משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

ד"ר ברוזינסקי- אנטינאופלסטונים- ציד המכשפות (מתורגם ד"ר מרקולה )

 

אחרי קרב ארוך של 15-שנה, הסתיים מסע הצלב של הועדה הרפואית של טקסס באופן רשמי שנועד לשלול את רישיון הרופא של ד"ר סטניסלב ברוזינסקי במאמץ לשים קץ לשימוש בטיפול האישי החלוצי בגנים ממוקדים בטיפול בסרטן

ראיות הראו בעבר כי האפ.די.איי, דרך הועדה הרפואית בטקסס לחצו לביטולו של הרשיון הרפואי של ד"ר בורזינסקי למרות שאין חוקים שנשברו, וטיפולו היה מוכח בטוח ויעיל
לועדה הרפואית בטקסס יש היסטוריה ארוכה של הטרדת רופאים. כל רופא שנתבע על ידי איגוד רופאים בשנת 2007 בארה"ב ,טוען שזו "תרבות מוסדית של נקמה והפחדה." גויסה חקיקה בשנת 2009, במאמץ לבלום את ההתעללות הזו אבל הצעת החוק לא תועבר לחוק
הטיפול של ד"ר בורזינסקי כולל גם אנטינאופלסטונים שהם פפטידים ונגזרים של חומצות אמינו המשמשים כמתגים מולקולריים וגנטיים. הם מתערבים באונקוגנים שגורמים לסרטן, ומפעילים גנים מדכאי סרטן

ברגע שהם קבעו אילו גנים מעורבים בסרטן, אחרי בדיקה גנטית נרחבת של הצד השלישי ברקמות הסרטן שהושגו במהלך הביופסיה, כמו גם הדם של החולה, נוצר ניסוח מותאם אישית של תרופות גנטית במיקוד שמאושר ונבחר בקפדנות כדי למקד את הגנים הקשורים במיוחד לחולה הסרטן האינדיבידואל. אנטינאופלסטונים בעצמם יעבדו על כמעט 100 גנים מסרטנים, ואילו גן מסורתי ממוקד סוכנים אונקולוגיות כמו אווסטין, הוכח שיכול למקד גן יחיד. בדרך כלל, חולים המשתתפים במשטר גן ממוקד מותאם אישית של בורזינסקי מקבלים פנילבוטיראט מטבוליט שהוא ההמצאה המקורית של אנטינאופלסטונים של ד"ר בורזינסקי

אחרי קרב ארוך ומפרך של 15-שנה , עם הועדה הרפואית בטקסס, הסתיים באופן רשמי מסע הצלב שלהם, לבטל את רישיון הרופא של ד"ר סטניסלב בורזינסקי במאמץ לשים קץ לשימוש של ניאופלסטונים כמו גם הטיפול המשולב גן הממוקד לסרטן.

המקרה הרפואי בטקסס של המועצה נגדו הסתיים ב -19 בנובמבר 2012, בדיוק בזמן לחג ההודיה. לדברי עורך דינו של ד"ר ברוזינסקי ריצ'רד א 'היפה, עו"ד: 2

"
בשלבים מוקדמים, שני פנלי התישבות פורמאליות רפואיים לוח מצאו כי השימוש בתרופות אלה על שילוב חולי הסרטן המתקדמים המעורבים היה בתחום טיפול הסטנדרטי.

עם זאת,הועדה הרפואית מטקסס סרבה לשחרר את המקרה והקימה תלונה שלישית רשמית נגד ד"ר רוזינסקי חלק מהפרות הטיפול נדחו בעבר על ידי פנלי התנחלויות הלוח.

לאחר שנים של התדיינות אינטנסיבית, המקרה היה מיועד לדיון באפריל 2012. עם זאת, שבוע לפני המשפט, שופטי המשפט המנהליים דחו את רוב ההאשמות נגד ד"ר ברוזניסקי שאלצו את המועצה לבקש לדחות את המקרה כדי לעשות קצת הערכה מחדש.

