משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

פקטין הדרים מעובד MCP- ד"ר אייזיק אליעז

"יום אחד, הם יגלו כי קיימת תרופה לסרטן  של קליפת תפוז.."

 
 לעולם לא אשכח את המילים האלה. הם באו מפי ד"ר רות כהן, שכנה שלי בילדותי בישראל לפני 40 שנה. היא ובעלה, ליאו, היו מדעני כימיה אורגנית עם דגש מיוחד על לימוד פקטין הדרים. 

עשרות שנים מאוחר יותר, הפך ד"ר אליעז לרופא המומחה בטיפול אינטגרטיבי בסרטן,

"התחלתי לראות עד כמה ההצהרה של רות מתאמתת . מה שפעם נראה כמו משאלת לב בלבד הפך למציאות יוצאת דופן. למעשה, גוף גדול של מחקר מדעי מראה כעת כי חומר מן השעם של פירות הדר, המכונה פקטין הדרים מעובד (MCP), עשוי להיות אחד החומרים הטבעיים החשובים ביותר שגילו ב -20 השנים האחרונות."

כיום, ישנו גוף גדול העוסק במחקר מולקולות  MCP ויכולתן להלחם בסרטן. ויכולתן לשפר משמעותיות מחלות כרוניות קשות. משימתי בחיים, היא לחקור ולפתח פתרונות טבעיים שיכולים להילחם במחלות ולשחזר בריאות. אני נרגש על תגליות כאלה המציעות תקווה חדשה ומלהיבה עבור כל אחד שמחפש פתרונות טבעיים בטוחים ויעילים.

יצחק אליעז, MD, M.S., L.Ac.
מנהל רפואי, במרפאת אמיטאבהא בסנטה רוזה ארה"ב

 

עוגן פקטין הדרים מעובד MCP

פקטין הדרים MCP, מעכב גלקטין 3 טבעי , נלחם בסרטן מנקה רעלים ומגביר חסינות

במשך 25 שנים של אימון כרופא סרטן אינטגרטיבי, לא מצאתי מוצר טבעי בודד יעיל יותר מאשר פקטין הדרים (MCP). הפקטין מונע את הצמיחה וההתפשטות של תאים סרטניים בכל הגוף.
 

הוכחות מדעיות

מחקרים שפורסמו על MCP ונערכו במכוני מחקר חשובים, חשפו את היתרונות הרבים למלחמה בסרטן ולקידום הבריאות, כולל הפעלת מערכת חיסונית חזקה ועיכוב מעולה של galectin-3. ראיות מדעיות ממשיכות להוכיח כי הוא MCP יעיל מאוד.

ממצאים נוספים על פקטין ההדרים:

מאיט את הגידול ואת התפשטות התאים הסרטניים בכל הגוף
מפעיל ומשפר את תפקוד המערכת החיסונית
תומך בבריאות הלב וכלי הדם
מפחית דלקת
מגן על איברים רבים
לוכד מתכות כבדות ורעלים

 

חסימה מוכחת של galectin-3

Galectin-3 מעודד התפתחות סרטן ב-3 דרכים ביניהם:

  1. מאפשר לתאי הסרטן להתחבר זה לזה, וליצור קבוצות שיכולות לשרוד במחזור הדם ולעבור לחלקים אחרים של הגוף  - גרורות.
     
  2. ברגע שתאים סרטניים יצרו את הגידול הראשוני, galectin-3 מאפשר לתאים לצרף את עצמם לאתרים חדשים וליצור גידולים משניים.
     
  3. Galectin-3 מזין גידולים ממאירים על ידי גירוי צמיחת כלי דם חדשים (אפילו שאין בו אספקת דם לפני) ולהזין את הגידול. תהליך זה נקרא אנגיוגנזה.

