משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

מיצוי הוליסטי - שיטת המיצוי החדשה והייחודית של פוקה

איך אנחנו רותמים לטובתנו את החיוניות המופלאה של צמחי המרפא?

לפני שלוש שנים הצבנו לעצמנו משימה : למצוא שיטה שתסייע לנו למצות את כל הטוב הקיים בצמח, בדרך יעילה יותר מבחינה אנרגטית ובת קיימא. שלוש שנים מאוחר יותר, אנחנו גאים לומר שאחרי עבודה רבה וקשה – עשינו את זה.

הדרך ההוליסטית – החידוש של פוקה

אנחנו קוראים לטכנולוגיה החדשנית והחלוצית שלנו "הוליסטית" – בגלל הסיבה הפשוטה שהטכנולוגיה הזו לוכדת את מירב הטוב הקיים בצמחי המרפא שבהם אנחנו משתמשים במיצוי ההוליסטי רחב ההיקף, מה שנותן לנו רכיבים עוצמתיים וטהורים יותר שמגיעים אליך דרך משפחת מוצרי הבריאות האורגנית של פוקה.

הטכניקה ההוליסטית שלנו משתמשת בתהליך מיצוי מסורתי (מים והידרו-אתנול), יחד עם תהליך הנקרא בשם מיצוי סופר – קריטי (שימוש בפחמן דו חמצני תחת לחץ גבוה, ללא ממסים וחומרים כימיים אחרים, על מנת למצות מולקולות מסיסות שומן בצמחים).

כשמשלבים אותם יחד, שתי הטכניקות – מסורתית וסופר קריטית – לוכדות את המגוון הרחב של הרכיבים הקסומים, המצויים בצמחי המרפא, כולל השמנים האתריים, השרפים, השעוות והפיגמנטים – חומרים ותמציות שלרוב אינן נשמרות בשיטות מיצוי אחרות.

סדרת התמציות הצמחיות האלו עוצמתית יותר פי כמה וכמה לעומת כל האבקות וכמוסות הצמחיות האחרות הקיימות – ובעלות פוטנציאל לסייע לך להרגיש באמת חי מול פלאי העולם הזה. בעזרת שיטת המיצוי הייחודית הזו, מינון הכמוסות שעליך לקחת על מנת לקבל את היתרונות הבריאותיים, הוא נמוך יותר. אם בעבר היית צריך ליטול 4-6 כמוסות כורכום על מנת לקבל את האפקט הטיפולי הדרוש, בכמוסות הכורכום ההוליסטי אתה צריך ליטול 1-2 כמוסות ביום בלבד!

 

הולסיטי – גם למען הסביבה

באופן טבעי, כדור הארץ נמצא תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו. ובעזרת שימוש בטכניקות גידול אורגניות לצד מיצויים הוליסטיים על מנת לקצור את הטוב הקיים באופן טבעי בצמח, אנחנו עושים את המיטב על מנת להראות לאמא אדמה אהבה והערכה בדרך של פוקה.

ייתכן וידוע לך שממצים רכיבים צמחיים רבים בעזרת הכימיקלים אצטון, מתנול והקסן. החומרים החזקים האלו אינם חברים טובים של כדור הארץ, הם ממסים יעילים אך בעלי יכולת התכלות ירודה ושנויים במחלוקת בנוגע להשפעתם על בריאות האדם.

בניגוד לזה, הטכנולוגיה ההוליסטית שלנו דורשת פחות אנרגיה לעומת טכניקות אחרות ומשתמשת בגז פחמן דו חמצני המצוי בשפע. בגלל זה, הפליטה שלו נמוכה יותר : הפחמן הדו חמצני שבו אנו משתמשים למיצויים שלנו מתמחזר לשימוש ביבול הצמחים הבא שלנו ושום חומר מזיק או לא מתכלה מיוצר בתהליך הזה.

אז ניתן לומר, שמצאנו את דרך הפוקה הטובה ביותר להעצים כמה מצמחי המרפא המופלאים ביותר בטבע – וכמו כן את הכדור היפה שבו הם גדלים. לכן הם הוליסטיים.

TOP