משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

ניקוי רעלים והתחדשות

רופאים ומטפלים רבים בעולם הבינו שכדי לעודד את כוחות הריפוי הטבעי בגוף , למנוע מחלות, למצוא את האיזון ולאפשר לגוף לחזור למצבו הבריא ביותר, יש לעשות ניקוי גוף לפחות פעם בשנה באופן קבוע על מנת להגביר את פעילות ערוצי הניקוי והניקוז של הגוף.
. האיורוודה משלבת תזונה מאוזנת וצמחי מרפא כטיפול תומך במטופל ,אמנות הניקוי בשלוב עם הצורך המערבי הפכה את פוקה למומחית בניקוי רעלים והתחדשות. חברת פוקה האנגלית המובילה במערב בתחום האיורוודה ,מנצלת את הידע העתיק ומתאימה אותו למערב .
שיטת ניקוי רעלים, מעודדת אותנו לקחת אחריות על בריאותינו, לחזק ולתמוך במערכות המסלקות פסולת ובמקביל להמשיך באורח החיים הרגיל ללא צורך בהתנתקות ממעגל החיים.

מהם רעלים ולמה חשוב להוציא אותם מהגוף
 רעל הוא כל דבר בגופך אשר אינו צריך להיות בו.  הצורה בה אנו מגיבים לאתגר העיכול, של מזון או של התנסות, הופכת את הדבר לחיוני או מזיק לבריאותינו. רעל הוא כל פסולת שאינה מתעכלת במערכת העיכול, במחזור הדם או ברקמות הגוף. כל דבר אשר לא נעשה בו שימוש יעיל על ידי גופינו או רוחנו, מכאן שיכולים להיות רעלים מנטאלים כמו גם רעלים פיזיים. צבירת הרעלים פוגעת ביכולת הגוף לספוג מרכיבים חיוניים מהמזון דבר הגורם להתפתחות מחלות. יש צורך בהוצאת רעלים אלו מגופינו על ידי שימוש במזון מנקה, בצמחים ובעיסוי.
אמה היא פסולת רירית בגוף שעל פי האיורוודה מצטברת ברקמות הגוף ,חוסמת אותם פיסית ואנרגטית ומונעת את ההזנה שלהם. בנוסף אש העכול (אגני) האחראית על העיכול והספיגה, חייבת להיות מאוזנת על מנת שלא יווצרו רעלים. עבודת הניקוי נעשית בשני המשורים של סלוק רעלים והתנעה ואיזון של אש העיכול.

סימפטומים אופייניים הדורשים ניקוי רעלים

עייפות, תשישות, חוסר חיוניות
עצירות, נפיחות, צרבות, מעי רגיז
הבל פה, אלרגיות
דלקות ויראליות וחיידקיות
משקל עודף, עיכול איטי
בעיות עור, אקנה, עור יבש
בעיות שינה, חרדות.
עצבנות, שרירים תפוסים.

  תוצאות ניקוי רעלים אפקטיבי יבואו לידי ביטוי ב:

עור מתוח, אור בעיניים
הרגשה צלולה ונינוחה
עיכול קל עם שתי יציאות ביום
שינה שלווה והרגשת רעננות כאשר מתעוררים
אנרגיה נמרצת וחיוניות ללא גבול
הורדת משקל עודף

מוצרים לניקוי כללי
100% אורגנים, ללא שינויים גנטים, בצורת אבקה לספיגה מהירה, מרוכזים ומיובשים בהקפאה, מכילים נוגדי חימצון בכמות שהגוף זקוק

ירוקים מנקים- תערובת של צמחים ונוטריינטים עשירה בכלורופיל, שמגבירה את פעילות הפינוי והניקוי של הדם והכבד בעיקר ,ע"י יצירת סביבה בסיסית, חימצון, זריקת מינרלים עשירה ונטרול רעלים. התערובת מניעה את הוצאת הרעלים מהרקמות והפינוי מגוף.
סיבים תזונתיים- סיבים בריכוז ואיכות גבוהה ,מוצילגים ,ופרביוטיים חד סוכריים שמשמשים כחומרי סיכוך למעי, מחזירים את הפלורה למקומה, ועוזרים בניקוי וניקוז עודפים ורעלים מהמעיים.

