משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

יתרונות ג'ל אלוורה האגדי - מייק אדמס

אני מתרגש באמת היום כשאני מביא בפניכם את המידע הזה על יכולות הריפוי המופלאות של אלוורה. ראשית, במקרה שאתה לא יודעים, אני רוצה להדגיש כי אני לא מוכר מוצרים אלוורה מכל סוג שהוא, לא שילמו לי לכתוב את המאמר הזה, ואני לא מרוויח עמלות ממכירת כל המוצרים שהוזכרו כאן. אני, לעומת זאת, תומך נלהב של הרפואה הטבעית, ואני אישית מגדל לאכילה צמחי אלוורה בטוסון, אריזונה.

למעשה, בחצר שלי יש חוות אלוורה, וכל יום לפני שאני עושה את שייק בוקר הסופרפוד שלי, אני יוצא לחצר שלי, לחתוך את עלי אלוורה, אז אני חותך עלה ומשחרר את ג'ל אלו ורה לתוך הבלנדר שלי. כמה דקות אחר כך, אני נהנה מצמח המרפא המרשים ביותר שהטבע יצר אי פעם.

כשאני אומר אלוורה הינו צמח מרפא המרשים ביותר שהומצא על ידי הטבע, אני לא מקל ראש ,כל העשבים שלמדתי אי פעם - כתבתי אלפי מאמרים בנושאי תזונה ומניעת מחלות - אלוורה הוא הצמח המרשים מכולם. אין שום דבר בעולם הזה, אשר מציע מגוון מדהים של יתרונות הריפוי שניתנים על ידי אלוורה. במפעל אחד, אלו ורה מציעה רפואה חזקה, טבעית:

מסוגלת לעצור את הצמיחה של גידולים סרטניים.
מורידה רמות כולסטרול גבוהות
מגבירה את החמצון של הדם.
מקלה על דלקת ומרגיעה כאבי מפרקים.
מגנה על הגוף מפני סטרס חמצוני.
מונעת אבנים בכליות ומגן על הגוף מפני אוקסלטים בקפה ובתה.
מבסיסה את הגוף, עוזרת לאזן את הרגלי האכילה חומצי מדי.
מרפאת כיבים, תסמונת המעי הרגיז, מחלת קרוהן והפרעות עיכול אחרות.
מפחית טבעי ללחץ דם גבוה, על ידי טיפול בגורם, ולא רק בסימפטומים.
מזין את הגוף במינרלים, ויטמינים, אנזימים ,פוליסכרידים.
מאיצה ריפוי פיזי מכוויות וכוויות קרינה.
מחליפה עשרות מוצרי עזרה ראשונה, תחבושות עושה תרסיסים אנטיבקטריאלי מיושנים.
מחליטה לעצור סרטן המעי הגס, מרפא את המעיים ו משמן את מערכת העיכול.
סיום עצירות.
מייצבת את רמת הסוכר בדם ומפחיתה את רמות הטריגליצרידים אצל חולי סוכרת.
מונעת ומטפלת בדלקות קנדידה.
מגנה על הכליות מפני מחלות.
משמשת "משקה ספורט" של הטבע על איזון אלקטרוליטי
משפרת את הביצועים לב וכלי דם וסיבולת גופנית.
מהירויות התאוששות מפציעה או מאמץ גופני.
מלחלח את העור, מאיצה תיקון העור.

באמת, אין שום דבר אחר שמשווה את פוטנציאל המרפא של צמח האלו ורה. ובכל זאת, רוב האנשים יודעים רק על יישומים אקטואליים של ג'ל אלו ורה. הם חושבים שזה טוב רק לכוויות שמש. במציאות, אלוורה יעילה לשימוש הן חיצונית ופנימית. במאמר זה, אדון בשניהם.

מסע איתי למדבר
כדי להבין מדוע צמח האלו ורה הוא כל כך חשוב, בואו איתי למדבריות אריזונה. שם, תוכלו למצוא מגוון עשיר של צמחים הכוללים עיבודים מרשימים לחיות בסביבה כמעט ללא מים. לחלק מהעצים, למשל, יש קליפה ירוקה כמעט ללא עלים, כדי לצמצם את אובדן המים. לעשבים שוטים קטנים יש שורשים חזקים מאוד כדי למצוא כל טיפת לחות, צמחים בשרניים פיתחו טכניקות אחסון מים ע"י שרשרת סוכרים ייחודיים שלוכדת מים .

אחרי הגשם במדבר, למעשה אתה יכול לראות את העלים הבשרניים מתנפחים ל 130% מהגודל הרגיל שלהם בו הם מתמלאים במים. בתקופות של בצורת, הם מתכווצים לאט לקדמותם כפי שהמים העודפים נעולים במטריקס ג'ל שלהם .

אנחנו מעוניינים כאן במטריקס של הצמחים הבשרניים, וזה רק את הג'ל הפנימי, כי אנחנו מתמקדים, היית מופתע לגלות כי רק לג'ל הפנימי יש תכונות מרפא. בתור התחלה, יש את העובדה שלכל הבשרניים יש יכולות תיקון עצמי. הם לא רק מאחסנים מים ב"מיכל המים" ענק פנימי נוצרות דליפות עם קרעים או ניקובים: יכולת הריפוי של הג'ל באופן אוטומטי על ידי כיווץ הפצע ויצירת מיכל מים חתום חדש. מטריצת הג'ל מורכבת ממאות פיטוכימיקלים שונים, לא רק חנות מים פציעה תיקון, הם גם מעניקים תופעות רפואיות בולטים לבני אדם הצורכים אותם.

