משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

סוד האלות שאינן מזדקנות

 

סוד האלות שאינן מזדקנות- Goddesses never age  ד״ר כריסטיאן נורת׳רופ

מאת ציפי מוסרי

 

ספרה החדש של ד״ר כריסטיאן נורת׳רופ עם הכותרת המפתיעה מספק גישה רעננה ומאתגרת עם הבטחה להשאיר אותך צעירה לנצח, תוך כדי סיגול תכונות של אלות שדואגות לרווחתן, לבריאותן, לאושרן ועצמאותן.

מרשם קסום מרופאה שמהווה עבורי מודל והשראה אשר מרגיש לי נכון, לחלוק איתכן את המסר המעורר.

ד״ר כריסטיאן נורת׳רופ היא רופאה קונבנציונאלית עם חשיבת ריפוי שונה, היא מאתגרת נשים לקחת אחריות על בריאותן. הספרים שלה שחלקם תורגמו לעברית הם : ״ גופה של אישה , תבונתה של אישה ״ , ״ החכמה של המנופאוזה ״ ולאחרונה ״ אלות אינן מזדקנות ״ .

בספרה החדש :״ אלות אינן מזדקנות ״ ד״ר נורת׳רופ רושמת מרשם מלא השראה עם הסברים מפורטים , כולל מחקרים חדשניים, איך לסגל לעצמך תכונות של אלות , דבר שתורם בצורה ישירה, להשבת הנעורים. במרשם תקבלי מושג איך לעודד את כוחות הריפוי של הגוף, איך לאפשר לעצמך הנאה, הגילוי של מה ומי עושה לך טוב, החגיגה של החיים, ההתחברות לעצמך במלוא העוצמה והנוכחות האולטימטיבית ברגע Mindfullness.

כריסטיאן עמוסה בניסיון חיים , ריפוי והעצמה של נשים, תומכת נלהבת בשפעול ההמיספרה הימנית במוח שם משחררים את התפיסה הרציונאלית והחשיבה הריאליסטית ומאפשרים את המחשבה המיסטית, המופלאה, המשתאה והאאופורית.

תניחי לעצמך , תרפי ותאפשרי הנאה, שמחה, אושר, סיפוק ונחת. ובתמורה גופך יציג את היופי של הטבע האמיתי שלך.

אחת הדוגמאות של ספרים שכריסטיאן מאירה היא ״מתה להיות אני ״ של אניטה מורג׳אני עם חווית סף המוות , שלימדה אותה לחזור לחיים כדי להנות מהם במלואם.

כריסטיאן תומכת נלהבת של חיבור הדוק עם אמא אדמה והאנרגיות המזינות שלה, דרך עבודה עם הצ׳אקרות (מרכזי אנרגיה ), שמחברות אותך מחדש אל עצמיך.

הגוף שלנו היא טוענת מעוצב לשגשג, ולתקן את עצמו דרך החוויה המעצימה של הנוכחות בתוך הגוף והעונג של הקבלה העצמית.

 

 

מחקרים וכימיה מולקולרית

ד״ר נורת׳רופ מתמקדת בהצגה של סיגנל מולקולרי שנקרא ניטריק אוקסיד NO- Nitric Oxide

לדעתה המולקולה הזאת אחראית לסוד החיים הארוכים והיפים, וכדאי לנו לשחרר אותה לעיתים תכופות בגוף על מנת לאפשר את הסיגנלים ומעגלי המשוב החיובי שהיא גורמת ומשרשרת.

הפרשת הניטריק אוקסיד נעשית בתאים במוח, בכדוריות הדם ובריאות..  המולקולה מפעילה ומשפעלת את הצחוק המתגלגל , את האורגזמה, את הנאת הריצה למרחקים ארוכים, את הנוכחות בגוף בעת המדיטציה, את ההנאה מיופי מושלם, מסרט מענג, מאירוע נצרב וחוויתי במיוחד. הפרשת המולקולה בקלות יחסית מתאפשרת גם עם אכילת פירות וירקות עמוסי אנטיאוקסידנטים וניקוי רעלים.

המולקולה מאפשרת הרפיה של קירות כלי הדם וזרימת דם רציפה ומהירה .

היא משתחררת רק במשך דקות ספורות אולם מפעילה ומשפעלת רצף תגובות של הרגשה טובה ותיקונים בגוף. מרגישים רמות גבוהות של אנרגיה, תחושת שחרור, איזון הפרשת נוירוטרנסמיטורים אחרים, הורדת תהליך הדלקת בגוף , והשבת הסדר על כנו.

ככל שהגוף מפריש את המולקולה בצורה עיקבית ותכופה, כלי הדם שלנו יהיו גמישים ורכים, זרימת הדם לכל האיברים, רקמות , תאים תהיה מהירה ומזינה והגוף יתפקד ביתר יעילות וישגשג.

המכניזם של הניטריק אוקסיד עובד במעגלים של משוב חיובי , שמייצר עוד ועוד הפרשה, הנאה מביאה ליותר הנאה, שחרור מביא לשחרור כעסים, פחדים אמונות ורגשות שליליים.