מיץ אלוורה אורגני- רבסוכריים מהג'ל הפנימי של הצמח, ללא חומרי טעם ומשמרים , מכיל אנזימים  שעוזרים לפרק שומנים, סוכרם וחלבונים. נחשב למזון הכי עשיר בנוטריינטים פעילים .מבריא  את הממברנות הריריות במעי,  פותח חסימות ,מנקה את הכבד והעור ומזין את מערכת המין הנשית.

צ'יוונפראש- ממרח מחסן ומחזק ,ראסיאנה (שמירת נעורים), תומך בכל אברי הגוף , מכיל את כל הטעמים ומאזן את כל הדושות (עדיף בחורף ).

ויטליס-סופר פוד מרוכז, מכיל את  קשת הצבעים של מזון שלם עם נוגדי חימצון וצמחים שתומכים בספיגה, התערובת נותנת זריקת נוטריינטים עשירה,מגינה מרדיקלים חופשיים ומחזקת את האנרגיה הויטליות והחיסוניות. חשוב לאחר תהליך הניקוי לקבל הזנה עשירה ואיכותית להתחדשות.

על מנת לעודד את מערכות הניקוז :

עור : אחת הפורמולות הכי פעילות בניקוי העור היא "נים וסרספרילה" פורמולה שמנקה את הדם והכבד , מקררת ומניעה, עסה את עצמך מכפות הרגליים לכיוון הראש כל יום עם 100 מל' של שמן שומשום חמים. השאר את השמן על הגוף ל 10 דקות ושטוף במקלחת או אמבטיה חמה. פעולה זו מרחיבה את פני השטח של העור, מפנה רעלים דרך העור ועל ידי עידוד תנועת נוזל הלימפה לחזור לכיוון הלב, אותם רעלים שנותרו, יפלטו דרך הכבד והכליות.

כבד-  הפורמולה שמטפלת בסטגנציה בכבד ומאיצה את הפרשת מלחי מרה היא "גודוצ'י ונים ,דיאטת ה"זון "קובעת שעודף אינסולין בדם גורם לנו לעלות במשקל, התנודתיות ברמות הגלוקוז בדם,והעמידות לאינסולין יוטבו ע"י לקיחת הפורמולה "איזון משקל" אנטי סוכרתית ומנקת כבד.
הצמח הכי אפקטיבי בתור מגן כבד הוא האנדרוגרפיס המכונה מלך המרים ותומך בניקוי כבד אחרי צריכת אלכוהול מופרזת או שימוש כרוני בתרופות קונבנציונאליות, במזהמים סביבתיים או וירוסים.

עיכול: פורמולות מתאימות לתמיכה במערכת העיכול הן "שבעה זרעים" לנפיחויות וגזים,” אמלה ופפרמינט" לחומציות ושלשולים ועלי "נים" לטיפול בקנדידה או הליקובקטר . קח מנה של טריפלה פלוס כל לילה. תערובת איורוודית שמפורסמת בפעולתה העדינה אך האפקטיבית לניקוי רעלים מהמעיים ולהזנת הדם. קח 3 קפסולות עם כוס מים חמימים בלילה לפני השינה .

כליות- פורמולה מנקת כליות , מונעת דלקות בדרכי השתן ואבנים בכליות ומקטינה את הפרוסטטה היא "גוקשורה ושטאורי" שתיה מרובה -- שתה הרבה מים חמימים במהלך ניקוי הרעלים. מים חמים הם מטהרים מעולים. כמו שהם מנקים כלים מלוכלכים כך הם מנקים את תוך גופינו.
שתה תה מטהר – תערובת טעימה של אניס,שוש ושומר, לשטיפת רעלים מהכליות מהדם וממערכת העיכול ותה מנקה – תערובת סרפד, שומר ואלוורה, לטיהור העור והכבד.

