?

    טיפול גרסון, שפותח על ידי ד"ר מקס גרסון בשנת 1920, מתמקד בתובנה ש:" יש לך את הכוח לרפא את עצמך," והיא משתמשת בשתיית מיצים, אכילת מזון אורגני, דטוקסיפיקציה, תוספי מזון,והכל  כדי להפעיל את פוטנציאל           הריפוי הטבעי

    מכון  גרסון טוען:

        "טיפול גרסון הוא טיפול רב עוצמה, טבעי שמגביר את מערכת החיסון של הגוף כדי לרפא סרטן, דלקת פרקים, מחלות לב, אלרגיות, ומחלות ניווניות אחרות. היבט אחד של טיפול גרסון שמייחד אותו מרוב שיטות טיפול אחרות שלו חובק הטבע.

        שפע של חומרים מזינים כוללים: שלוש עשרה, מיצים טריים אורגניים שנצרכים מדי יום, מספק את הגוף עם מינון על של אנזימים, מינרלים וחומרים מזינים.שימוש בחוקן של קפה כדי לסייע בניטרול והוצאה של רעלים בכבד.  שיטת גרסון מייצרת יכולת נהדרת של הגוף לרפא את עצמו - ללא תופעות לוואי מזיקות ".

    מינהל המחקר של השיטה שומר ואוסף דוחות מחקר המתעדות את השיטה, כמו את התפקיד של התזונה על הסרטן, ואתה יכול לשמוע סיפורים של מטופלים אשר שיפרו בעזרת הטיפול בסרטון לעיל, כמו גם לקרוא מקרים כאן.

    רבים מסיפורי ההצלחה כוללים אנשים אשר רופאים קונבנציונליים לא נתנו שום תקווה להחלמתם, הם הצליחו להתגבר על המחלה שלהם כנגד כל הסיכויים ,לא בעזרת תרופות רעילות נגד סרטן אלא בצורה טבעית עם פירות  וירקות. המערכת היא לא תרופת פלא לכל אחד, ואפילו מכון גרסון קובע כי "טיפול לא עובד עבור כולם, כל הזמן" ... אך רופאים קונבנציונליים מציעים היום רק דרך אחת לטיפול בסרטן - תרופות, קרינה ניתוח - תוך התעלמות מאפשרויות חלופיות כגון זו.

הבעיה עם טיפול קונבנציונלי בסרטן

    לרוע המזל, טיפולים בסרטן המובילים בארצות הברית הם רעילים לשמצה והרסנים, לרבות תופעות לוואי קטלניות. הרפואה הקונבנציונלית היא כל כך נואשת וכדי לתת אשליה של לחימה בקרב טוב, משתמשים בתרופות הקטלניות למרות העובדה שהן לא באמת עושה הרבה כדי להאריך או לשפר את איכות החיים של אלו שאובחנו עם סרטן.

  תרופת הסרטן הנמכרת ביותר (ויקרה מאוד) היא התרופה אווסטין, לטיפול בסרטן שד גרורתי .לאחר מחקרים הגיעו למסקנה שהיתרונות שלה לא עולות על תופעות לוואי המסוכנות שלה. זאת בורות בסיסית לטפל במחלה שנגרמת מחשיפה לכימיקלים ע"י כימיקלים מסוכנים.

    בין האשמים העיקריים לתדלוק מגיפת הסרטן שלנו
חומרי הדברה, חשיפה לכימיקלים אחרים מעובדים ומזונות מלאכותיים (בתוספת כימיקלים באריזה), טכנולוגיות אלחוטיות, חשמל מלוכלך, קרינת החשיפה, אבחון רפואי,השמנה, תרופות פרמצבטיות, מתח, הרגלי השינה, היעדר חשיפה לאור השמש ושימוש במסנני קרינה
    אני מאמין כי שיעורי הסרטן הם בהסלמה  כי הרפואה המודרנית לא מטפלת בשום אופן או צורה  בגורמים אלה של רוב סוגי סרטן. במקום זאת, רוב המחקר מכוון לתרופות יקרות לשלבים המאוחרים של המחלה  שנועדו לרפד את חברות התרופות - אבל לא למנוע סרטן או "לרפא".