סוד החיים הארוכים , הצעירים לנצח הם לחוות הנאה, חמלה ונתינה ולשחרר צער, כאב, כעס ורגשות שליליים.

שחרור מולקולת הניטריק אוקסיד נמציאת בבסיס של מספר תרופות פלא עם אפיניות מקומית , הויאגרה עובדת על ניטרול האנזים המפרק את הניטריק אוקסיד ולכן מגבירה את נוכחות המולקולה באיזור איבר המין, דבר שגורם להרפיה והתרחבות של כלי הדם באיזור,

וזרימה חזקה של דם ליצירת  זיקפה. שימוש נוסף של ניטרוגליצרין במתן אקוטי בהתקפות לב לשיחרור הכיווץ של כלי הדם ומניעת ההתקף. בהמשך המאמר אתמקד בצמחים שמעודדים שיחרור של הניטריק אוקסיד בצורה בטוחה ועם השפעה כללית.

השיחרור , האלסטיות והרכות ברמה הפיסית והרוחנית, הכרחים להשראת חיים מלאים, עם שפע זורם וצינורות כלי דם מתרחבים כדי לאפשר זרימה, התפתחות וצמיחה.

ספרה של ד״ר כריסטיאן נורת׳רופ, הוא ספר חובה לכל אישה שהחליטה לא להזדקן, שהבינה שהשנים עושות עבורה חסד והיא נהנית ממסע החיים, מתחברת לעצמה, לאינטואיציות שלה, מתפקדת ברווח של ההמיספרה הימנית, משחררת ניטריק אוקסיד בתדירות ובעוצמה.

צמחים מעודדים הפרשת ניטריק אוקסיד       

גוטו קולה- Hydrocortil asiatica- Guto Cola

צמח הוליסטי של חברת פוקה עם עלים בצורת מוח, מקובל לשימוש כמוביל למיינדפולנס (פוקוס וכוונה), מעורר את התודעה ומשמר מראה צעיר .

צמח אולטמטיבי לשחרור ניטריק אוקסיד ולשפעול התכונות הטובות שד״ר כריסטיאן מדברת עליהן. הצמח מתועד בספרות הסינית והאיורוודית העתיקה כמשמר נעורים וכאדפטוגן עדין.

הצמח מחזק את דפנות כלי הדם, מרפה את התכווצותם, מעודד זרימת דם חזקה לפריפריה.

מזין את הדם ומוריד דלקת. ידוע כמשמר נעורים ומתקן תאי עצב ותאי מוח. משפר ריכוז , בהירות וזיכרון, מרכיביו מעודדים ייצור כלי דם חדשים ותאי רקמת החיבור שם מתחיל תהליך ההילינג. חידוש העור, תיקון רקמות חיבור, חיזוק הדם, הגמשה אלסטיות ורכות.

מרכיבי הצמח:  BACOSIDE A- אחראי על שיחרור ניטריק אוקסיד, שקשור להרפית כלי הדם וחיזוק הדופן כדי לאפשר זרימת דם חופשית דרך הגוף.

BACOSIDE B- חלבון שמזין את תאי המוח, מאפשר בהירות מחשבתית , ביטחון עצמי, אינטליגנציה וזיכרון חד.

מאקה- Lepidium Meyenii

צמח אדפטוגן מפרו, מחזיר את המערכת ההורמונאלית לאיזון, מעורר תשוקה, מביא אנרגיה טובה וחזקה ,  מעורר הפרשת ניטריק אסיד ומחדש נעורים.

המאקה של חברת נביטאס נטוראלס היא המאקה המשובחת ביותר , עם ריח חזק האופיני לשורש ופעילות סופרפוד אופטימאלית.

אבקת רימונים - Punica granatum

תומך בחיזוק מערכת החיסון, אריכות ימים ופוריות.

תכונות הרימון נחקרו רבות ומיקמו אותו בין הפירות הבולטים ביותר, המסייעים למניעת מחלות והזדקנות. נוגדי החמצון של הרימון ידועים כמונעים נזקי כולסטרול בכלי הדם, משפרים את חוזק דפנות כלי הדם ובכך מונעים טרשת עורקים, יתר לחץ דם, מחלות לב וכלי דם ובנוסף פועל ישירות להורדת לחץ הדם על ידי העלאת רמות Nitric oxide

ויטליס- Vitalise

תערובת רבת עוצמה של חברת פוקה עם 5 צבעי הקשת של מזונות על , מורכבת מעלים, שורשים, זרעים, אצות, פרחים, אבקנים ועמוסה באנטי אוקסידנטים רבים.

חשובה להפרשת הניטריק אוקסיד דרך ניקוי הגוף והגנה על התאים והנוטריינטים.

 

 

לרכישת הספר של ד״ר כריסטיאן נורת׳רופ

לאתר של ד״ר כריסיאן נורת׳רופ

TOP