הסיבה שאני כותב על אלוורה כרגע היא כי חברה שאני מכיר כאן באריזונה בשם סיבה טובה להיות בריא (www.GoodCauseWellness.com) השיקה קו של אלוורה בטמפרטורה נמוכה אלוורה יבשים ומוצרים בריאו, כי אתה יכול להשתמש בו מרכיבים ב שייק כלשהו. זה הדבר הטוב הבא כתחליף לגידול עצמי של עלי אלוורה. זה בדרגה גבוהה, ללא חומרי הדברה, , מרוכז מאוד אבקת אלוורה ג'ל אלוורה (רק ג'ל, לא עלה) זמין בשתי תערובות: אלוורה + פטל אבקת אלוורה + אבקת אוכמניות. זה עושה ג'ל אלו ורה זמין לכולם, לא רק מי שחי במדבר.

עד עכשיו, הייתי חסיד חזק של היתרונות הבריאותיים של האלו ורה, אבל לא היו לי עצות ללמד אחרים איך לקחת את המוצר. נוזלים טיפוסיים של אלוורה שזמינים על המדפים חלשים מאוד, וחלקם מכילים כמעט שום מיץ אלוורה שהוא. רבים מעורבבים עם מעבי מזון כדי לגרום להם להיראות כמו ג'ל, אבל רובם כבר מחומם, דבר שהרס חלק ניכר מההשפעות הטיפוליות שלהם. ג'ל האלו ורה החדש הוא הצורה הטובה ביותר של אלוורה שראיתי עדיין, וזה בפורמט נוח זה מושלם עבור שימוש ב שייק שלך.

אני אדבר יותר על מוצרים במאמר אחר. כאן, הייתי רוצה להתמקד ביתרונות הבריאותיים הניכרות של אלוורה כדי לאפשר לך לראות בדיוק למה אני כל כך מתרגש מהיישומים הרפואיים של צמח נס זה.

היתרונות הבריאותיים של ג'ל האלו ורה

ג'ל אלו ורה משפרת את תפקוד מערכת החיסון והורס גידולים סרטניים
מחקרים מדעיים מראים המערכת החיסונית חזקה ומאפיינים אנטי סרטניים של סוכרי האלוורה. כלומר,ה ג'ל עוזר ומגביר את תפקוד המערכת החיסונית תוך כדי הרס גידולים סרטניים. מחקר אחד שפורסם הבינלאומי Immunopharmacology (1995) הראה כי סוכרים אלוורה הפגינו עוצמה מקרופאג'ית-ההפעלה של פעילויות, כולל הפקת כמויות גבוהות של תחמוצת החנקן (שבו יש פוטנציאל אנטי סרטני).

לחץ כאן כדי לקרוא מחקרים נוספים על אלו ורה וסרטן (Google Scholar).

אישית, אני מאמין כי מי שרוצה למנוע או לרפא סרטן צריך לחקור ברצינות אלוורה כחלק מהמתכון שלהם לחסל סרטן לכל החיים. לא הייתי מסתמך אך ורק על אלוורה, במיוחד שיש עשרות תרופות לסרטן שידועות ברפואה הנטורופתית. שילוב של צמחי מרפא המתאימים (כמו אונו דה גטו), מזונות (כמו אצות), טיפולים מתקדמים (כמו ויטמין C תוך ורידי), טיפול בחמצן או שיטות אחרות ייתן לך את התוצאות הטובות ביותר כאשר נאבק כל סוג של סרטן. עבודה עם רופא נטורופתית כדי ללמוד עוד.

אלוורה עוצרת דלקת
באמצעות אלוורה ניתן להקל על דלקת המפרקים, הפחתת כאבי מפרקים. אבל אלוורה יכול לשמש גם באופן פנימי, הפחתת דלקת בכל הגוף מחוץ פנימה. אנשים ששותים אלוורה במשך שבועיים בדרך כלל מתחילים לחוות הפחתה משמעותית של תסמיני דלקת.

לקבלת רשימה של מחקרים והמלצות, לחצו כאן.

אלוורה משפר את בריאות העור
אלוורה הוא אחד המרכיבים ביותר, המקובל בדרגה גבוהה מוצרי טיפוח העור. יש סיבה לכך: זו תרופה מעולה לעור! ג'ל מרגיע את העור, מלחלח אותו, מזינה אותו, מאיץ את התחדשות רקמת עור חדשה. (למעשה, פשוט להסיר את ג 'ל אלוורה ומיקום ג'ל הגלם על הפנים שלך הוא עדיף בהרבה על קרם עיניים גם הכי יקר או טיפול עור מוצר בשוק.) ובעוד שרוב האנשים מכירים רק באמצעות אלוורה חיצונית, אלוורה גם משפר את בריאות העור, כאשר בשימוש פנימי. לשתות אלוורה נותן זוהר העור שלך!

לחץ כאן לקבלת מחקרים ומקורות מדעיים.

אלוורה מייצב רמת הסוכר בדם אצל חולי סוכרת
חולי סוכרת הנוטלים אלוורה במשך 3 חודשים חווים ירידה משמעותית ברמות הסוכר בצום בדם. הם גם מפגינים רמות כולסטרול נמוכות יותר ושיפורים קלים בכולסטרול הכללי. מחקרים קליניים רבים פורסמו כי מאפייני בסוכרת מדגימים אלוורה של ורה.