ריאות: הפורמולה המתאימה ביותר לחיזוק הריאות במצבי אסטמה, ברונכיט כרונית, וליחה מרבה
היא "ליקוריץ וג'ינג'ר" ו"צ'יוונפראש" שמזינה את הריאות ותומכת בהבראה

שלד ושרירים- הפורמולה ששומרת על הפחתת התהליך הדלקתי והבראת המפרקים היא "כורכום ובוסווליה" אנטי דלקתית ומנקזת כאב ודלקת

מערכת עצבים מרכזית : תמיכה בחיזוק המוח והרגעה מנטאלית ,” אשווגנדה וגוטו קולה" לחרדות יומיות, פוקוס והרגעה ממצבי פוביות וריכוז מנטאלי,” ברהמי פלוס" במצבי חוסר זיכרון חולשה עצבית, דיכאון, וריכוז, "וולריאן ואשווגנדה" במצבים של חוסר שינה וסטרס גדול

מערכת המין- לחיזוק מערכת המין הגברית "אשווגנדה פלוס" עם צמחים מחזקי זרע שתומכים בביצועים, באון וחיזוק כוח הגברא, "שטאוורי לאישה" פורמולה לאיזון הורמונאלי וטיפול בחסימות נשיות.
 הצעות תזונתיות בתהליך הניקוי

- במהלך הניקוי אכול דיאטה פשוטה אשר אינה כוללת מזון מעובד, סוכר, חיטה, מוצרי חלב, שמנים רוויים, קפה ואלכוהול.
המתכונים הבאים קלים לעיכול ועוזרים לנקות רעלים ממערכת העיכול, מהדם ומהעור.

המתכון לקיצ'רי  Kicharee :
1/3 כוס  מאש, 2/3 כוס אורז בסמטי (או דגן אחר) שבושלו ב 4 כוסות מים. יחס של 1:4
הוסף ¼ כפית כורכום אורגני, ¼ כפית ג'ינג'ר אורגני, 1/4 כפית זרעי כמון קלויים ו 1/4 כפית זרעי כוסברה קלויים.
הוסף מירקות העונה: תרד, אפונה או אצות, פטריות שיטקה לארוחה מבריאה אשר מעוררת ומעודדת עיכול וריפוי כללי.
בשל על אש נמוכה בסיר מכוסה ולא לבחוש לאחר שכל המרכיבים בפנים (זה יהפך לעיסה!)
הוסף כפית גהיי או שמן המפ בסוף.
שייק ירוק-Green Smoothie
2  כוסות עלים ירוקים כהים ככל האפשר( סלרי, עלי סלק, חסה ערבית,תרד, וכ"ו)
1 בננה
1 תפוח
2 כוסות מים
לערבל במערבל לפחות 5 דקות
.

המלצות לאורח חיים
-במהלך תקופת הניקוי הרבה במנוחה ( לך לישון מוקדם) ,שמור על חום גוף מאוזן והמנע מדיבורי סרק. מדיטציה של 10 דקות כל יום תבורך ( השקט את התודעה עד כמה שניתן) .
- הפחת בפעילות ספורט מאומצת. כתחליף, צא להליכות רגועות באוויר הפתוח או תרגל יוגה עדינה על מנת לעודד נשימה מאוזנת אשר תעשה פלאים ותעזור לפעולת הניקוי הטבעית של גופך.- שהה בחדר סאונה על מנת להזיע החוצה את הרעלים מגופך. השתמש במברשת , ליפה או כפפה מחוספסת לשפשף את הגוף במקלחת על מנת לעודד את פתיחת ערוצי העור

מאת בת חן נקטלוב יועצת מוסמכת לתזונה טבעית

תגיות:

TOP