אחרי שהשופטים דחו את ניסיונה של המועצה לבטל את הפיטורים החלקיים הקודמים של המקרה, המועצה עשתה הערכה מחדש והחליטה לפטר את הצוות בכל מקרה. "

בשנת 2010,הועדה הרפואית מטקסס ד"ר ברוזינסקי עם המרשם ומתן תרופות שלא אושרו עדיין על ידי האפ. די.איי לטיפול בסרטן בשני חולים. הם גם טענו שהואנתן הרבה תרופות וסמים לחולה אחד, ובמקרה אחד, שהוא לא הודיע ​​לחולה שלטיפול יש השפעה משמעותית על הסרטן שלה, מעכבים את היכולת שלה לקבל החלטה מושכלת בשאלה אם להמשיך בטיפולה .
 

לגבי שני מקרים, הוועדה קבעה כי הטיפולים לא הפרו את רמת הטיפול, וכי החולים היו מחויבים כראוי. הם מסכימים שהוא לא הודיע ​​לחולה כי הטיפול היה יעיל, ובמקרה האחר, הם קבעו שהוא נכשל בשמירת רשומות רפואיות הולמות.

ד"ר בורזינסקי שוב עושה היסטוריה

ד"ר בורזינסקי קבל פרסום נחוץ לפני שנים עם שחרורו של בורזינסקי הסרט, סרט תיעודי על גילוי הסרטן המדהים של ד"ר בורזינסקי ואיך הוא זכה בגדול ביותר ואולי גם המאבק המשפטי המפותל והמסקרן ביותר נגד המזון והתרופות האמריקניות אמריקאי האפ.די.איי בהיסטוריה האמריקנית.

בשנה זו, סרט שני המפרט את מאבקיו המתמשכים, ונצחונותיו אמור להשתחרר. כפי שדווח בקרוון (ראה לעיל), ד"ר בורזינסקי כעת עושה את הבלתי ייאמן ... הוא "המדען הראשון והיחיד בהיסטוריה של ארצות הברית שייכנס לתהליך אישור התרופה הפדרלי לטיפול בסרטן קניינית ללא כל תמיכה כספית מהממשל האמריקאי, בתעשיית התרופות, או ממסד הסרטן."

לאחר שהתגלה כי השהועדה הרפואית מטקסס לחצה כדי לשלול את רישיונו הרפואי של ד"ר בורזינסקי למרות שאין חוקים שנשברו, וטיפולו היה מוכח בטוח ויעיל - השאלה המתבקשת הייתה "למה?" בשנת 1982, ד"ר ריצ'רד קורט מנהל האפ.די.איי בלשכת הסמים, כתב:

"
מעולם לא היו ולא יאשר תרופה חדשה לאדם, אלא רק לחברת תרופות גדולה עם כספים ללא הגבלה".

התשובה לכך מאיימת על חברות עם כסף. המון המון כסף ... ראה, ד"ר בורזינסקי רשם פטנט על טיפול זה, ואם הוא אכן זוכה באישור האפ.די.איי, לא רק שזה מאיים על כימותרפיה והקרנות קונבנציונליות, זה יגרום למליארד דולרים של קרנות מחקרי הסרטן שכוחם קטן מול מדען אחד בודד עם זכויות פטנט בלעדיות - ד"ר בורזינסקי

 

סיכום של הטיפול בסרטן של ד"ר בורזינסקי

ד"ר סטניסלב בורזינסקי מהגר פולני, הוכשר גם כביוכימאי וכרופא. הוא בילה את 35 השנים האחרונות בפיתוח והצלחה בטיפול בחולי סרטן הסובלים מחלק מהצורות הקטלניות ביותר של הסרטן במרפאת שלו ביוסטון, טקסס. הטיפול שהוא פתח כולל גישת גן ממוקדת באמצעות פפטידים שאינם רעילים וחומצות אמינו, הידועים כאנטינאופלסטונית. אני אישית ראיינתי את ד"ר בורזינסקי על טיפולו בקיץ 2011.

