משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

סדרת הבריאות האורגנית של פוקה

תוספי מזון להעצמת החיוניות היומיומית באופן טבעי

 

פוקה השיקה את מגוון תוספי המזון החדשים שלה – סדרת הבריאות האורגנית. נוצרה לאחר שלוש שנים של מחקר ופיתוח, פוקה מביאה ידע קליני נרחב בשילוב הטכניקות המדעיות העדכניות ביותר, על מנת להפיק את המיטב מצמחי המרפא, האורגניים, הנפלאים, בהם פוקה משתמשת, ממקורות שונים מסביב לעולם.

פוקה היא אחת החברות היחידות בעולם המשתמשות בחידושים הללו. השימוש בתהליך מיצוי סופר – קריטי בשילוב רכיבים מסיסים במים  להשגת תוצאה עוצמתית ורחבת היקף – לכן פוקה היא באמת עוצמתית, אורגנית ובעלת ספקטרום שלם.

סבסטיאן פול, הרבליסט בכיר ומייסד שותף של חברת פוקה :

"זה כל כך חשוב שהגוף שלנו יקבל את הטוב ביותר שיש לטבע להציע – וזה בדיוק מה שניסינו לתמצת בכמוסה. הטבע נמצא בלב כל מה שאנחנו עושים וסדרת הבריאות האורגנית פותחה על מנת למצוא את הדרך הטהורה ביותר שניתן לעזור בעזרתה ללקוחות שלנו, להתעורר לחיים ולחוות את הפוטנציאל של צמחי המרפא האורגניים המופלאים".

בתוספים החדשים קיים יתרון נוסף – אתה צריך לקחת פחות בכדי לקבל יותר. וכך האנשים הרוכשים את מוצרי פוקה מקבלים עוצמה חזקה יותר מהצמחים הטובים ביותר ונוטלים כמות קטנה יותר לקבלת האפקט הטוב ביותר.

לפורמולות החדשות יש מראה חדש וקטגוריות חדשות על פי המצב הטיפולי. כל קופסא יושבת על המדף בצמוד למוצרים האחרים באותה קטגוריה על מנת ליצור חוויה ויזואלית מרהיבה של צבעים, פרחים ועלים. הכל חלק מהרצון של פוקה להביא מעט צבע לחיי אנשים ולקרב בין האנשים, הצמחים וכדור הארץ. "רצינו להביא את הדברים האלה לחיים בעזרת צבעים ובעזרת העיצוב היפה האופייני לפוקה ובו זמנית לנווט בדרך הקלה ביותר בין הקטגוריות ובין המוצרים" אומרת ליז אילס – מנהלת השיווק של הסדרה האורגנית בפוקה.

 

המגוון כולל :

אקטיב – תוכנן על מנת לתמוך באורח חיים פעיל. המוצרים כוללים : אקטיב – תערובת אורגנית הכוללת כורכום, בוסווליה וזרעי סלרי, כורכום הוליסטי , גוטו קולה הוליסטי ושמן אקטיב.

עיכול – הסדרה מטפלת בצרכים היומיומיים של הגוף. המוצרים כוללים :  כמוסות אלוורה הוליסטיתטריפלה הוליסטית, טריפלה פלוס, איזון טבעי, משקה אלוורה ופורמולה לאחרי האוכל.

יומיומי – מחזקת חיוניות ומחייה את החושים. המוצרים כוללים :  מןפלוס, לייףקיינד. ,ויטליס, ג'ינסנג אדום הוליסטי וגולדן פרסרב.

נשים – מזין ותומך בצרכים היחודיים של האישה. המוצרים כוללים : וומןקיינד, שטאוורי הוליסטי, וומןקיינד חמוציות ומי ורדים.

נפש - תוכנן במיוחד להתמודדות עם לחצי החיים ביום ובלילה. המוצרים כוללים : נייט טיים, אשווגנדה, הארה וטולסי הוליסטי.

עונתי – תוכנן על מנת לחזק את מערכת החיסון באופן טבעי. המוצרים כוללים : סירופ סמבוק, טריקטו הוליסטי , ויטמין C, אנדרוגראפיס, פטריות הזהב ושמן נים.

ניקוי רעלים – הדרך העוצמתית והטבעית ביותר לנקות את הגוף מרעלים. המוצרים כוללים : גלו, ירוקים מנקים, מיץ עשב חיטה, ספירולינה חיונית, כלורלה מנקה, נים הוליסטי ושמן קיק.

פורמולות ותוספי מזון טבעיים זוכים באופן עקבי לפופולאריות שגדלה משנה לשנה. יותר ויותר אנשים מחפשים דרכים חלופויות לחזק את הבריאות והרווחה שלנו באורח החיים הקדחתני הזה, בדרך הבריאה והטבעית ביותר שניתן.

 

TOP