חולי סוכרת נוטים ליהנות מאוד מן שיפורים דם אלוורה של האלוורה (ראה להלן). מאז אלוורה מפלות "דם בוצה" ומגביר את זרימת הדם בגפיים, חולי סוכרת הסובלים נוירופתיה היקפית  עשויים ליהנות מאוד מן תוספי אלוורה.

לחץ כאן לקבלת מדע נוסף על אלוורה וסוכרת.

אלוורה מוריד כולסטרול וטריגליצרידים
כאשר בשימוש פנימי, ג'ל האלו ורה משפרת את איכות הדם ומסייע לאזן מחדש את הכימיה בדם באופן מוריד כולסטרול וטריגליצרידים ומוחלטת (אצל אנשים עם רמות גבוהות). כשחושבים על זה אוכמניות הם גם חזקים תרופות להורדת כולסטרול, אתה מבין למה סיבה טובה בריאות אלוורה + אוכמניות מוצר הוא רעיון כל כך חכם: שני מרכיבים להוריד את רמת הכולסטרול גבוהה! חוץ מזה, זה הרבה יותר בטוח מאשר שימוש בתרופות הסטטינים, אשר יש מזיקים מאוד תופעות לוואי שליליות תוך ומכלה את הגוף של חומרים מזינים כמו CoQ10.

העצה שלי לכל גולש היא לשקול שימוש במינון גבוה של אלוורה + אוכמניות במקום שימוש בתרופות הסטטינים (תחת פיקוח של רופא נטורופתית, כמובן). אלוורה לא יהרוג אותך כמו תרופות הסטטינים יכולים, או. אלוורה הוא בטוח לחלוטין לאכול כמו מזון. לאור היתרונות של כולסטרול אלוורה ואוכמניות, תרופות הסטטינים הן למעשה מיושנות. ישנן אלטרנטיבות טבעיות, כי הם הרבה יותר בטוח, זול יותר ויעיל יותר. האלו ורה הוא אחד מהם.

לחץ כאן כדי לקרוא מאמרים נוספים על אלוורה וכולסטרול .

האלו ורה מקל על כאבי פרקים ושרירים
השפעה זו קשורה באופן ישיר גורם לדלקת המוזכרים לעיל. זה עובד כאשר נעשה שימוש הן פנימית והן חיצונית. בעיקרו של דבר, אלוורה מפחית דלקת הכוללת. כמובן, היא תמשיך תזונה הפרו דלקתי (בשר אדום, סוכר, חלב, קמח לבן, מזונות מטוגנים וכו ') אז אתה לעולם לא להיפטר דלקת עם אלוורה לבד, אבל אלוורה יכול לעזור להקל על הכאב שלך תוך כדי המעבר לאורח חיים בריא המונע דלקות לתמיד!

אלוורה מגביר את ההשפעה נוגדת החמצון של ויטמינים
זהו אפקט מעניין במיוחד של אלוורה: זה גורם לויטמין C, לויטמין E ועוד לנוגדי חמצון עבודה טובה יותר! זה בעצם מגביר נוגדי חמצון, כנראה בשל השפעתו על איכות הדם ומאפשרים לדם שיפור ביעילות רבה יותר להעביר חמצן וחומרים מזינים לתאי הגוף. למעשה, אני מאמין כי אלוורה עושה את העבודה טוב יותר את כל מה מזין עקב שיפור תמונת הדם . אם אני צודק בקשר לזה, זה אומר שאלוורה יכול להגביר פעילות צמחי מרפא אנטי סרטן , גם לעזור להם בצורה יעילה יותר להגיע לגידולי היעד.

אלוורה מכיל למעשה טכנולוגיה מתקדמת ביוכימית שחברות התרופות יכולות רק להבין ביום מן הימים. טכנולוגיה זו נבנתה על ידי הטבע, וזה 100% תואם עם גוף האדם. כל מה שאתה צריך לעשות כדי לחוות את הטכנולוגיה הזאת על עצמך היא לאכול ג'ל האלו ורה!

אלוורה מרפא כיבים, תסמונת המעי הרגיז, מחלת קרוהן ופוליסכרידים מחלת הצליאק בצמח האלוורה השפעה מרפא על הפרעות עיכול רבים. האינטרנט הוא מחסן של מידע ועדויות על צמח האלו ורה בריפוי תסמונת המעי הרגיז, כיב קיבה, מחלת קרוהן ומחלות אחרות של מערכת העיכול. זהו אחד היישומים הידועים ביותר של ג'ל אלו ורה.

נטילת אלוורה בהחלט לא תרופה קסם, כמובן. זה לא להפוך את המחלה שלך לאחר שתיית כוס אחת של ג'ל אלו ורה. זה צריך לשמש בסיס קבוע. רוב האנשים מדווחים על תוצאות חיוביות ב 3 - 30 יום, בהתאם למצב.

אלוורה מכיל אייסמנאן, המאיץ את החיסון הטבעי
יש מחקר שנעשה עכשיו על אנטי סרטניים השפעות אייסמנאן, נמצא רכיבים תזונתיים שמקורם בצומח באלו ורה. במחקר אחד, כלבים וחתולים שעברו הקרנות לטיפול בסרטן קיבלו אייסמנאן כטיפול משלים. לא רק גידולים התכוותו יותר בקבוצה שטופלה באיסמנאן, אך לאחר טיפול ההישרדות הוארכה באופן משמעותי. לחץ כאן לקבלת abstact של המחקר.