האסטרטגיה שלו כוללת לימוד הגנום הסרטני כולו של המטופל; ניתוח כ -24,000 גנים בכל חולה סרטן, כדי לזהות את הגנים החריגים. ברגע שהם קבעו אילו גנים מעורבים בסרטן, תרופות ותוספים מזוהים למקד אותם גנים. אנטינאופלסטוניםלעבוד על כ -100 גנים מסרטנים, אבל תרופות האונקולוגיה המסורתיים (כולל כימותרפיה) עשויים לשמש גם, בדרך כלל בשילוב עם אנטינאופלסטונים

אנטינאופלסטונים הם פפטידים ונגזרות של חומצות אמינו המשמשים כמתגים מולקולריים. עם זאת, כפי שמחקר ההגנום פרח והמדע התקדם, ד"ר בורזינסקי גילה שאנטינאופלסטונים עובדים גם כבוררים גנטיים. הם משתיקים את האונקוגנים שגורמים לסרטן, ומפעילים גנים מדכאי סרטן. את האנטינאופלסטונים תחילה מיצו אותם מהדם ואז מהשתן, אך כעת הם משתמשים באנטינאופלסטונים הסינטטים מאז שנת 1980.

בורזניסקי הסרט מציג מספר סיפורי מקרים של אנשים שנרפאו מהסרטן בהצלחה, ומגלים נתוני ניסוי קליניים לדוגמה של טיפולים קונבנציונליים לעומת אנטינאופלסטונים בשלב אף.די.איי 2 מעניק לגיטימציה לניסויים קליניים לסוג של סרטן המוח הנקרא אסטרוציטומה אנפלסטית, סטאג' 3. כשמוכח אחד נגד שני, היתרונות של אנטינאופלסטונים הפכו די ברורים: בטיפולים של הקרנות וכמותרפיה אחוז ההצלחה 9% לעומת השימוש בנאופלסטונים 25%, בכמו והקרנות ובטיפולי ברוזינסקי הסרטן לא היה נוכח בסוף הטיפול, ,לעומת הטיפולים הקונבנציונאלים הטיפולים של ברוזינסקי היו לגמרי חסרי רעילות לגוף.

ריפוי סרטן עתידי ממוקד גנים

בשנים האחרונות, המוקד לטיפול בסרטן השתנה יותר ויותר לכיוון טיפול פרטני ,גן ממוקד בסרטן - כגון זה שניתן על ידי ד"ר בורזניסקי במשך 10 השנים האחרונות. תיאור של איך תכנית הטיפול הפרטנית של המטופל פותחה ניתן בוידאו השני לעיל, החל משלוש דקות לתוך הווידאו. אז, האם זה פלא שהתעשייה רוצה להיפטר ממנו כדי להגן על הרווחים שלהם ולגשת לקרנות מחקר?

כדוגמה, בינואר 2011, קרן קליפה נתנה מענק של 150 מיליון דולרים לאוניברסיטת טקסס מכון אם.די אנדרסון כדי לתמוך במחקר, ניתוח גנטי מבוסס, אבחון וטיפול בסרטן. בטיפול בסרטן קצר ואישי שהוא העתיד במחקר אונקולוגי, וממשלת ארה"ב לא חסכו בהוצאות, בניסיון למצוא ולחסל את ד"ר בורזניסקי מהמרוץ - כולל גניבת פטנט ...

באוקטובר 1991, המכון הלאומי לסרטן ערך ביקור באתר למרפאתו של ד"ר בורזניסקי ואומת כי "פעילות נגד גידול תועדה על ידי השימוש באנטינאופלסטון ימים לאחר הביקור הזה, ארצות הברית של אמריקה, שמיוצגת על ידי "מחלקת הבריאות ושירותי אנוש," הגישה פטנט ל אחד משני אנטינאופלסטון של ד"ר בורזניסקי. הממציא הרשום על פטנט החקיין היה ד"ר דבורית סמיד, יועצת מחקר לשעבר ד"ר בורזניסקי :

"
ההמצאה המתוארת במסמך זה עשויה להיות מיוצר, שימוש, ורישיון או לממשלה, למטרות ממשלתיות, ללא תשלום אלינו מכל עליה תמלוגים".

