משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

סופרפוד - הדלק הנכון ליוגה

שחר חדש זורח על עולם התזונה"- דיוויד וולף

עם אתגרי העולם המערבי, עתיר הסטרס, המזון המתועש והעדר חומרי ההזנה (הנוטריינטים) , הדרך היחידה לשמור על ויטליות, אנרגיה, רעננות, סבלנות ויכולת ספורטיבית היא לתת לגוף את הדלק הנכון – סופרפוד.

מזונות העל הם שילוב בין מזון ותרופה , הם המזונות החזקים ביותר, המרוכזים ביותר והעשירים ביותר במרכיבים תזונתיים על פני האדמה. התועלת שניתן להפיק מצריכתם עולה בהרבה על צריכת מזון רגיל. הם מזינים אותנו ברמה העמוקה ביותר האפשרית והם הדלק האמיתי של שוחרי הבריאות.

כדי לשנות את הגורל שלנו ולזכות בבריאות קורנת ניתן לשקם את עצמינו כבר עכשיו על ידי אכילת מזונות העל. השפעתם מסוגלת להקל על התסמינים של כל מחלה ולחזק בצורה משמעותית את מערכת החיסון שלנו.

פירות וירקות אורגניים, אגוזים, זרעים, נבטים, שמנים בריאים, קטניות ודגנים מלאים הם חלק חשוב מהתזונה שלנו אך אינם משתווים לעוצמה התזונתית של מזונות העל.

כשמדובר בבריאות קורנת רק מזונות העל מסוגלים לעמוד בדרישות הגוף-נפש ולספק מענה כולל. הם מטהרים את הגוף, מספקים נוטריינטים ואנרגיה, ויטמינים ומינרלים חיים, מתקנים חוסר איזון, ומביאים אותנו למשקל הרצוי תוך הנאה, רעננות וכיף.

 

תדר אנרגתי גבוה: חלק גדול ממזונות העל, שורד כבר אלפי שנה בסביבות חיים קשות לגידול. בתנאים קשים אלו סיגלו לעצמם הצמחים מגוון נוטריינטים, ויטמינים מינרלים וחומרים ייחודיים נוספים שעוזרים להם לשרוד במקום הגידול וגם לספק אדפטציה ואנרגיה, כוח, סיבולת ויכולת הסתגלות לתושבים בסביבת החיים שלהם.

תרבויות עתיקות כמו האצטקים, המאיה , האינקה, נזירים בודהיסטים ושבטים אינדיאנים מעידים על שימוש בסיסי במזונות העל על מנת להקנות לגוף יכולת להילחם יותר בגבורה, למדוט בצלילות בהירה ולהאריך חיים בחינניות.

משתמשים במזונות העל במערב יודעים שתדר גבוה דוחה תדר נמוך ,ניתן לראות שהשימוש במזונות העל במהלך היום, הופך להיות הרגל מועדף של הגוף והשפעתו האנרגתית דוחקת מזונות רגילים עם תדר נמוך יותר.

חברת פוקה – משתמשת במזונות על בפורמולות שלה על מנת לספק מיגוון נוטריינטים חשוב להזנה ניקוי רעלים והשבת האיזון. פורמולות כמו ויטליס, ירוקים מנקים, מיץ עשב חיטה ,ספירולינה וכלורלה וברי סי מפירות יער , מביאים לך את הטוב שבמזונות העל , עמוסים באנרגית החיים ובתדר גבוה.

 

חמשת הסופרפודס הטובים ביותר ליוגיסטים:

1. מיץ עשב חיטה - מזון העל המוביל להשבת הנעורים והגברת החיוניות. עשב חיטה מכיל שפע של נוגדי חמצון, אנזימים, ויטמינים ומינרלים. הוא משפר את נשיאת החמצן לכל רקמות הגוף וכך מעצים את הפעילות הגופנית, המנטלית והרגשית. מטפל בתשישות ועייפות, מנקה ומטהר את הגוף מרעלים לתחושה נקייה וקלילה, מפחית ומונע דלקות והוא כלי חיוני התומך בהבראת הגוף, בכל הרבדים.

*את אבקת מיץ עשב החיטה ניתן להוסיף לשייקים, חטיפי אנרגיה או לשתות אותו עם מיץ האלוורה.

2. מאקי ואסאי - שני הפירות הללו מדורגים כבעלתי תכולת נוגדי החמצון הגבוהה ביותר ובשל תכונה זו הם אידיאלים לחידוש הנעורים (ראסינה). הם שומרים על עור קורן, משפרים את ייצור האנרגיה בתאי הגוף למימוש הפוטנציאל המירבי, מפחיתים דלקות, מאטים את התליכי ההזדקנות, משפרים את התנועה והמוטוריקה ותומכים במשקל מאוזן.

*את האסאי והמאקי מומלץ לצרוך בסמודיס, סורבה פירות, חטיפי אנרגיה וקינוחים שונים.

3.צ'יה – מקור נהדר לחומצות שומן חיוניות ובייחוד אומגה 3, מינרלים, סיבים תזונתיים וחלבון. הצ'יה מעניקה תחושת מלאות ושובע מבלי להכביד על העיכול ובנוסף, תכולת חומצות הושמן החיוניות שבה, משמנות את המפרקים והסחוסים לגמישות מירבית ושיפור טווח התנועה.

*את זרעי הצ'יה מומלץ לשלב במהלך היום בסמודיס, פודינג, חטיפי אנרגיה, דייסה, גרנולה ועוד.

4. תותי גוג'י - מזונם של הנזירים הקדמונים, הנמצא בשימוש גם במסורת האיורוודה. מכילים שפע של נוטריינטים ורכיבים יחודיים המקלים על הנשימה, משפרים את זרימת הדם ומחדדים את היכולת המנטלית, המיקוד והמחשבה. הם משפרים את הייצור הטבעי של הורמון הגדילה (המשתחרר גם בעת שינה ופעילות גופנית) המחזק את מערכת החיסון ומחדש את הנעורים.

*את תותי הגוג'י ניתן לאכול היישר מהשקית, כחטיף ביניים, להשתמש בהם כחליטת פירות, להוסיף לקינוחים וסמודיס.

5. קקאו – בעל תכולת מגנזיום גבוהה שומר על בריאות הלב וכלי הדם ותומך בהם בעת פעילות גופנית. בנוסף הקקאו מכיל תיאבורומין וטריפטופן המשפרים את רמות האנרגיה, מחזקים את שחרור הסרוטונין, ומשפרים את יכולת המיקוד המנטלית והרוחנית. 

*את שבבי ואבקת הקקאו ניתן לצרוך בסמודיס, קינוחים, חטיפי אנרגיה, שוקולד טבעי ועוד.

TOP