    אם אי פעם היה אזור שבו גרם אחד של מניעה שווה קילו של ריפוי זה סרטן. אני מאמין שתוכניות בריאות מתקדמות, יוכלו לחסל  את הסיכון של רוב סוגי הסרטן.

    תכנית כזאת היא טיפול גרסון . למרות שישנם כמה היבטים של תוכנית זו, כגון צריכת פירות ומיצי פירות, אין ספק שזה הרבה פחות רעיל מאשר טיפולים קונבנציונליים ביותר. בנוסף, שלא כמו כימותרפיה תרופות נגד סרטן, היא מבקשת לטפל בסיבות מערכתית בסיסיות שקשורות לסרטן ולהפעיל את היכולת של הגוף לרפא את עצמו.

למה לא שמעתם על שיטת גרסון?

    חלקכם אולי שמעתם הטיפול גרסון, אבל הרוב המכריע לא. למעשה, טיפולים אלטרנטיביים בסרטן נחשבים חסרי ערך, מפוקפקים או נעלמים לחלוטין על ידי העיתונות המיינסטרים וסוכנויות בריאות הציבור.

    למה?

    רוב ארגוני בריאות הציבור מאורגנים ומשולמים על ידי החברות עצמן שתורמות לסרטן ... או ממומנים בכבדות על ידי תעשיית התרופות לסרטן. זה כולל גם ארגונים בדרך כלל מכובדים כמו האגודה האמריקנית למלחמה בסרטן.

    בדו"ח שכותרתו האגודה האמריקנית לסרטן, יותר מעניין צבירת העושר מאשר בהצלת חיים, ד"ר סמואל ס 'אפשטיין, יו"ר הקואליציה למניעת סרטן, חושף בדו"ח את הקונפליקטים רבי העניין המעכבים את האפקטיביות של הארגון הזה.

    לדוגמה,ל ACS יש קשרים הדוקים כלכליים כי הם יצרנים של ציוד ממוגרפיה ותרופות נגד סרטן. אבל זה רק ההתחלה. סכסוכים אחרים בעלי עניין כוללים קשרים, תמיכה כספית, חומרי הדברה, פטרוכימיים,ביוטכנולוגיה, קוסמטיקה, ואת הג'אנק פוד, אלו תעשיות עשירות מאוד, שמוצריהם הם התורמים העיקריים לסרטן!

    ברגע שאתה מבין כי אלה ניגודי אינטרסים , זה הופך להיות די קל להבין מדוע ACS לעולם לא תחשוף את מרכיבי הסביבה המועדים לחלות בסרטן, ולמה מידע על חשיפות רעילים מיותרת כל כך בהיעדרם הלאומי למניעת סרטן השד.

        "אין זה מקרה", כותב ד"ר אפשטיין. "זנקה פרמצוטיקל" היא חברת בד של אימפריאל תעשיות כימיות ,שהוא אחד היצרנים הגדולים בעולם של כלור וכימיקלים תעשייתיים אחרים, כולל כאלה שהם גורמים בתחלואה בסרטן השד.

        "זנקה-פרמצוטיקל" הפך גם למממן הבלעדי של מיליוני דולרים בחודש "סרטן  השד הלאומי"  מאז הקמתה בשנת 1984, מלבד היצרן הבלעדי של "טמוקסיפן", הנמכר נגד סרטן השד בעולם בסרטן , עם 400 מיליון דולר מכירות שנתיות .
יתר על כן, "זנקה"  מממנת לאחרונה ומחזיקה באופן ישיר 11 מרכזי סרטן בבתי חולים בארה"ב. ובנוסף מחזיקה 50 אחוז ממרכזי הבריאות "סליק  ".

    זאת לא אירוניה קטנה כי התרופה "טמוקסיפן" נמצאה בעצמה כגורם סיכון לסרטן והגברת תמותה בקרב החולים ,ובאותה העת שוללים אסטרטגיות מניעה לסרטן ושיטות  טיפול טבעיות כמו שיטת גרסון.