בחודש נובמבר של שנת 1995, משרד הפטנטים האמריקאים אישר את הפטנט הראשון לממשלת ארה"ב אנטינאופלסטון בין שנתי 1995 ו 2000, משרד הפטנטים האמריקאים אישר פטנט על 11 חקיינים של אנטינאופלסטון. לא ייאמן, באוגוסט 2012, מכון הסרטן הלאומי של אמריקה החל סוף סוף להכיר ומצטט כמה ממחקרי אנטינאופלסטון עם ביקורת עמיתים של- ברוזניסקי כמו גם המחקרים שנעשו ביפן , ובאופן עצמאי תיעדו ריבוי של מחקרי ניסויים קליניים עם אנטינאופלסטונים מאז שנת-1980. אחד מהאשפוזים המרשימים ביותר

על ידי המכון הלאומי לסרטן:

מחקר שלב שני נערך גם על ידי היזם ושותפיו בקליניקה של בריזניסקי דיווח על 12 חולים" עם גליומה בגזע המוח עם גרורות בתוך המוח. מבין העשרה החולים שהשתתפו בניסוי, שתיים השיגו תגובה מלאה גידול, לשלוש היתה תגובת גידול חלקית, לשלוש היתה תגובה יציבה, ולשניים היו מחלה מתקדמת. "

גליומה בגזע המוח שפשוט לעולם לא נרפאה לפני בהיסטוריה ע"י שיטות ותרופות קונבנציונאליות נרפאה ע"י אנטינאופלסטון .ממש כבוד למכון הלאומי לסרטן שמצליח בסוף לתת את הקרדיט למי שראוי לו!

האם תעשיית הסרטן באמת מעוניינת במציאת תרופות לסרטן ?

 
כדי לסכם את סיפורו של ד"ר ברוזניסקי: הוא פיתח שיטה לטיפול בסרטן שעלתה על כל הטיפולים האחרים בשוק, והאף די איי נתן לו את הרשיון הבלעדי של הפטנטים לטיפול זה,שתי עובדות אלה מאיימות על כל הפרדיגמה של תעשיית הסרטן.

אז הם החליטו לגנוב את המצאתו. הבעיה היא, שהם לא ממש יכולים להשתמש בפטנטים הגנובים, כל עוד ד"ר ברוזניסקי מתהלך חופשי ויש לו את היכולת להגן על זכויותיו להם.

אז, במשך 15 השנים האחרונות, הם ניסו בכל מאמץ אפשרי עם המון כוח, הפחדה וכסף להביא את ד"ר ברוזינסקי ולהושיבו בכלא לשארית חייו, או לכל הפחות, לוודא שאין לו רישיון רופא עם צורך לתרגל כל סוג של תרופה. ללא קריירה רווחית, מה שהופך וגיוס המזומנים הדרושים להגנת פטנט יהיה מסובך. למרבה הצער, את ואני כולם משלמים על ההתנגדות האלימה לטיפול בסרטן שלו זה כל הזמן. ממשלת ארה"ב השקיעה 60 מיליון דולרים בהוצאות משפטיות לרק אחד מהמשפטים שלו לבד ...

ובכל זאת, ד"ר ברוזניסקי שרר נגד כוחות עצומים כל כך הרבה פעמים שזה מספיק כדי לגרום לאדם להאמין בכוח עליון. אין ספק, שרבים ממטופליו היו קוראים לו אלוהים שלח. עכשיו,בית המשפט לבסוף דחה את טענות הועדה הבריאותית של טקסס נגדו, אקווה שזה סוף ציד המכשפות האבסורדי נגד ד"ר ברוזניסקי.
 

הסרט של ד"ר ברוזניצקי

תגיות:

TOP