Google Scholar מונה מאות קישורים לחקור נגד סרטן השפעות אייסמנאן. אם אתה גולש מחקרים, תבין כי אייסמנאן של האלו ורה מאיצה את הרס של גידולים סרטניים, משפרת את זמן ההישרדות ואת התוצאות ההתאוששות הרבה יותר טוב מ טיפולים בסרטן רעילים. מחקר אחד המוצג כאן מוכיח כי אייסמנאן מגביר את ייצור התאים של תחמוצת החנקן (NO), כימי נגד סרטן שקשור מאוד עם התכווצות של גידולים סרטניים. בעיקרו של דבר, תחמוצת החנקן ככל שאתה מייצר ,יש לך פחות סרטן. אף על פי המחקר הזה בפרט התמקדה תרנגולות, אותה השפעה יש גם נצפתה אצל בני אדם.

לזרוק מהבית חומרי עזרה ראשונה רעילים : אלוורה עושה את כל השאר מיושן
האלו ורה הוא אנטי בקטריאלי, אנטי פטרייתי ו. עובדה זו ידועה לא רק על ידי הרבליסטים ברחבי העולם, אלא גם על ידי מי שיש לו אפילו שמץ של שכל ישר. אם ג'ל האלו ורה לא אנטיבקטריאלי, אז כל שריטה קטנה או שריטה של ​​הצמח אלוורה יביא העניין נאכל על ידי חיידקים. אלוורה צריך להיות אנטיבקטריאלי פשוט לשרוד בטבע! אחרת, לחות, חומרי הזנה עשיר ג'ל יהיה בית גידול מושלם עבור חיידקים.

אלוורה עושה ערכות עזרה ראשונה מיושנות ביותר. אתה יכול להיפטר מכל אלה מטופשים, תרסיסים רעילים עזרה ראשונה (תרסיסים antibacteria, קרמים, תחבושות וכו ') ופשוט להחליף את כולם עם אלוורה. אני ידוע לארוז גושים קטנים של ג'ל אלו ורה בתוך הפצעים שהגלידו בסופו של דבר עם אפס וצלקות. כמו מתייבש אלוורה, הוא למעשה חוזים וסגר אחריו את הפצע שמירה על אותה לגמרי חינם של חיידקים מסוכנים. בנוסף, הוא מספק הזנה לרקמות בפצע עצמו. כמו כן, מושלם לשימוש על בעלי חיים, כי אם הם ללקק את הפצע, לא יהיה ללקק את כימיקלים רעילים המצויים ברוב מוצרי עזרה ראשונה.

עכשיו, אני לא מתכוון לרמוז כי אלוורה הוא תחליף לחדר מיון. אם חותכים את האצבע בתאונת חנות, אתה לא יכול פשוט להדביק אותו חזרה יחד עם ג'ל אלוורה. או אם הבת שלך נחתכה ברגל שלה על התאונה נדנדה, היא כנראה עדיין תצטרך תפרים, אבל לפני שאתה מגיע לחדר מיון, ג'ל אלוורה יכול להגן על הפצע את הבמה ריפוי מואץ.

אלוורה הוא שימושי כל כך, למעשה, ש אני לוקח עלה איתי בכל פעם שאני הולך לטייל. זה ערכת עזרה ראשונה הנייד שלי, וכאשר יש לך אלוורה, אתה לא צריך שום דבר אחר. זה מתייחס לחתכים, שריטות, כוויות, עקיצות, עקיצות, ונקבים, נקעים, כוויות שמש ואפילו חבלות. ובתור בונוס, אם אתה מת מצמא, אתה יכול לאכול את הג'ל על תכולת המים שלו. ענף המגלגל מיליארדי דולרים ממוצרים כימיים וסינתטיים לעזרה ראשונה מוצרי טיפוח העור נעשה מיושן על ידי אלוורה. לכן אני מקווה אלן פרידמן, מייסד Wellness סיבה טובה, בקרוב להציע ג'ל אלוורה טהור ללא כל חומרים נוספים. בדרך זו, יוכל לשמש גם כתוסף מזון וגם כמוצר עזרה ראשונה.

אלוורה כחומר משמר מזון טבעי
בשכבה דקה של ג'ל אלוורה יכול לשמש כחומר משמר מזון טבעי, ביטול הצורך חומרים משמרים כימיים. מחקר שנערך על ידי דניאל ולירו, Ph.D., אוניברסיטת מיגל הרננדז ב אליקנטה, ספרד, הראו כי שכבה דקה של ג'ל אלו ורה, היה יעיל מאוד לשימור מזון. לצורך ניסוי, הם טבלו ענבי המאכל לתוך ג'ל אלוורה, איחסנו אותם ואז בטמפרטורות מקרר. הטבלה לא מטופל ענבים הלך רע ב -7 ימים, אבל הענבים טבול אלוורה נשאר טרי עבור כל 35 יום מדהים! לחץ כאן כדי לקרוא את המאמר ScienceDaily על זה.