    , יחד עם המכון הלאומי לסרטן, שכמעט באופן בלעדי מתמקד בחקר הסרטן וטיפול באבחון כימי מסרטן. אסטרטגיות מניעה, כגון הימנעות מחשיפה כימית , ותרופות פוטנציאליים, כגון טיפול גרסון, גישה תזונתית של ד"ר ניק גונזלס או מריחואנה רפואית, לא מקבלים כמעט שום התחשבות.

 העצות שלי למניעת סרטן

    סרטן הוא הרסני, מה שמכריח הערכות  ולקיחת דרכי פעולה הרבה לפני הופעתו. הגיע הזמן להשיב מלחמה ולהשתלט על הבריאות שלך על ידי ביצוע  מניעה ושינויים באורח החיים .

       1. הימנע  מסוכר פרוקטוז

          זה די ברור שאם אתה רוצה למנוע סרטן, או נמצא כעת בתהליך טיפול בסרטן, אתה ממש חייב להימנע מכל צורה של סוכר - פרוקטוז במיוחד - וזה בעיקר בגלל  הקשר שלו לתנגודת לאינסולין.

          לדברי לואיס קנטלי, מנהל המרכז לחקר הסרטן בבית ישראל דיקונס, המרכז הרפואי בבית הספר לרפואה בהרווארד,  "הסרטן מונע על ידי מוטציות או גורמים סביבתיים וצריך לעבוד כדי לשפר או לחקות את ההשפעה של אינסולין על תאים סרטניים" .

          חלק ממרכזי סרטן, כגון מרכז הסרטן של אמריקה, אימצו לחלוטין את הידע הזה ובמקום מטופלים החולים בדיאטה דלת סוכר נמוכה קפדנית. אבל הרפואה הקונבנציונלית בכלל כבר רופפת מצער כשמדגישים את הסכנות הבריאותיות של תוסף זה.

          כהמלצה רגילה, אני ממליץ על צריכת פרוקטוז  מתחת ל -25 גרם ליום כולל פירות. אבל עבור רוב האנשים זה יהיה  חכם להגביל פרוקטוז  פירות 15 גרם או פחות, ככה אתה מובטח מצריכה מוסתרת של מקורות פרוקטוז אם אתם שותים משקאות שאינם מים ואוכלים מזון מעובד.
       2.  צריכה אופטימאלית של ויטמין D

          יש ראיות מכריעות שמצביעות על העובדה כי ויטמין D משחק תפקיד חיוני בהתפתחות מחלת הסרטן. חוקרים בתחום זה מעריכים כי כ -30 אחוזים ממקרי המוות מסרטן - המסתכם ל -2 מיליון ברחבי העולם, 200,000 בארצות הברית - ניתן למנוע מדי שנה, פשוט על ידי אופטימיזציה של רמות ויטמין D באוכלוסייה הכללית.

          ברמה האישית, אתה יכול להקטין את הסיכון לסרטן על ידי יותר ממחצית פשוט על ידי אופטימיזציה של רמות ויטמין D שלך עם חשיפה לשמש. ואם אתה מטופל בסרטן סביר להניח כי רמות גבוהות בדם, כנראה בסביבות 80-90 ng / ml-יהיו מועילות.