לא מפתיע שמולקולות galectin -3 הפכו מטרה טיפולית במניעת סרטן. נטרול היכולת של תא סרטני להצטרף ולתקשר עם תאים אחרים, בעצם מנתקת את "אספקת החשמל" של התא. ניתוק זה מוריד את יכולת הגידול לשרוד או לגדול.
זיקת פקטין הדרים מעובד להיקשר ל-galectin-3 מאפשר נשק חיוני שחוסם את התפשטות הסרטן. על ידי חיבור ל, וחסימת galectin-3 על פני השטח של התאים הסרטניים, מושבתת היכולת שלהם לתקשר, להזין את עצמם ולהתפתח.
MCP הוכח כחסם טבעי שלgalectin-3 .. בנוסף נלחם בסרטן, עיכוב רמות גבוהות של  galectin-3 בגוף הוא הוכחה חשובה לפקטין המעובד כמרכיב קריטי במאבק נגד מחלות לב וכלי דם דלקת, פיברוזיס ומחלות אחרות.

במאבק נגד סרטן, לא כל מוצר יכול להיחשב "קליע הקסם". עם זאת, היעילות והבטיחות המדהימה של MCP הופך אותו מרכיב חיוני בתוך העולם של טיפולים אינטגרטיביים. מחקר מתמשך מאמת את היתרונות הרבים והבולטים שמציע מוצר טבעי זה, MCP הופך לאחד החומרים המזינים החשובים ביותר ללקיחה על בסיס יומי כדי לשמור על הבריאות ולמנוע מחלות. צורה אחת ספציפית של MCP ממשיכה להיות היעילה ביותר ונחקרת בצורה נרחבת. הMCP של חברת אקונוג'טיקס, בו נעשה שימוש בניסויים קליניים.

השתמשתי בMCP בהצלחה כמרכיב חיוני בפרוטוקולים האינטגרטיביים לחולות בסרטן השד, הערמונית, הריאות, סרטן המעי הגס, הכבד, הלבלב, מזה 15 שנים.
ראיתי גידולים מתכווצים, גרורות נעלמות, יחד עם שיפור משמעותי בבריאות הכללית של החולים וחיוניות. בעוד כל אחד מהמטופלים שלי מקבל פרוטוקול אישי שספציפי לצרכים הייחודיים שלו, MCP תמיד משחק תפקיד מרכזי בכל קרבות הסרטן שלי לקידום תוכניות ההבראה. היכולת החזקה של MCP להפחית צמיחת תאים סרטניים ולמנוע את התפשטות הסרטן בכל הגוף ממשיך להיות מוכח במחקרי ביקורת של קולגות, שטף הממצאים הוא משמעותי: MCP הוא טיפול בטוח ויעיל ביותר עם יכולת לתמוך בבריאות התאית , פונקציית תוחלת החיים והחיסוניות.
MCP מסיר של מתכות כבדות ורעלים

MCP הוכח מדעית כבטוח ויעיל בלכידת מתכות כבדות ורעלים סביבתיים מן הרקמות לזרם הדם, מבלי להסיר מינרלים חיוניים בגוף, (תופעת לוואי שכיחה בטיפולי ניקוי רעלים שונים). היכולת של MCP בצורה בטוחה ויעילה להפחית את נטל הגוף הכולל של מתכות כבדות ללא ניקוז של מינרלים חיוניים, הוכח קלינית בניסויים קליניים עמיתים.

 

חשוב להבין כיצד מתנהג התא הסרטני להבדיל מהתנהגות נורמלית של תא בריא.

תאים בריאים מתחדשים במסגרת מחזור תא מסודר - תא מת, אחר מופק להחליף אותו. כאשר מחזור התא משתבש, הוא גורם לתאים "להערם" ונוצרים גידולים. כל עוד תאים אלו סטטיים, הגידול נחשב מזיק או "שפיר".
שלא כמו גידולים שפירים, גידולים סרטניים הם ממאירים. הם מסומנים על ידי צמיחה בלתי מבוקרת ויכולת להפיץ באגרסיביות, תהליך המכונה גרורות. תינתן להם ההזדמנות, להפיץ  את הגידול לכל גופך, הגרורות פולשות לרקמות בריאות וגורמים לגידולים חדשים. תלוי ביכולת הסיכון בנוכחות עודפת של galectin-3.
תכונות נוספות של חומר מיוחד זה כאנטי אייג'ינג ומנקה רעלים יעיל ובטוח ביחד עם תכונותיו המוכחות כאנטי סרטני מבשרות על פריצת דרך בתחום האונקולוגיה אינטגרטיבית שתופס תאוצה בארץ ובעולם.

לבלוג של ד"ר אייזיק אליעז

תגיות:

TOP