בגלל היכולת המדהימה הזו, ג'ל אלוורה יכול לחולל מהפכה בטיחות המזון ברחבי העולם. טבילה פירות וירקות ג'ל אלו ורה, היה מונע E.coli, שומר על טריות, ומאריך מאוד את חיי המדף. אז למה אף אחד לא עושה את זה עם אלוורה? כנראה בגלל, שוב, ג'ל אלוורה לא יכול להיות פטנט. וזה קל יותר וזול יותר עבור חברות מזון פשוט להוסיף כימיקלים סינתטיים למזונות מאשר לעבור למשהו בטוח וטבעי.

אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לעשות את זה בעצמך! בקרוב, ג'ל אלוורה טהור המוצר (ללא טעמים מוסף) צפוי להיות זמין בסיבה טובה להיות בריא (www.GoodCauseWellness.com). אתה יכול פשוט לערבב קצת אבקת עם מים מטוהרים לעשות ג'ל שלך, ולאחר מכן טובלים פירות וירקות ג'ל עצמך. תפוחים, מלפפונים, קישואים, עגבניות, אפרסקים, ענבים, תפוחי אדמה והרבה פריטי מזון אחרים ניתן לשמר בדרך זו. ו בסיום תוצרת טבילה ג'ל, אתה יכול גם לשתות את ג'ל שייק או לשים אותו על העור כטיפול התחדשות העור. אף אחד לא הולך לבזבז אלוורה, ופירות וירקות שלך יחזיק מעמד הרבה יותר זמן! (אפשרות זו שימושית במיוחד עבור תוצרת אורגנית, אשר נוטה להבשיל מהר יותר.)

אלוורה מאריך את תוחלת החיים
מחקר שנערך על חולדות הראה אלוורה מרחיב את תוחלת החיים ב -10 אחוזים. מופשט על מחקר זה, המוצג כאן, מסביר את הדברים הבאים:

סיכום התוצאות הן כדלקמן: בליעה אלוורה, הן גולמי ומעובד, הוצגה להאריך (10%) תוחלת החיים הממוצעת ולהאט את שיעור התמותה זמן ההכפלה. כמו כן, כמה השפעות מועילות של בליעה אלוורה על מחלות הקשורות לגיל נמצאו: קבוצה 2 ו - 3 הראו שכיחות נמוכה יותר של פקקת פרוזדורים מאשר קבוצה 1. יתר על כן, הראה קבוצה 2 שכיחות נמוכה משמעותית של נפרופתיה כרונית תופעה חמורה של גורמים רבים של מוות בהשוואה לקבוצת הביקורת. כל הקבוצות בקאנאבינוידים אלוורה הראו שכיחות מעט נמוכה יותר של לוקמיה קטלנית. יתר על כן, אין תופעות לוואי, ההשפעות הרעילות נמצאו עם בליעה של אלוורה.

"נפרופתיה" פשוט אומר מחלות כליות, דרך אגב. אז זה מסביר את זה אלוורה מפחיתה מחלות כליות, גורמים אחרים של מוות. כמו כן, הפגינו שיעור נמוך יותר של סרטן הדם, המהווה ממצא מעניין בהתחשב בכך שילדים רבים כל כך כיום עדיין לאכול נקניקיות המחוזקות בניטריט הגורמים לסרטן נתרן (חומר כימי נוסף על ידי חברות מזון מהיר להפוך בשר אדום), וכן הניטריט נתרן גורמת לוקמיה וגידולים במוח, בין סוגי סרטן אחרים. אתה יכול לקרוא עוד על הסכנות של הניטריט נתרן על ידי לחיצה כאן.

אלוורה מחסלת חומציות בקיבה
חומצה לא באמת מחלה. חברות התרופות פשוט לקרוא לזה כך לשכנע את כולם שהם צריכים לקחת תרופות כדי להקל על הסימפטומים. אבל במציאות, כל מה שאתה צריך זה כנראה אלוורה. לשתות ג'ל אלוורה על בסיס קבוע, וגם לתסמינים של צרבת שלך בדרך כלל נעלמים תוך מספר ימים. כמובן, זה גם יעזור לך אם להפסיק לאכול מזונות מטוגנים ומזונות מעובדים.

אלוורה מרפא כוויות קרינה של טיפולי סרטן קרינה
עבור אותם טיפולים לחולי סרטן שעברו טיפולים נכים כתוצאה הקרנות (אשר לא מרפאים סרטן, דרך אגב: הטיפולים הם בעיקר מתיחה רפואית), החלת אלוורה מקומי לאזור הקרינה יאיץ במהירות את תגובת הריפוי. אלוורה פנימי רב גם יעזור לרפא כוויות קרינה. כמובן, זה חכם יותר להימנע מהקרנות כמו גם מממוגרפיות .

דיון שלם של הונאה בטיפולי סרטן מודרניים ידרוש מאמר נוסף לחלוטין, אבל את הגרסה הקצרה היא כי תעשיית הסרטן כל עניין בעצם לרפא או למנוע סרטן, במקום זאת, מייצר רווחים שנפלו דרך טיפולים בסרטן מתמשך כי הנזק בלבד או להרוג את החולה. כימותרפיה, הקרנות וניתוחים לסרטן הם הונאות רפואיות, במידה רבה, ו ממוגרפיה היא למעשה מערכת גיוס חתרני שמפחיד נשים לתוך טיפולים מיותרים עבור סרטן לעיתים קרובות הם אפילו לא להם. (שיעור של תוצאות חיוביות שגויות הוא גבוה להחריד, וגם ממוגרפיה הוכח מדעית לפגוע 10 נשים לאשה אחת כל כי זה עוזר.)