          אם הרעיון כי חשיפה לשמש מונעת סרטן למעשה הוא עדיין חדש לך, אני מאוד ממליץ לך לצפות בהרצאה של שעה אחת שלי על ויטמין D כדי להבהיר את הבלבול. חשוב להבין שהסיכון לסרטן העור מפני השמש מגיע רק מחשיפה מוגזמת.
       3.  אימון ספורט יומי
 יש כמה ראיות משכנעות למדי כי פעילות גופנית יכולה להוריד את הסיכון לסרטן. אחת הדרכים העיקריות  היא על ידי הקטנת רמות אינסולין גבוהות, אשר יוצר סביבה סוכר נמוכה, שאינה מעודדת את הצמיחה וההתפשטות של תאים סרטניים. לדוגמה, למבוגרים פעילים גופנית יש סטטיסטית כמחצית מאירועי  סרטן המעי הגס ביחס לעמיתיהם הבלתי פעילים, ונשים שמבצעות פעילות גופנית באופן סדיר עשויות להקטין את הסיכון שלהם לסרטן השד על ידי 20 עד 30 אחוז בהשוואה לאלה שאינן פעילות. חשוב לכלול מגוון רחב של טכניקות בשגרת האימונים שלכם, כגון אימוני כוח, אירובי ,עבודה על ליבה, ומתיחות. הדבר החשוב ביותר, לעומת זאת, הוא לוודא שאתה כולל אימוני אינטרוולים בעצימות גבוהה ומשתנה, כיוון שתרגילים אלו מפעילים בצורה סופר מהירה עווית סיבי השריר, אשר יכול להגביר את הייצור הטבעי של הגוף עם הורמון גדילה אנושי. להוראות מפורטות, עיין במאמר הקודם שלי באתר.
       4. קבל כמויות מתאימות של שומן אומגה -3. איכותי
       5. אכול על פי סוג התזונה שלך. האופי המולד . כאשר אנו מטפלים בחולי סרטן במרפאה שלנו זה אחת האסטרטגיות החזקות ביותר שיש לנו.
       6.אפילו ה-CDC קובע כי 85 אחוז של המחלה נגרמת על ידי רגשות. סביר להניח כי גורם זה עשוי להיות חשוב יותר מכל הגורמים הפיזיים האחרים המפורטים כאן, הכלי האהוב שלי מסוים למטרה זו, כפי שאתה ודאי יודע, היא TFE טכניקת חופש רגשית. 
       7. רק 25 אחוז מהאנשים אוכלים מספיק ירקות, כדאי לאכול ירקות רבים ככל האפשר. באופן אידיאלי, הם צריכים להיות טריים אורגניים. ירקות ממשפחת המצליבים בפרט זוהו כבעלי עוצמה אנטי סרטניות. זכור כי סוגי תזונה דלת פחמימות עשויה להכיל ירקות ב 300 אחוזים יותר מאשר סוגי חלבון תזונתי.
       8. לשמור על משקל גוף אידיאלי.
       9. קבל כמויות מתאימות של שינה באיכות גבוהה.
      10. הפחת את החשיפה לרעלים סביבתיים כמו חומרי הדברה, כימיקלים חומרי ניקוי ביתיים, מטהרי אוויר סינתטי זיהום האוויר.
      11. הפחת את השימוש שלך לטלפונים סלולריים וטכנולוגיות אלחוטיות אחרות, ויישם אסטרטגיות בטיחות רבות ככל האפשר, אם / כאשר אתה לא יכול למנוע את השימוש בהם.
      12. תרתיח או תאדה את המאכלים שלך, ואל תטגן או תקפיץ אותם. טוב עוד יותר לאכול כמה שיותר מוצרים גולמיים רופוד.

מחפש טיפול אלטרנטיבי לסרטן?

    רק אתה יכול לקבוע איזה סוג של טיפול לחפש אם אתה נאבק עם סרטן, אם טיפולים אלטרנטיביים כן הגיוניים, הקפד להקשיב לראיון שלי עם ד"ר ניק גונזלס, רופא שמתמקד בטיפול חלופי בסרטן באמצעות  הגישה התזונתית ואחרות בדומה לטיפול גרסון.

    ניתן גם להציג את הווידאו הפופולרי של ד"ר Burzynski וסעיף שאנחנו הרצנו לפני שלושה שבועות, אשר כעת יש לו חצי מיליון צפיות.

  הסרט הדקומונטרי של גארט, דובר אנגלית ,שמראה את דרך החתחתים שעובר גארט בחיפוש אחר שיטת גרסון

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wvzDHGLEUyw  Dr. Mercla

סרט חשוב מתורגם לעברית על שיטת גרסון באתר "אמת אחרת"/

http://www.emetaheret.org.il/2011/08/20/%D7%A9%D7%99%D7%98%D7%AA-%D7%92%...

 

Dr. Mercola is the founder of the world’s most visited natural health web site, Mercola.com. You can learn the hazardous side effects of OTC Remedies by getting a FREE copy of his latest special report The Dangers of Over the Counter Remedies by going to his Report Page.

 

תגיות:

TOP