אם אתם עוברים תהליכי ברבריים כאלה, שים לב ששימוש אלוורה (פנימית וחיצונית) יכול לשפר באופן משמעותי את התוצאות על ידי הגנה מפני הטיפול עצמו. כמובן, אונקולוגים מודרניים הם בעת ובעונה אחת יהירים כל כך ובורים כי הם מתעקשים לקחת דבר שעלול "להפריע" עם רעלים שלהם, ולכן אנשים מאמינים בטיפשות באונקולוגיה המודרנית מסירים את עצמם במהירות ממאגר הגנים האנושי.

תופעות Radiomodifying של תמצית עלה של אלוורה נצפו על האשכים של עכברים לבקנים שוויצרי ב 50 ו 100 מ"ג / ק"ג רמות מינון. תמצית זו היה רעיל כאשר הוא מוזרק עד 800 מ"ג / ק"ג, ושיפור משמעותי בזמן ההישרדות של הקבוצה מוקרן נצפתה. בנוסף, טיפול מופחת קרינה הנגרמת פגיעה בתאי הנבט וירידה במשקל הגוף.

יש לך את זה? את מושגי המפתח כאן הן "שיפור משמעותי בזמן ההישרדות" (העכברים חיו זמן רב יותר), ועל צמצום נזקי קרינה הנגרמת לתאי נבט, כלומר את ה-DNA של הזרע שלך נשאר שלם יותר. זה דבר טוב, אלא אם כן אתה באמת רוצה להביא ילדים ביום מן הימים או מוטציה יש רצון טבעי לצפות באיברי המין שלך מתכווצים ומתים (תופעת לוואי של טיפול קרינתי).

אלוורה מרפא מחלות חניכיים
רוצה תרופה פשוטה, יעילה עבור מחלת חניכיים? זה קל: פשוט מפזרים כמה אבקת זה אלוורה על מברשת השיניים שלך לפני צחצוח. אבקת אלוורה באמת מרפא החניכיים ומונע מחלות חניכיים.

רק שתיית אלוורה מסייעת גם לרפא החניכיים: רק גרגור נוזל סביב הפה כמה פעמים לפני כל לגימה. אתה תהיה רחצה החניכיים בריפוי ג'ל אלוורה, והם כבר מתחילים להחלים במהירות. אפילו במקרים חמורים של מחלת חניכיים ניתן לרפא לחלוטין בתוך כמה שבועות באמצעות ג'ל אלוורה. (דרך אגב, רוב האנשים עם מחלת חניכיים גם חסר כרוני בוויטמין D, כך שאם אתה להגביר את צריכת ויטמין D תוך טיפול החניכיים בג'ל אלוורה, התוצאות שלך יואצו מאוד!)

אלוורה מרפא כוויות, פצעים וחתכים
כאשר נעשה שימוש חיצוני, אלוורה הוא רוטב הפצע הטוב ביותר אי פעם גילו, בהרבה את היכולת ואפילו את חדר חבישות מתקדמות ביותר חירום הפצע. זה עובד בו זמנית על ידי איטום הפצע תוך משיכת זרם מוגבר של דם אל הפצע, מאיץ ריפוי הפצע. אלוורה ידוע לרפא דרגה שלישית בנפגעי כוויות ללא צלקות לשחזר העור השרוף, כי היה מת בדרך כלל. כל חדר המיון בבית החולים בכל רחבי העולם צריך אלוורה על היד, אבל הם מעדיפים לאגור תרופות כימיות מאשר ג'ל הרבה יותר יעיל אלוורה מהטבע (אי אפשר לרשום פטנט על ג'ל אלו ורה, כך שאין תמריץ רווח).

ג'ל האלו ורה הוא יעיל מאוד בטיפול הפצע. חתיכות גדולות של ג'ל אלו ורה ממש יכול להיות ארוזים בתוך פצעים כגון פצעי ירי או דמעות רקמות. ממוקם ישירות על הפצע או, זה הורג חיידקים, מונע זיהום בעצם מזין את הרקמות שעברו טראומה תוך איטום נגד זיהום הפצע החיצוני. שום דבר לא יכה אלוורה לרפואה טראומה חירום. אם צבא ארה"ב היה שכל, הם היו מספקים אלוורה לטיפול בחיילים הסובלים מרסיסים וכוויות פיצוץ.

אלוורה מצילה בעלי חיים ובני אדם מהלם המורגי קשה (איבוד דם)
הנה שימוש מרתק של פיטונוטריינטים המצויים באלו ורה. דיברתי על זה במאמרים הקודמים, אבל אף פעם לא דיברנו על זה בהרחבה עד כה. מתברר כי פולימרים מיוחדים המצויים בג'ל אלוורה יש את היכולת להגביר את כושר הנשיאה של חמצן לדם.

מה אני מתכוון? אני מתכוון לכך ג'ל אלו ורה, הופך הדם הנהר העכורים, חמצן מדולדל לדם עשיר בחמצן זורם חלק! זה נעשה שימוש בניסוי כעת על ידי צבא ארצות הברית כדי להציל את חייהם של חיילים שאיבדו את כמויות עצומות של דם פציעות בשדה הקרב. המחקר המקורי נעשה על חולדות (ראה להלן) על ידי חוקרים לא אתיים שהורגים חולדות למחייתם. זוב דם את החולדות, הסרת עד 3.15mL דם לכל 100 גרם של משקל גוף החולדה (שהוא כמות עצומה של דם, אם מביאים בחשבון את גודל קטן של החולדות), ואז ניסתה להחיות אותם על ידי הזרקת פולימר עשוי אלוורה ורה. המחקר הראה שיפור פנומנלי החייאה, לחץ דם ההישרדות בקבוצה שקיבלה אלוורה פולימר.

המשמעות היא כי אלוורה עשה בדיקות דם הנותרים יותר טוב. וזה נעשה בחולדות אשר, תאמינו או לא, יש הרבה דיאטות בריא יותר לצרכן האמריקני הממוצע. באמצעות אלוורה אצל בני אדם, שיפור "דם בוצה" נמצא רוב המבוגרים בארה"ב יהיה לא פחות מדהים. חברות התרופות, כמובן, רוצה לבודד כמה כימיים המצויים באלו ורה ולהפוך אותה לתרופה פטנט. אבל זה מיותר לחלוטין. פשוט לאכול ג'ל אלו ורה, ואתה מקבל את היתרונות. חוץ מזה, היתרונות הם לא בשל כימי בודד, הם מתאפשרת על ידי התזמורת הסימפונית של תמיכה פיטונוטריינטית. זה משהו שכל המוחות של היום במדע המערבי עדיין לא מבין: סינרגיה ריפוי של חומרים מן הטבע.

ג'ל האלו ורה הוא אחד הסודות שלי על ביצועים אתלטיים חזקים. מי שמכיר אותי במכון הכושר קורא לי "מכונת לב ריאה." הם אפילו נתנו לי כינוי ב קפוארה זה אומר "את המכונה." כי בגיל 38, אני מראה ביצועים של בני עשרים שנה. אחד הסודות שלי הוא פשוט, כי אני אוכל מספר פעמים ביום ג'ל האלו ורה. זה גורם לדם שלי לשאת יותר חמצן על מנת לשפר את תפקוד של רקמות ואיברים שלי. זה נותן לי "יתרון חמצן" חזק על כל אחד אחר, כי כמעט אף אחד אחר לא אוכל אלוורה (הם סגורים מדי אופקים אפילו לשקול את האפשרות של מה זה יכול לעשות להם). אז בעוד אחרים אוכלים מזונות רעילים ושימוש בסמים רעילים, אני אוכל אוכל מזין,סופרפוד ושותה אלוורה.

התוצאה היא כל כך חזקה, כי אני די בטוח שברגע שספורטאים מקצועיים יבינו את זה, הם עומדים להתחיל סימום בג'ל אלוורה. הם יהפכו לסופר ספורטאים, ישחו מהר יותר יתאוששו מהר יותר. ג'ל האלו ורה הופך דם תקין לדם סופר מחומצן. אבל צריך לאכול הרבה ממנו. אני מוזג את כל עלה (חתיכת ג'ל בערך בגודל של הזרוע שלי) ב שייק ושותה את זה. אתה לא יכול לצפות יתרונות עצומים מלקחת נגיסות קטנות של אלוורה. אתה צריך לעשות את זה חלק מהתזונה. תאכל את זה כמו אוכל.

לחץ כאן תקציר PubMed על מחקר זה.

הפחתת התקפי שבץ הלב
עכשיו, אם אתה יודע משהו על העניין של שבץ והתקפי לב, אתה מבין כי שיפור איכות הדם תהיה השפעה משמעותית על הפחתת התקפי לב ושבץ. למיטב ידיעתי, אין כל מחקרים חזקים למדידה של האפקט הזה, אבל אין לי ספק שיהיו בזמן. אכילה אלוורה הוא כמו תוספת טבעיים שמקל על זרימת הדם. זה מפסיק כדוריות דם מהצטברות יחד, שהיא חלק מה גורם לשבץ.

שדה מיקרוסקופיה היא טכניקה לצפייה בכלי דם חיים באדם. כמו עם כל טכנולוגיה שימושי באמת למניעת המחלה ללא תרופות וניתוחים, זה כבר צנזורה ודיכוי על ידי הממסד הרפואי, אבל מה שמעניין מיקרוסקופיה כהה בתחום היא שזה מראה את צורת ומבנה של כדוריות הדם שלך. אתה יכול ממש לראות איך כמות כדוריות הדם מעוצבים והאם הם מצטברים ביחד. בתאי הדם של רוב האנשים ניצפים גושים, כי הם חיים על דיאטה של מזון מטוגן, שומנים חלב ומעורים, שומנים רוויים, מוקשים בעלי חיים שמנים ומזונות קטלניים אחרים. גושים אדירים אלה של זרימת דם איטי שמפריעים את זרימת הדם, חוסמים את חומרי מזון וחמצן לרקמות ותאי מוח. אלוורה, לעומת זאת, גורמת לדם להיות לא דביק "דם לא דביק", מה שהופך אותו לזרום כמו שצריך - תא דם אחד בכל פעם - כך חמצן וחומרים מזינים יכול להגיע לכל איבר התא האחרון בגוף.

העובדה שאלוורה יכול להפוך "דם בוצה", ובמקביל לאפשר לדם להעביר יותר חמצן אומר שזה די ברור שיצמצם התקפי לב ושבץ. למעשה, זה מפחית לחץ דם גבוה, כי חלק לחץ דם הסיבה היא גבוהה כל כך אצל אנשים מסוימים היא כי דמם הפך נוזלי, .עובדה בסיסית בפיזיקה אומרת לך שנוזל סמיך יותר ייקח יותר לחץ כדי לשאוב את כל מערכת. על ידי הפחתת הצמיגות תגרום שלחץ הדם ירד באופן אוטומטי.

ישנם יתרונות רבים אחרים שמגיעים משתיית ג'ל אלו ורה, גם, כמו זרימת דם מוגברת למוח, אשר עשויה לחולל ירידה בהתקדמות של אלצהיימר, שיפור למידה, זיכרון משופר, תפקוד קוגניטיבי טוב יותר. יתרונות אלה טרם הוכחו במחקרים, אבל רק בגלל הלימודים לא נעשה לא אומר אלוורה כבר לא מספקים את היתרונות הללו למי לקחת את זה. אין כסף כדי להוכיח את מדע האלוורה, המדע יפגר אחרי המציאות על ידי כמה עשרות שנים. רוב ההטבות הריפוי הטובות ביותר של צמחי מרפא עדיין לא מוכחים כי אין מניע הרווח לממן מחקרים כאלה. אז אל תצפו ממדענים לקפוץ על ההזדמנות "להוכיח" כי האלו ורה מכילה את כל אלה היתרונות הבריאותיים.

מה יש בג'ל אלו ורה:
מים
• 20 מינרלים
• 12 ויטמינים
• 18 חומצות אמינו
• 200 פיטונוטריינטים חומרים צמחיים פעילים , כולל:
אנזימים
טריטרפנים (רכיבים תזונתיים שמקורם בצומח זה מוריד את רמת הסוכר בדם)
גליקונוטריינטים שימוש גליקופרוטאינים
סוכרים, כולל:
אייסמנאן, מנוז-6-phosphate polymannans
פנוליות גליקוזידים, כולל:
• Dihydrocoumarins

שייק האלוורה האגדי של מייק אדמס
• 1 גדול טרי, עלה גלם ג'ל האלו ורה (או בטמפרטורה נמוכה ג'ל אלוורה מיובש אבקת ורה אם אין לך צמחים טריים)
לבן ביצה • 1 סקופ ג'יי רוב של אבקת חלבון (לא ממותק)
• 2
כוסות פירות יער טריים (תותים, פטל, אוכמניות או שילוב)
• 1
ליטר כחול היהלומים חלב ממותק שקדים (או חלב סויה או חלב מה אתה שותה)
• 1/2
כפית צמח או 2 כפות אגבה צוף (או הממתיק המועדף עליך)
• (
אופציונלי) 1 כוס קינואה מבושלת (מוסיף חלבון וסיבים כדי לשתות)
• 1-2
כוסות מים (ראו להלן)

הוראות שימוש: להוסיף את כל החומרים למעט המים ג'ל אלו ורה. טוחנים עד שיהיה נוזלי וחלק (באמצעות ויטה-Mix בלנדר מומלץ). הוסף אלוורה ומים נוספים כצעד האחרון שלך, ואז למזג עבור לא יותר מ 10 שניות. כתוצאה עובי צריך להיות כמו מילקשייק. לשתות וליהנות!

מצא מתכונים שייק יותר בספר שלי, שייקים סופרפוד. יש לי תוצרת בית מתכונים הפסקת מחלה ניוונית, וכלה בהפרעות עיכול, הפחתת כולסטרול ועוד, הכל באמצעות הרפואה הטבעית טעימה מפירות וירקות!

הערה: אלוורה טרי יש לו כמעט שום טעם. צורות אחרות של אלוורה יהיה טעם מר מעט, לכן אולי צריך להוסיף ממתיק יותר אם באמצעות אלוורה יבשים. אני תמיד ממליץ להשתמש באלוורה טרי, אלוורה גלם ישר מהחצר שלך אם אפשר. שום דבר לא עולה על מפעל חיים, טרי, אבל אלוורה בטמפרטורה נמוכה אלוורה יבשים שהוזכר כאן הוא הדבר הטוב הבא.

הערות על שימוש אלוורה
אם מעולם לא אכלתי אלוורה לפני, אל תשכח לקחת רק כמות קטנה בהתחלה. מעולם לא שמעתי על מישהו שיש אלרגיה אלוורה, אבל אי אפשר לדעת עד שאתה מנסה את זה.

בכל מקרה, לאחר נטילת כמויות גדולות של אלוורה, אתה עלול להרגיש קצת הבדל העיכול שלך לכמה ימים. אם כבר עצירות, אלוורה היא עשויה לצמצם חומרתה, ואתה עשוי להבחין הזמן הרבה יותר קל להעביר צואה. אם היו לך כאבי בטן או כאבים במערכת העיכול, כנראה שתקבל להבחין בהם להקלה או נעלמים לגמרי. אלוורה הוא ברפואה פנימית הטובה ביותר לטיפול פוליפים במעי הגס, לדעתי. זה מרגיע את מערכת העיכול ומסייע לריפוי נגעים טרום סרטניים או גידולים. למעשה, דיאטה מיץ גלם באמצעות ירקות ומיצי פירות בשילוב עם ג'ל אלוורה הוא כמעט תרופת פלא לסרטן המעי הגס בשלב מוקדם. תחשוב על זה כמו אלוורה גלם מיץ מהיר + אלוורה. זה מתכון טיהור חזק מאוד.

המאמר המקורי

 

תגיות:

TOP